Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno, déšť 26°C

Velký horoskop na prosinec: Komu bude nakloněn celý vesmír a pro koho bude závěr roku peklo?

/
 • Co vás čeká v prosinci?
  Co vás čeká v prosinci? (istockphoto.com)
  30. listopadu 2022 ● 06:00

  Pro která znamení bude poslední měsíc roku úspěšný na poli lásky? Kdo si musí dávat pozor na úrazy nebo movité ztráty? Na co se můžete těšit, a čeho se naopak vyvarovat, to si přečtěte v horoskopu na měsíc prosinec!

 • 1.

  Beran

  Beran
  Poslední měsíc roku otevře skvělé vyhlídky pro milostný život. Singles by měli mít v první dekádě oči na stopkách, protože šance na seznámení s osudovým protějškem je vysoká. Dočkáte se tedy předčasného vánočního dárku. Ve vývoji vztahu ale opatrně a nikam nespěchat. Na pracovišti máte slibně našlápnuto. Největšího rozmachu dosáhnete do 5. prosince. Poté vás přepadne únava a spolu s ní roste chybovost.

   

  Jak prožívají Vánoce jednotlivá znamení? Najděte si to své!

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Jak prožívají jednotlivá znamení Vánoce? • Videohub

   

 • 2.

  Býk

  Býk
  Prosinec sice nezačne zvesela, ale jeho vývoj vám spraví náladu. Do 10. můžete bojovat s negativními myšlenkami ohledně vztahu. Díky Venuši ale potkáte člověka, který úplně změní vaše očekávání. Také pracovní sféra nabízí perfektní příležitosti k rozletu. Zapojíte se do úspěšných projektů a konečně budete mít příležitost zúročit své know-how. Originální nápady jsou cestou, jak přijít k penězům.

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci
  Milí Blíženci, závěr roku je fyzicky i psychicky vysilující. Počítejte s tím, že jedna etapa se nachýlí ke konci, aby uvolnila místo pro novou. Znatelné to je především ve vztazích, které se mohou během prosince sesypat jako domeček z karet. Uvědomíte si, že pro život potřebujete něco jiného. Podle hvězd je nová láska blíž, než si myslíte. V zaměstnání nechtějte mít za každou cenu poslední slovo.

   

 • 4.

  Rak

  Rak
  Citlivé znamení Raka potřebuje spoustu lásky. Nejspíš se vám zdá, že drahá polovička vám náklonnost nedává dostatečně najevo. Zkuste být tím aktivnějším a připravte pro oba romantický program. S nadílkou nemusíte čekat na Štědrý večer. Pokud vám i přes to něco leží na srdci, místo tiché domácnosti o svých pocitech mluvte. V práci se držíte stranou. Příležitosti se nabízí, ale vy si moc nevěříte.

   

 • 5.

  Lev

  Lev
  Prosincový start je fantastický díky příznivému trigonu Venuše. Dosud jste preferovali spíše nezávazné známosti, ale vaše srdíčko začne toužit po něčem hlubším. Nový objev má vyhlídky stát se vaším osudovým miláčkem. Ani pracovní záležitosti nestojí pozadu. Díky bleskurychlému uvažování vyřešíte nejeden složitý problém. Konkurence vám sice nedá nic zadarmo, ale dokážete s ní úspěšně měřit síly.

   

 • 6.

  Panna

  Panna
  Přestože do posledního měsíce roku nemusíte vstoupit šťastnou nohou, vývoj událostí vás uklidní. Složitější mezilidské vztahy moc nepitvejte. Venuše jim po 10. prosinci pomůže chytit nový dech. Nezadaným slibuje zvýšenou pozornost opačného pohlaví. Také pracovní sféra je zkraje prosince náročnější. Úkoly se hromadí rychleji, než je zvládáte odbavovat. Ale za nezvyklou dřinu se rýsuje pořádná odměna!

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy
  Milé Váhy, prosincová konstelace zesiluje vrozený intelekt a schopnost komunikace. Dokážete se snáze myšlenkově napojit na lidi kolem sebe. Slunce ve spojení s Venuší dodává zrozencům Vah nadpozemské kouzlo a vábí k nim pohledy opačného pohlaví. Rovněž, co se práce týká, máte na růžích ustláno. Jste velmi aktivní a daří se vám získat důležité kontakty. Prim hraje osobní setkávání s klienty.

   

 • 8.

  Štír

  Štír
  Celé vesmírné plénum pracuje na konci roku ve prospěch zrozenců Štíra. Proudí k vám tedy pozitivní energie a schopnost intuice je ještě více zesílena. Vyzařuje z vás osobité kouzlo ulehčující seznamování i pracovní program. Bude hračkou získat sympatie okolí. V zaměstnání zvládáte intelektuálně náročnější úkoly. Chopte se nečekaných příležitostí. Otevřou vám cestu k životu, o kterém se vám nesnilo.

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec
  Jako by vám vesmír posílal dárečky, které se složí v jednu velkou prosincovou výhru. Díky slunečním paprskům máte energie i dobré nálady na rozdávání. Počítat můžete i s pracovními úspěchy. Tomu napomáhá komunikativní Merkur, díky němuž taháte z rukávu jeden skvělý nápad za druhým. A není možné zapomenout na Venuši. Zejména v první prosincové dekádě nešetří romantikou a příležitostmi k seznámení.

   

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh
  I když je adventní čas v plném proudu, zrozenci Kozoroha pracovní tempo rozhodně nezvolní. Ve vytrvalosti a intelektu tedy jen stěží najdete konkurenta. Chcete rozdělané projekty dotáhnout do konce kvůli klidnému spánku, ale především kvůli finanční odměně, která se blýská na cílové čáře. Po 10. prosinci se dostává do popředí milostná sféra. Pro páry se otevírá otázka založení nebo rozšíření rodiny.

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář
  V prosinci se můžete těšit na aktivní program, v němž nebude nouze o vzrušující zážitky. Trigon Marsu zesiluje váš sex-appeal a zároveň dává věci do pohybu. Je třeba zvýšit tempo, protože vývoj událostí bude překotný. Zejména kolem 20. 12. se snažte najít vnitřní rovnováhu. Advent je obdobím rozjímání, všechny ostatní úkoly mohou počkat. K vnitřnímu klidu pomáhá Venuše a její romantické kouzlo.

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby
  Planeta prosperity Jupiter vám kryje záda a pomáhá ve společenských aktivitách i cestování, o jakém dlouho sníte. Šťastnou ruku budete mít také ve finančních záležitostech. Až do poslední dekády je potřeba zohledňovat ostatní planetární vlivy, které vyžadují větší obezřetnost v lásce a vztazích. Komunikace nebude vaší nejsilnější stránkou. Někdy je lepší mlčet než říct něco, co by vás mrzelo.

   

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Lea

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz