Střelci jsou plní energie, a proto tak rádi sportují a milují veškerý pohyb. „Často se jim ale stává, že se kvůli sportu nějak zraní. Proto by si měli dát opravdu pozor a být při pohybu opatrní, hlavně na svoje dolní končetiny,“ říká astroložka.

Znamení Střelce: Vtipné, ale netaktní

Střelci nadevše milují děti a společnost. Jsou to veselí a vtipní společníci, kteří bývají velmi oblíbení, a to kdekoliv se objeví.„Někdy ale mívají takovou nepěknou vlastnost, kterou by si měli u sebe pečlivě ohlídat. Občas totiž vystřelí od boku něco, co si ani trochu nepromysleli. A tím se mohou, aniž by chtěli, druhého dotknout. Proto by se Střelci měli naučit větší diplomacii,“ dodává astroložka.

Cestování, vzdělávání, esoterika

Také často a rádi cestují, nebo jejich rodina bývá rozeseta po celém světe. Naleznete mezi nimi ale i ty, kteří cestovat vůbec nemusí a ani nechtějí. Někteří mají totiž v rodové linii předky, kteří se museli často stěhovat, emigrovali nebo byli vyhoštěni. A pak prý mají v paměti duše, které nechtějí opustit svůj domov. Ale většina Střelců cestuje opravdu ráda.

Po celý život se také rádi vzdělávají, chtějí mít co největší všeobecný přehled. Láká je  i esoterika a duchovno. Toto znamení vlastně zajímá celý svět.

Jak to mají Střelci se sexem a vztahy, kdo se k nim hodí a kdo naopak ne? Klikněte na článek níže a dozvíte se to.