Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 22°C

Jaké jste znamení podle hebrejského horoskopu? Odhalí vaše přednosti i slabosti

/
 • (iStock)
  17. března 2021 ● 06:00

  Prastarý hebrejský horoskop nevyužívá zvěrokruh dvanácti zvířat, ale místo toho v něm vystupují jména hebrejských kmenů a smysly. Nepředpovídá budoucnost, ale zabývá se pouze charakteristikou jednotlivých lidí. Datum narození odhalí i to, co skrýváte. Zkuste zjistit, jací skutečně jste!

  Co všechno o vás prozradí starodávný hebrejský horoskop, který vychází z jmen izraelských kmenů? Podívejte se, kdy jste se narodili, přiřaďte si jméno a budete se divit, co se o sobě všechno dozvíte.

   

 • 1.

  Juda (21.3. – 20.4.)

  Autor: iStock

   

  Patříte k citlivým lidem, jste cílevědomí a rozhodní. Zajímáte se o filozofii, rádi něco objevujete a zkoumáte. Jste vždy plní energie a to, co ostatní unavuje, vás naopak nabíjí. Vaše energie a pozitivita ostatní přitahuje, lidé si s vámi rádi povídají a svěřují se vám. Zajímáte se o alternativní medicínu a umíte v lidech odhalit to, co jiní nedokážou.

   

  Náš tip: Co o vás vypovídá horoskop podle křesního jména? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

 • 2.

  Isachar (21.4. – 21.5.)

  Autor: iStock

   

  Jste energičtí, zvídaví a zajímaví. Rádi si užíváte život a umíte se rychle nadchnout pro cokoli. Nedělá vám problém pustit se do nových věcí, máte smysl pro humor a na všechno se díváte optimisticky. Vaše přátelské chování je lidem sympatické. Většinou vás neopouští dobrá nálada a sálá z vás radost ze života. Tuhle schopnost dokážete přenést i na ostatní.

   

  Náš tip: Jací jste podle demonického černého horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

 • 3.

  Zebulon (22.5. – 21.6.)

  Autor: iStock

   

  Jste cílevědomí a rozhodní. Co slíbíte, to vždycky dodržíte. Do čeho se pustíte, to dokončíte. Zákony a světový řád nechcete měnit. Vynikáte moudrostí a vytrvalostí, kterou vám druzí závidí. Máte vnitřní sílu a schopnost soustředit se. Vy jste se nenarodili pro to, abyste někoho následovali, ale abyste učili druhé.

   

  Náš tip: Jací jste podle egyptského horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

 • 4.

  Ruben (22.6. – 23.7.)

  Autor: iStock

   

  Jste spontánní, odvážní a iniciativní. Je těžké udržet s vámi tempo, protože se do všeho pouštíte rychle. Občas ale taky rychle všechno skončíte. Jste někdy výbušní, soutěživí a cílevědomí. Dokážete odhadnout situaci za pár vteřin a umíte se taky správně rozhodnout. Skoro nikdy se nezmýlíte, a to díky výborné intuici.

   

  Náš tip: Jací jste podle aztéckého horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

 • 5.

  Simeon (24.6. – 23.8.)

  Autor: iStock

   

  Jste klidní, stabilní a vytrvalí. Svá rozhodnutí si vždycky dopředu dobře promyslíte, nemáte totiž rádi překvapení. Do ničeho neběžíte střemhlav, zachováváte si raději chladnou hlavu. Máte vynikající herecké schopnosti a narodili jste se, abyste stáli na jevišti.

   

  Náš tip: Jací jste podle keltského stromového horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

 • 6.

  Gad (24.8. – 23.9.)

  Autor: iStock

   

  Jste neustále v pohybu a vaším cílem je hledat a získávat nové vědomosti. Máte skvělé komunikační schopnosti, jste ale také zvídaví a netrpěliví. Vaše počáteční nadšení pro nové věci se brzo ztrácí. Hůře pronikáte do hloubky věcí a často působíte povrchně.

   

  Náš tip: Jací jste podle mayského horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

 • 7.

  Efraim (24.9. – 23.10.)

  Autor: iStock

   

  Jste citliví a intuitivní lidé, kteří kladou důraz na harmonii. Rychle se dokážete přizpůsobit názorům jiných. Snadno se urazíte a někdy si věci až moc berete osobně. Tehdy se stáhnete do ulity. Pokud zažijete bolest či zklamání, snažíte se to před ostatními skrývat. Díky citlivosti umíte navázat kontakt s duchovním světem.

   

  Náš tip: Jaký je váš osud podle horoskopu a můžete ho změnit? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

 • 8.

  Manases (24.10. – 22.11.)

  Autor: iStock

   

  Jste silní psychicky i fyzicky, pozitivně naladění a máte charisma. Pro vás jsou typické radost ze života a optimismus. Narodili jste se, abyste druhé vedli, protože důvěřujete sobě i ostatním. Jste vášniví, zodpovědní, máte silnou vůli a vyzařuje z vás harmonie. Máte neobyčejně silnou auru a dokážete ovlivnit kohokoli a získat ho na svou stranu.

   

  Náš tip: Jací jste podle arabského horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

 • 9.

  Benjamin (23.11. – 22.12.)

  Autor: iStock

  Jste idealisté a originální lidé toužící po nezávislosti. Jste také revolucionáři, kteří hledají a přinášejí nová řešení a nápady. Nesnášíte, když vás někdo utlačuje nebo vám něco nařizuje. Umíte číst myšlenky druhých a jste mistři telepatie. Někdy na druhé působíte jako podivíni.

   

  Náš tip: Jací jste podle tibetského horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

 • 10.

  Dan (23. 12. – 20.1.)

  Autor: iStock

   

  Jste spolehliví a milujete pořádek. Jste také poctiví, pracovití a vzdělaní intelektuálové. Všechno rádi analyzujete, věci si potřebujete předem naplánovat. Umíte se vypořádat s komplikovanými situacemi, protože vám neuteče žádný detail. Máte doslova detektivní schopnosti, odhalíte každé tajemství a lidé před vámi nic neutají.

   

  Náš tip: Jací jste podle budhistického horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

 • 11.

  Ašer (21. 1. – 19.2.)

  Autor: iStock

   

  Jste skromní a citliví a umíte se snadno přizpůsobit. Vaše fantazie je nepřekonatelná a máte též výtečnou intuici. Dokážete se snadno vžít do emocí druhých, takže víte, co je trápí, a umíte jim poradit. Jste obětaví a ochotně pomůžete komukoli. Máte mystické schopnosti a jste jakýmsi mostem mezi tímto světem a tím duchovním.

   

  Náš tip: Jací jste podle keltského zvířecího horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

 • 12.

  Neftali (20.2. – 20.3.)

  Autor: iStock

  Jste milí, diplomatičtí a vyrovnaní. Navazujete s lidmi stabilní vztahy, jste otevření a empatičtí. Snažíte se chovat tak, abyste splnili očekávání druhých. Nesnášíte konflikty a hádky. Vy byste se měli věnovat módě nebo návrhářství, protože máte smysl pro krásu a styl.

   

  Náš tip: Jací jste podle antické mytologie? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz