Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Oblačno 6°C

Velký horoskop na únor: Koho opustí láska a kdo bude čelit zajímavým výzvám?

/
 • Co vás čeká v únoru?
  Co vás čeká v únoru? (istockphoto.com)
  30. ledna 2024 ● 06:00

  Pro která znamení bude druhý měsíc nového roku úspěšný na poli lásky? Kdo si musí dávat pozor na úrazy nebo movité ztráty? Na co se můžete těšit, a čeho se naopak vyvarovat, to si přečtěte v horoskopu na měsíc únor!

 • 1.

  Beran

  Beran

  Milí Berani, únor komplikuje vztahy. Jste nastavení kriticky a zaměřujete se na hlouposti, kterými si kazíte klima. Naštěstí si kolem 15. 2. uvědomíte, že si takovým chováním škodíte. Na pracovišti se můžete těšit na zajímavé výzvy. Z vesmíru k vám proudí skvělé nápady a také dokážete vyřešit potíže, s nimiž si neporadí ani zkušenější kolegové. Máte šanci na úspěch. Vyplatí se ovšem hlídat si útraty.

   

  Jak si přivolat bohatství? To se dozvíte ve videu:

  Video
  Video se připravuje ...
  Helen Stanku: Jak si přivolat bohatství? • Videoredakce ženských titulů

   

 • 2.

  Býk

  Býk

  Únorové dny jsou o náladách. S vaším znamením cloumají emoce a hlavně první polovina měsíce přináší časté výkyvy. Dávejte pozor na žárlivost a přemýšlejte nad tím, co se chystáte říct nebo udělat. Čerstvě zadaní by jinak mohli přijít o svou lásku. V zaměstnání se vám nedaří dosáhnout vytoužené mety. Také se mohou objevovat neshody s nadřízenými i kolegy. Okolo 8. února vás potěší finanční injekce.

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci

  Zrozenci Blížence mohou mít pocit, že jejich milostný život v únoru zabloudil do slepé uličky. To se ale změní a po 16. únoru Venuše vylepšuje vaši náladu. Nezadaní by měli mít oči na stopkách. Ve vaší blízkosti se pohybuje někdo, kdo stojí o vaši přízeň. Na pracovišti jste po celý měsíc velmi ambiciózní. Máte spoustu inspirace a nebojíte se jít neprošlapanou cestou. Nadřízený je ale dost náročný.

   

 • 4.

  Rak

  Rak

  V zaměstnání se snažíte ukázat své silné stránky a bojujete o lepší místo na slunci. Opatrně našlapujte v kolektivu, protože mezi kolegy mohou vyvstat boje. Navzdory počátečním problémům a překážkám ale vesmír předpovídá úspěch! Zadaní Raci se v první polovině února s partnerem moc neshodují. Dochází k častějším nedorozuměním. Netlačte tedy na pilu, už brzy se mezi vámi vše ujasní a nálada zklidní.

   

 • 5.

  Lev

  Lev

  Zadaní zrozenci Lva se v únoru potýkají s komunikačními překážkami. Protějšek je hodně náladový a na vás bude, abyste jeho výkyvy vybalancovali. Vaše trpělivost ale má své meze, proto se hádce nevyhnete. Po ní se pročistí vzduch a budete moct konstruktivně řešit, co se vztahem. V zaměstnání vám chybí motivace. Jako by na vás dopadla zimní únava. Také můžete mít potíže vyjít s některými kolegy.

   

 • 6.

  Panna

  Panna

  První polovina února se odehrává pod taktovkou Venuše, která slibuje romantiku a nové seznámení. Užíváte si společenský rej, během kterého můžete získat zajímavé kontakty. V pracovní sféře si dáváte záležet, abyste nepošlapali své dobré jméno. Podáváte fantastické výkony a nesmíříte se s průměrem. Od 23. února ale pozor na přetížení a následné chyby z nepozornosti. Nezapomínejte na odpočinek.

   

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy

  Milé Váhy, zkraje února zažíváte ve vztazích horké chvíle. Hlavně čerstvě zadaní mají dojem, že jim jejich známost nepřináší takové potěšení. Navíc vás v polovině měsíce překvapí seznámení s človíčkem, který si ihned získá vaše sympatie. Takže rošáda na šachovnici je téměř stoprocentně jistá. Také v zaměstnání se nejprve objevují překážky, aby vám daly následně ochutnat sladkou chuť vítězství.

   

 • 8.

  Štír

  Štír

  Zrozence Štíra čeká náročný měsíc, kdy ze sebe ovšem vydají to nejlepší. Znát je to hlavně v zaměstnání. Musíte totiž překonávat jednu překážku za druhou. Přicházíte se skvělými nápady, ale u nadřízených nenajdete pochopení. Mnohdy vás to přivede k myšlence, zda byste neměli hledat štěstí jinde. Do 15. února můžete také udělat změnu v lásce. Čerstvě zadaní se rozhodnou neztrácet čas s nevhodným amantem.

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec

  Ve druhém měsíci letošního roku se na vás usmívá kněžka lásky. Díky její přízni se můžete od 16. 2. seznámit s moc prima človíčkem. Váš idol bude jedno velké překvapení, což vás ohromně přitahuje. Také v zaměstnání se můžete těšit na lukrativní nabídky. Nerozhodujte se ale podle nálady – důležité životní kroky je třeba promyslet. Dopřejte si na to čas. K psychické pohodě vám přispěje kontakt s přáteli.

   

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh

  Únor přináší příjemné překvapení v milostném životě. Osvěžení vztahů pomůže dlouholetým párům, nezadaní Kozorohové dostanou příležitost objevit svou spřízněnou duši. Do 15. února využijte příznivého postavení Venuše a snažte se být v této oblasti aktivnější. Také Mars v příjemném trigonu s Uranem pracuje ve váš prospěch. Nebojíte se výzev a zkoušíte nové pracovní postupy. Kariérně se vám bude dařit.

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář

  Milí Vodnáři, valentýnský měsíc přináší paradoxně potíže do milostného života. Nebudete mít nouzi o pozornost opačného pohlaví, ale jste velmi přelétaví. U žádného nápadníka nevydržíte dlouho. Ve druhé polovině února vás navíc přehnaná pozornost okolí rozčiluje. Opatrní buďte v záležitostech, které souvisí s financemi. Vyhněte se podepisování smluv a rozhodně nikomu nepůjčujte peníze na dobré slovo.

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby

  Procházíte skvělým obdobím, kdy vás může potkat nová láska. Do 15. února se mějte na pozoru, protože nápadníka máte blízko sebe. Fyzická přitažlivost mezi vámi je ohromná, není divu, že randění bude mít rychlý spád. Na pracovišti sice máte co nabídnout, ale dost se podceňujete. Snížená sebedůvěra není na místě. Jste šikovní a vaše pracovní výsledky mluví samy za sebe. Ve volném čase odpočívejte.

   

Autor: Žaneta Podlahová

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz