Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 12°C

Velký horoskop na prosinec: Komu přistane na účtu odměna a pro koho bude závěr roku životní zkouškou?

/
 • Co vás čeká v prosinci?
  Co vás čeká v prosinci? (istockphoto.com)
  29. listopadu 2023 ● 05:00

  Pro která znamení bude poslední měsíc roku úspěšný na poli lásky? Kdo si musí dávat pozor na úrazy nebo movité ztráty? Na co se můžete těšit, a čeho se naopak vyvarovat, to si přečtěte v horoskopu na měsíc prosinec!

 • 1.

  Beran

  Beran
  Zrozence Berana čeká měsíc plný tělesných potěšení. Milostný život přináší vzrušující okamžiky a navzdory zimním teplotám se vám budou zapalovat lýtka. Singles mají nejlepší podmínky pro seznámení kolem 13. prosince. V zaměstnání je proti tomu klima složitější. Retrográdní Merkur vám neumožňuje vidět chyby, kterých se častěji dopouštíte. Těsně před svátky pak budete dohánět vše, co se nepodařilo.

   

  Jak prožívají Vánoce jednotlivá znamení? Najděte si to své!

   

  Video
  Video se připravuje ...
  Jak prožívají jednotlivá znamení Vánoce? • Videohub

   

 • 2.

  Býk

  Býk
  Koncem roku se soustředíte na kariéru, ve které excelujete. Navzdory retrográdnímu Merkuru podáváte skvělé výkony a umíte na sebe upozornit, aby vás neminula nějaká ta vánoční odměna. V soukromí se pohybujete po tenkém ledě. Rodina vás může provokovat zvláštními narážkami a ani ve vztahu nevládne veselá atmosféra. Dejte si pozor na ústa, abyste se drahé polovičky něčím nedotkli. Jsou přece Vánoce!

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci
  Milí Blíženci, poslední měsíc tohoto roku upozorní na nepříjemnosti ve vztahu. Neobjeví se ze dne na den, jedná se spíše o dlouhodobé problémy, s nimiž jste nepracovali. Zejména kolem 13. prosince je potřeba sednout si a situaci prodiskutovat. V zaměstnání počítejte s větším náporem. Snažte se stihnout povinnosti před svátky. V opačném případě si budete muset do konce roku napracovat hodiny navíc.

   

 • 4.

  Rak

  Rak
  Citový život Raků je v prosinci velmi pestrý. Venuše slibuje seznámení s člověkem, který perfektně sedí k vašemu naturelu. Chvíli ovšem potrvá, než váš nový objev projeví své city. V zaměstnání počítejte s komplikacemi. Jste nesoustředění a dopouštíte se zbytečných chyb. Po finanční stránce si můžete přilepšit díky výhře v nějaké soutěži. Buďte kreativní a nestyďte se ukázat, co ve vás vězí.

   

 • 5.

  Lev

  Lev
  Aktuální postavení Venuše stahuje pozornost Lvů k milostnému životu. Čerstvě zadaní mají dojem, že jejich známost nevládne upřímnými city. Rozhodnete se promluvit si o tom a vývoj událostí vás příjemně překvapí. Rozhodnete se, že o takového člověka nechcete přijít. Ani na pracovní půdě se nemusíte bát komplikací. Mars vám pomáhá dosáhnout nejlepších výsledků. Dařit se bude i úředním záležitostem.

   

 • 6.

  Panna

  Panna
  Vztahové záležitosti jsou začátkem měsíce ošemetné. Kvadratura Marsu ve vás probouzí nespokojenost a také přináší tendenci problémy zveličovat. Zavčasu si ale uvědomíte, že svým výbušným chováním ubližujete nejen sobě, ale i svému okolí. Nadcházející svátky zachrání smysl pro humor i nadhled. Do 22. prosince se dokážete skvěle poprat se stresem v zaměstnání. Poté už si zasloužíte delší odpočinek.

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy
  Koncem roku se ocitáte v hledáčku opačného pohlaví. Čekají vás častější výpady do společnosti, které vyústí v nejedno rande. Romantika Vánoc funguje i na dlouholeté páry. Na pracovišti to ale není procházka růžovým sadem. Retrográdní Merkur nastraží překážky, se kterými se musíte vypořádat. Střezte se chyb z nepozornosti, také se vyhýbejte stresu. Do 21. prosince naštěstí máte spoustu energie.

   

 • 8.

  Štír

  Štír
  Požehnané období adventu přináší Štírům možnost navázat perspektivní známost. Od 4. prosince je kněžka lásky na vaší straně a nabízí protějšek, se kterým vám to bude ladit. Ani po pracovní stránce si nebude nač stěžovat. Jste zaměření na detail a snažíte se odvádět perfektní výsledky. Vyloučena není ani skvělá pracovní nabídka! Pozor si dávejte na peníze, s nimi byste neměli zacházet bez rozmyslu.

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec
  Poslední dny letošního roku představují pro Střelce zkoušku trpělivosti i důvěry. V milostném životě tápete a máte pocit, že drahé polovičce nerozumíte. Především okolo 18. prosince vládne ve vztazích ochlazení. Určitě nedělejte unáhlené závěry. Pokuste se o nadhled a vězte, že nepřízeň hvězd nebude mít dlouhého trvání. V zaměstnání sklouzáváte k prokrastinaci a necháváte práci na poslední chvíli.

   

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh
  Milí Kozorohové, nadcházející dny jsou plné příjemných okamžiků. Milostné záležitosti se od 4. prosince pohnou ze slepé uličky. Nezadaní mají možnost poznat protějšek, který by je nosil na rukou. Chvíli potrvá, než dá najevo city, ale vězte, že jeho jednání je upřímné. Navzdory sváteční atmosféře nebudete zvolňovat pracovní tempo. Sklízíte kariérní úspěch a zlepšujete své finanční možnosti. Jen tak dál.

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář
  V prosinci se hodně zaobíráte pracovními starostmi a věnujete jim spoustu času i energie. Navzdory tomu máte pocit, že to nadřízení nedoceňují. Nevzdávejte své sny a hlavně kolem 13. do toho šlápněte naplno. Nakonec dostanete šanci zazářit a dočkáte se i finančních prostředků navíc. V lásce vlivem postavení Venuše dochází k ochlazení citů. Je moudré hlídat své emoce a na partnera příliš netlačit.

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby
  Koncem roku se snažíte vyjednat lepší podmínky na pracovišti. Není to snadná disciplína, ale díky svému odhodlání a otevřené komunikaci nakonec získáte něco navíc. Podle vesmíru se také dočkáte vyřešení nějaké nepříjemnosti nebo vleklé záležitosti a do nového roku půjdete s čistým štítem. V soukromí pozor na výbuchy hněvu. Na svá bedra si toho berete moc, ale není důvodu nepožádat blízké o pomoc.

   

Autor: Žaneta Podlahová

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz