Pátek 27. května 2022
Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém
Polojasno 21°C

Velký horoskop na únor: Kdo neudrží nervy na uzdě a koho čeká žádost o ruku?

/
 • Co vás čeká v únoru?
  Co vás čeká v únoru? (istockphoto.com)
  27. ledna 2022 ● 06:00

  Pro která znamení bude druhý měsíc nového roku úspěšný na poli lásky? Kdo si musí dávat pozor na úrazy nebo movité ztráty? Na co se můžete těšit, a čeho se naopak vyvarovat, to si přečtěte v horoskopu na měsíc únor!

 • 1.

  Beran

  Beran

  V první polovině února se musíte srovnat a začít fungovat podle řádu. To vám v zaměstnání dělá problémy. Dokonce to může dojít tak daleko, že vám nadřízení seberou osobní ohodnocení nebo vás sesadí z důležitého projektu! Po 14. 2. se Merkur umoudří a vaše fyzické i duševní výkony porostou. S milostným životem opatrně. Novou lásku hledejte raději až v březnu. Teď nepotkáte žádné vhodné nápadníky.

   

 • 2.

  Býk

  Býk

  Měsíc lásky nemůže přinést Býkům nic jiného než zase lásku! Venuše v nádherném trigonu způsobí, že jste pro opačné pohlaví neodolatelní. Hlavně v závěru února sklízíte lichotky i potěšující dárky. Ani pracovní sféře nechybí motivace. Překážky zdoláváte jakoby nic, nemíříte nízko. Ve druhé polovině měsíce se vyskytnou drobné nedostatky, s nimiž se musíte popasovat. Finance raději držte při sobě.

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci

  Přes překážky ke hvězdám! Tak by se dal popsat únorový program Blíženců ve zkratce. V čerstvém vztahu se moc nedaří sladit představy o společně stráveném volném čase. Singles kvůli tomu střídají objevy jeden za druhým. V zaměstnání jste ohromně motivovaní a zdá se vám, že dokážete nemožné. Jen o tom nejprve musíte přesvědčit nadřízeného. Ten se do poloviny měsíce zdráhá svěřit vám důležitý projekt.

   

 • 4.

  Rak

  Rak

  Dlouhodobě zadaní Raci se v únoru musí obrnit trpělivostí. Nehezká opozice Marsu přináší do manželství neshody, připadáte si nepochopení a zranitelní. Hádkám se snažte vyhýbat, nic kloudného nevyřešíte. Ani v zaměstnání to nemáte lehké. Kvůli nepromyšleným krokům se dostáváte do nepříjemností a schází vám argumenty pro nadřízené. Snažte se neztrácet optimismus, každý den najděte důvod k úsměvu!

   

 • 5.

  Lev

  Lev

  Obvykle překypujete sebedůvěrou, ale ve druhém měsíci letošního roku jí na rozdávání nemáte. V zaměstnání to drhne a cesta k vysněnému cíli se nepříjemně prodlužuje. Na to nejste zvyklí! Neztrácejte motivaci a pokuste se vypořádat s nepříjemnostmi důstojně. Ve hře je dokonce pracovní místo. Ve vztazích nepodceňujte důležitost komunikace. Jste vztahovační a místo řešení problému úplně ztichnete.

   

 • 6.

  Panna

  Panna

  Únor se pro Panny nese v duchu kvetoucích mezilidských vztahů. Ty vám přinesou nádherné chvíle, nezadaným i novou lásku. Zejména kolem 26. 2. můžete díky Venuši snáze získat pozornost svého idola. Návnadou jsou smysl pro humor i vaše inteligence. V zaměstnání slíznete smetanu za projekt, který se obzvláště vydařil. Do 13. 2. využíváte své know-how na maximum. To vám přinese nějaké korunky navíc!

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy

  Milostný život Vah není tak pestrý, jak by si představovaly. Románky se rozplynou jak mlha, dlouholeté soužití pokouší vaše nervy a nové známosti mají více chyb, než můžete snést. Okolo 26. 2. ztratíte trpělivost. Ani v zaměstnání nevládnete nejlepší náladou. Pro ostré slovo nejdete daleko, což se nevyplatí při jednání s klienty i vedením. Okolo 26. 2. se vzpamatujete a zlepšíte si reputaci.

   

 • 8.

  Štír

  Štír

  Únor přinese naplnění do partnerského života. Ani nezadaní Štíři nebudou stát stranou, protože sextil Venuše k vám přivábí nejednoho ctitele. Hlavně okolo 26. 2. prožíváte vášeň i romantiku do morku kostí. V zaměstnání podáváte skvělé výkony na začátku měsíce, ale s přibývajícím časem se objevují menší překážky. Trochu tápete a kvůli nejistotě děláte chyby. Pomocnou ruku podají zkušenější kolegové.

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec

  Druhý měsíc roku vnáší do života Střelců touhu po svobodě. Nechcete žít svázaní konvencemi a především ve vztazích toužíte po větší volnosti. Jestliže jste single, zažíváte skvělé období, kdy poznáváte spoustu inspirativních tváří. Vábí vás hlavně cizinci, od nichž očekáváte něco víc než od tuzemských nápadníků. Na pracovišti pozor na nevhodné chování k nadřízenému. Teď s vámi nebude mít trpělivost.

   

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh

  Aktuální postavení Venuše slibuje fantastický měsíc, kdy se vám v milostném životě splní nejeden sen. Platonicky zamilovaní najdou odvahu, aby tajnou lásku oslovili. Ani pracovní oblast nezaostává, perspektivní Jupiter přináší skvělé nabídky, v nichž ukážete své know-how. A Mars se zase postará, abyste měli dostatek prostředků pro ten správný rozmach, a zajistí výhodné investice. Co víc si přát?

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář

  Únor je pro zrozence Vodnáře zatěžkávacím obdobím. Hlavně ve vztazích špatně snášíte stagnaci a připadáte si na všechno sami. Na druhé straně se straníte společnosti, jako byste o nikoho nestáli. Hlavu vzhůru, opačnému pohlaví nejste lhostejní. Na pracovišti je třeba zmobilizovat síly, ale i zohlednit karty vyložené osudem. Jsou záležitosti, které neuspěcháte. Někdy je lepší nechat jim volný průběh.

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby

  Merkur v příjemném sextilu s Jupiterem vytváří v první únorové dekádě skvělé podmínky pro kariéru Ryb! Konečně dostanete příležitost ukázat, co ve vás vězí. Přilepšíte si nejen finančně, ale otevřou se před vámi i úplně nové možnosti. Také milostnému životu se nebývale daří. Singles najdou odvahu oslovit objekt své touhy, Ryby v čerstvých vztazích se posunou o kousek dál. Vyloučena není ani svatba!

   

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz