Čtvrtek 23. května 2024
Svátek slaví Vladimír, zítra Jana
Oblačno, déšť 19°C

Denní horoskop na úterý 21. 5. 2024: Štíry čeká velké zklidnění, Býci by si měli dát pozor na zdraví

/
 • Horoskop na úterý 21.5.2024
  Horoskop na úterý 21.5.2024 (istock.com)
  20. května 2024 ● 05:00

  Čeká vás dnes důležitá schůzka? Máte před sebou náročný úkol? Ať už na dnešek plánujete cokoliv, nechte si poradit od hvězd, na co byste se dnes měli zaměřit. 

 • 1.

  Beran (21. 3. - 20. 4.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Úterý přinese Beranům novou vlnu energie, kterou mohou využít k dosažení svých cílů. V práci se jim otevřou nové možnosti, které by neměli přehlédnout. Osobní vztahy budou vyžadovat více trpělivosti a pochopení. Muži by měli věnovat pozornost detailům v důležitých projektech. Ženy mohou očekávat inspiraci v kreativních činnostech. Večer je ideální pro odpočinek a regeneraci sil.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle aztéckého horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE

   

  VIDEO: Posvátná magie chleba - Helen Stanku

  Video
  Video se připravuje ...
  Posvátná magie chleba - Helen Stanku • Videoredakce ženských titulů

 • 2.

  Býk (21. 4. - 21. 5.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com

  Býci se dnes zaměří na stabilitu a bezpečí ve svém životě. Pracovní úkoly budou vyžadovat jejich plnou pozornost a preciznost. Muži by měli být připraveni na nečekané změny, které mohou přinést nové příležitosti. Ženy by měly dbát na své zdraví a dopřát si dostatek odpočinku. Rodinné vztahy budou harmonické a plné podpory. Večer strávený s blízkými jim přinese radost a pocit naplnění.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle keltského stromového horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

  VIDEO: Helen Stanku: Lidští upíři

  Video
  Video se připravuje ...
  Helen Stanku: Lidští upíři • Videoredakce ženských titulů

 • 3.

  Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Blíženci se mohou těšit na den plný komunikace a sociálních aktivit. Pracovní schůzky a jednání budou úspěšné díky jejich výmluvnosti a šarmu. Muži by měli využít své schopnosti navazovat nové kontakty. Ženy se mohou těšit na inspirující setkání, které jim otevře nové obzory. Je důležité zůstat flexibilní a otevřený novým myšlenkám. Večer je vhodný pro relaxaci a načerpání nové energie.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle mayského horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Helen Stanku: Jak si přivolat bohatství? • Videoredakce ženských titulů

 • 4.

  Rak (22. 6. - 22. 7.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Raci budou dnes cítit silné spojení s rodinou a domovem. Pracovní povinnosti půjdou hladce, pokud budou dbát na detail a pečlivost. Muži by měli být připraveni na konstruktivní kritiku, která jim může pomoci růst. Ženy mohou očekávat harmonii v osobních vztazích a podporu od svých blízkých. Je čas věnovat se domácím projektům a vylepšování svého životního prostoru. Večer je ideální pro odpočinek a klidné aktivity.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle arabského horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

   

  VIDEO: Helen Stanku: Horoskop lásky a financí 2024

  Video
  Video se připravuje ...
  Helen Stanku: Jak si přivolat bohatství? • Videoredakce ženských titulů

 • 5.

  Lev (23. 7. - 23. 8.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Lvi budou dnes zářit svým sebevědomím a charismatem. Pracovní úkoly zvládnou s lehkostí a budou inspirací pro své kolegy. Muži by měli využít svůj přirozený vůdčí talent k dosažení svých cílů. Ženy budou přitahovat pozornost svou elegancí a šarmem. Je vhodný čas na realizaci svých ambicí a plánů. Večer strávený s přáteli jim přinese mnoho radosti a zábavy.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle hebrejského horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

   

  VIDEO: Magie zrcadel: Helen Stanku

  Video
  Video se připravuje ...
  Magie zrcadel: Helen Stanku • Videoredakce ženských titulů

 • 6.

  Panna (24. 8. - 23. 9.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Panny se dnes soustředí na organizaci a efektivitu ve svém životě. Pracovní povinnosti vyžadují jejich plnou pozornost a pečlivost. Muži by měli využít své analytické schopnosti k řešení složitých problémů. Ženy mohou očekávat úspěch v projektech, které vyžadují detailní přístup. Je důležité dbát na rovnováhu mezi prací a odpočinkem. Večer je vhodný pro relaxaci a péči o své zdraví.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle tibetského horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

 • 7.

  Váhy (24. 9. - 23. 10.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Váhy budou dnes hledat harmonii a rovnováhu ve svém životě. Pracovní úkoly budou vyžadovat jejich diplomacii a schopnost vyjednávat. Muži by měli být otevření novým nápadům a možnostem, které přijdou. Ženy mohou očekávat příjemné překvapení v osobních vztazích. Je důležité věnovat čas sami sobě a svým potřebám. Večer strávený v klidu jim přinese potřebný odpočinek.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle horoskopu buddhistických mnichů? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

 • 8.

  Štír (24. 10. - 22. 11.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Štíři budou dnes cítit silnou intuici a vnitřní sílu. Pracovní povinnosti vyžadují jejich plnou soustředěnost a odhodlání. Muži by měli důvěřovat svým instinktům a nebát se riskovat. Ženy mohou očekávat hluboké a intenzivní rozhovory, které jim přinesou nové poznání. Je důležité dbát na rovnováhu mezi prací a osobním životem. Večer je vhodný pro meditaci a vnitřní zklidnění.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle keltského zvířecího horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

 • 9.

  Střelec (23. 11. - 21. 12.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Střelci budou dnes plni optimismu a touhy po dobrodružství. Pracovní úkoly zvládnou s lehkostí a nadšením. Muži by měli využít svůj přirozený talent pro řešení problémů a inovace. Ženy mohou očekávat nové příležitosti k rozšíření svých obzorů a znalostí. Je důležité zůstat otevřený novým zkušenostem a možnostem. Večer strávený s přáteli a rodinou jim přinese mnoho radosti a inspirace.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle antického horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

 • 10.

  Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Kozorozi se dnes zaměří na své dlouhodobé cíle a plány. Pracovní povinnosti vyžadují jejich plnou pozornost a disciplínu. Muži by měli být připraveni na výzvy, které je posunou vpřed. Ženy mohou očekávat uznání za svou tvrdou práci a odhodlání. Je důležité dbát na rovnováhu mezi prací a odpočinkem. Večer je ideální pro relaxaci a načerpání nové energie.

   

  Náš tip: Víte, v jakém znamení je váš pes? ZJISTÍTE TO ZDE. 

   

   

 • 11.

  Vodnář (21. 1. - 19. 2.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Vodnáři budou dnes plni kreativity a nových nápadů. Pracovní úkoly zvládnou s inovativním přístupem a originalitou. Muži by měli využít své schopnosti přemýšlet mimo zaběhnuté koleje. Ženy mohou očekávat nové příležitosti k osobnímu růstu a rozvoji. Je důležité zůstat otevřený novým zkušenostem a možnostem. Večer je vhodný pro relaxaci a odpočinek s blízkými.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste v horoskopu podle svého jména? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

   

 • 12.

  Ryby (20. 2. - 20. 3.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com

  Ryby budou dnes cítit silnou empatii a citlivost k druhým. Pracovní povinnosti vyžadují jejich soustředěnost a schopnost naslouchat. Muži by měli být připraveni na emocionální podporu svých blízkých. Ženy mohou očekávat harmonii a klid ve svých osobních vztazích. Je důležité věnovat čas sami sobě a svým potřebám. Večer strávený v klidu a meditaci jim přinese vnitřní zklidnění.

   

  Náš tip: V jakém znamení jste podle černého horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

   

Autor: Martina Miláčková

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz