Středa 19. ledna 2022
Svátek slaví Doubravka, zítra Ilona
Oblačno 2°C

Velký horoskop na prosinec: Kdo si užije randění bez závazků a kdo dá výpověď?

/
 • Co vás čeká v prosinci?
  Co vás čeká v prosinci? (istockphoto.com)
  30. listopadu 2021 ● 06:00

  Pro která znamení bude poslední měsíc roku úspěšný na poli lásky? Kdo si musí dávat pozor na úrazy nebo movité ztráty? Na co se můžete těšit, a čeho se naopak vyvarovat, to si přečtěte v horoskopu na měsíc prosinec!

 • 1.

  Beran

  Beran
  Zkraje prosince se štěstí usměje na platonicky zamilované Berany a nabídne četné možnosti k seznámení. Od 5. 12. ale kvadratura Venuše způsobí, že se v žádné náruči neohřejete moc dlouho. Užíváte si randění bez závazků. V práci se snažíte získat lepší finanční ohodnocení, nadřízený ale potřebuje vidět, že si ho opravdu zasloužíte. Od 24. 12. jste ve skvělé pracovní kondici, překypujete nápady.

 • 2.

  Býk

  Býk
  Po celý měsíc se radujete z prosperujících milostných vtahů. Trigon Venuše s Uranem slibuje na začátku prosince setkání se sympatickým protějškem. Okamžitě to mezi vámi zajiskří! Oproti tomu v zaměstnání musíte leccos překousnout. Nadřízení jsou nespokojení s vašimi výsledky, a proto je nutné promýšlet každý krok a rozvíjet své nadání. Po 13. prosinci tato změna začne přinášet první výsledky.

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci
  Rok se sice blíží ke svému konci, ale Blíženci rozhodně nemají čas na rekapitulaci. Máte plnou hlavu pracovních záležitostí, kdy kvůli nepozornosti neustále řešíte nějaké chyby. Od 13. 12. ztěžuje situaci Mars v opozici. Nevyplatí se pouštět se do ošemetných diskusí s vedoucím, opatrnost je vyžadována také při obchodování. Zasahuje bohužel i do partnerské sféry, kde houstne atmosféra a domluva vázne.

 • 4.

  Rak

  Rak
  V posledním měsíci letošního roku se na Raky usměje štěstí v lásce. Obklopují vás skvělé tváře, které vám ostatní znamení mohou jen závidět. Pracovní sféra vypadá stejně slibně! Podáváte skvělé výkony a v hlavě se vám blýskne myšlenka na prémie i povýšení. Od 13. 12. se bohužel růžové zámky rozplývají. Zhoršuje se domluva s nadřízeným a je vhodnější držet si odstup. Případné chyby řešte okamžitě.

 • 5.

  Lev

  Lev
  Kněžka lásky slibuje pod vánoční stromeček výjimečný dar! Na začátku prosince jste zklamaní z protějšků, které se vám nabízí, ale od 13. 12. se vaše možnosti proměňují. Někdo vám padne do oka! Na pracovišti se mohou objevovat neshody s nadřízeným. Snažte se eliminovat zbytečné chyby a nezavdávejte mu příčinu k hádce. Než skončí rok, můžete mu díky své píli dokázat, že jste člověkem na svém místě.

 • 6.

  Panna

  Panna
  Na konci roku vás doženou pracovní povinnosti, které je třeba nutně dokončit. Pozor na prokrastinaci i poletování v říši představ. Kvůli tomu se dopouštíte zbytečných chyb a prodlužujete termíny. Druhá dekáda naštěstí dodává větší soustředění. Uvědomíte si slabé stránky a napravujete, co se dá. Trigon Venuše přináší spoustu nápadníků, ale vybírejte pečlivě. Ne všichni hledají perspektivní vztah!

 • 7.

  Váhy

  Váhy
  Ani v závěru roku nebudou zrozenci Vah zahálet. Naskytne se vám skvělá pracovní příležitost, která v důležitosti předstihne i vánoční svátky. Nezastaví vás ani negativní kvadratura Merkuru, bojujete houževnatě a s ohromným nadšením. V milostném životě nastala skutečná zima. Vlivem Venuše upínáte city k nesprávnému člověku. Velmi častá je platonická láska. Po 12. 12. se z tohoto mámení proberete.

 • 8.

  Štír

  Štír
  Zrozence ve znamení Štíra čeká harmonické období ve vztazích. Sextil Venuše nabízí krásné vyhlídky pro čerstvě zamilované i dlouholetá manželství. Singles se kolem 6. 12. mohou těšit na úžasné rande. Pracovní sféra takové jásání neposkytuje. Mnoho Štírů se dokonce rozhodne dát výpověď kvůli neutěšené atmosféře. Teprve tímto krokem přinutíte vedení k diskusi o výši platu nebo neutěšených pracovních podmínkách.

 • 9.

  Střelec

  Střelec
  Společenská nálada Střelců perfektně koresponduje s prosincovým programem. Nevynecháváte žádnou sešlost, sami jste aktivní a zvete kamarády na návštěvy. Singles mohou ve druhé polovině měsíce prohloubit kamarádství v něco mnohem silnějšího! Na pracovišti se neshodujete s některými kolegy. Podezříváte je z nekalého chování a mnohdy se o své maličkosti doslechnete klepy. Snažte se to brát s nadhledem.

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh
  V posledním měsíci roku vám vstoupí do života výjimečná osobnost, která způsobí zvrat v mnoha oblastech. S velkou pravděpodobností se stane vaším budoucím partnerem! Konjunkce Venuše s Plutem vábí do společnosti hlavně okolo 11. prosince. Stejné období je vhodné pro kariérní rozmach. Přehnanou skromnost stranou – lepší platové i pracovní podmínky si zasloužíte. Přijměte je jako předčasný dáreček!

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář
  Milí Vodnáři, v první prosincové půli nevíte, kde vám hlava stojí. Dostáváte se do pracovního presu. Dokonce můžete dát nadřízenému nůž na krk a pohrozit odchodem. Od 13. 12. se pracovní podmínky zlepšují. Milostný život je bohužel jednou velkou neznámou. Čerstvě zamilované opouští prvotní nadšení z jejich idolu. Vydržte pár dní, každý den není posvícení a drahá polovička si zaslouží další šanci.

 • 12.

  Ryby

  Ryby
  Užíváte si slavnostní adventní období se vším všudy. Přípravy na Vánoce letos prožíváte ve velkém stylu. S přáteli a kolegy si vyměňujete recepty na cukroví, den za dnem vylepšujete výzdobu a dárky máte poschovávané po celém bytě. Od 13. 12. se ale nálada proměňuje. Bojujete s vnitřní nervozitou a stačí málo, abyste na své blízké vyjeli. Pokud se nezklidníte, můžete si dokonce vykoledovat zranění.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz