Pondělí 2. října 2023
Svátek slaví Olívie, zítra Bohumil
Polojasno 20°C

Velký horoskop na únor: Kdo si pořádně zavaří a koho čekají životní výzvy?

/
 • Co vás čeká v únoru?
  Co vás čeká v únoru? (istockphoto.com)
  30. ledna 2023 ● 06:00

  Pro která znamení bude druhý měsíc nového roku úspěšný na poli lásky? Kdo si musí dávat pozor na úrazy nebo movité ztráty? Na co se můžete těšit, a čeho se naopak vyvarovat, to si přečtěte v horoskopu na měsíc únor!

 • 1.

  Beran

  Beran

  Zrozence Berana čeká příval pozitivních událostí v lásce. Hlavně poslední únorová dekáda překypuje zábavou a příležitostmi k seznámení. Nezadané okouzlí člověk se smyslem pro humor a živelným vystupováním. Pracovní záležitosti se v únoru povlečou. Merkur do nich vnáší jisté komplikace, také se jeho vlivem necítíte býti v kondici. Po 10. změníte taktiku a pomalu ale jistě dojdete k vytyčenému cíli.

   

  Jak se bude dařit jednotlivým znamením na pracovním poli? To se dozvíte ve videu:

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Velký horoskop práce a financí na rok 2023 • Videohub

   

 • 2.

  Býk

  Býk

  V únoru se snažte přizpůsobit okolí a zbytečně netlačte na pilu. Takový přístup se bude hodit zejména v milostném životě, kdy nic nebrání schůzkám a poznávání mnoha protějšků. Zprávy, které se k vám dostávají, filtrujte a ověřujte. Do 10. února vám může udělat radost perspektivní pracovní nabídka. Merkur s Uranem vám navíc posílají neotřelé nápady. S jejich prosazením to ovšem bude tvrdší oříšek.

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci

  Milí Blíženci, ve druhém měsíci roku se soustředíte na kariéru. Máte ostré lokty a bystré uvažování, takže své kariérní záměry dokážete rychle prosadit. Mars spolu s Merkurem vám snažení usnadňují a dokonce otevírají nabídku na lepší pracovní místečko. Pokud jde o vztahy, užíváte si nezávazné randění. Dokonce i v dlouholetém vztahu se nebráníte flirtování, abyste svůj citový život trochu osvěžili.

   

 • 4.

  Rak

  Rak

  Únor otevírá náruč příjemným milostným zážitkům. Krásný trigon Venuše skrývá šanci na seznámení i osvěžení pro dlouholeté vztahy. Jedním dechem však hvězdy upozorňují na vaše nálady a nevhodný smysl pro humor. Popichování si pro tento měsíc zakažte. Po pracovní stránce je únor plný povinností, zároveň visí ve vzduchu neshody se šéfem. Připadáte si bez nápadů a úkoly plníte až na poslední chvíli.

   

 • 5.

  Lev

  Lev

  Zrozenci Lva mají před sebou velké výzvy. Začátek února je však plný překážek a ne všechno půjde podle plánu. S houževnatostí ale veškeré komplikace ustojíte a dojdete vytčeného cíle. Pozor na přepínání sil, do 17. 2. slunce upíjí z energetického rezervoáru. V milostném životě slibuje kněžka lásky vlnu dobrodružství. Singles narazí na inspirativního protějška, který jim rozproudí krev v žilách.

   

 • 6.

  Panna

  Panna

  Milé Panny, únor je ztělesněním troufalých plánů. V první dekádě máte dveře k rozmachu otevřené, ale poté se situace komplikuje. Mnohé úkoly odsouváte a máte tendenci prokrastinovat. Nadřízení si všímají vašich kroků a nespokojenost dají hned najevo. Také vztahové záležitosti jsou napjaté. Čerstvě zadaní mohou v závěru února dostat košem. Vesmír radí dopřát si klid a nepřilévat olej do ohně.

   

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy

  Nejkratší měsíc roku se nese v duchu společenského života. Setkáváte se s rodinou i přáteli, také se vám podaří najít koníček, díky kterému poznáte stejně založené lidi. Nezadaným rapidně stoupá šance na seznámení. Nová známost začne kamarádsky, ale může se z ní vyklubat i něco víc. V zaměstnání vesmír hovoří o zajímavé nabídce, ale nebude to nic jednoduchého. Peníze navíc si musíte zasloužit.

   

 • 8.

  Štír

  Štír

  Blahodárný trigon Venuše se stará o romantickou atmosféru a do 19. února nabízí možnost setkat s pozitivním člověkem. Nešetří lichotkami ani dárky, proto si připadáte jako v sedmém nebi. Ani pracovní sféra není ochuzena o kapku štěstí. Jste nápadití a umíte si poradit s problémy, které se ve druhé dekádě začnou kupit. Přemíra povinností se podepíše na vašem zdraví. Dávejte pozor na velkou únavu.

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec

  Hlavní charakterovou vlastností, která vás v únoru vystihuje, bude netrpělivost. Chcete mít všechno hned a neberete ohled na okolí ani své fyzické možnosti. Problematické to bude v lásce i pracovní oblasti. Snažte se nevynucovat věci, které vyžadují určitý čas. V opačném případě byste mohli skončit s prázdnou náručí - bez peněz i bez lásky. V milostném životě prahnete po nějakém dobrodružství.

   

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh

  Mezilidské vztahy jsou ošemetné. První dojem nemusí odpovídat realitě, což by měli mít na paměti zrozenci Kozorohů, kteří se chystají na rande. Nový objev, se kterým se vídáte, pro vás nakonec nebude ten pravý. Uleví se vám, když půjdete každý vlastní cestou. V zaměstnání se snažte udržovat dobré kolegiální vztahy. Nepovyšujte se nad nikoho, protože nevíte, kdy dotyčného člověka budete potřebovat.

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář

  Milí Vodnáři, vstupujete do měsíce, kdy nad vámi bdí sám velký Manitou. Z jeho energie budete profitovat až do poloviny února, kdy z vás optimismus a vitalita prýští do všech stran. Jste neustále v jednom kole, vyhledáváte společnost, v zaměstnání se nebojíte nových projektů. Také vaše myšlenkové pochody jsou rychlejší. Těšte se na setkávání s inspirativními lidmi, díky nimž dostanete skvělé nápady.

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby

  Hlavní hybnou silou se v tomto měsíci stává rodina a soukromé záležitosti. První dny sice probíhají v duchu výměny názorů, ale poté se vztahy harmonizují. Díky Slunci a Venuši může jít o jedno z nejkrásnějších období roku. Poznáváte lásku ve všech jejích podobách a vaše srdce překypuje spokojeností. Optimistický přístup a vitalita se odráží také v pracovní oblasti. Konečně uplatníte své know how.

   

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz