Sobota 25. května 2024
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Oblačno, bouřka 21°C

11:11, 15:15 nebo 22:22. Vidíte tahle čísla často? Víme, co vám naznačují!

/
 • (iStock)
  16. září 2023 ● 06:00

  Každý z nás si určitě aspoň jednou v životě všiml na digitálních hodinách stejných čísel, která vypadají jako zrcadlová. Možná vás to vyděsilo, zvláště pokud vám na stejná čísla padne zrak několikrát za týden. Je to náhoda? Nebo nějaká záhada? Nebo se s vámi snaží komunikovat váš anděl strážný? Zjistěte, jaký mají význam.

  Každý z nás prý má za zády svého anděla strážného. Ten nám pomáhá a chrání nás. Nemusíme s ním ani mluvit nahlas, jen si v duchu přát, aby nám pomohl, a přijde. Andělé jsou samozřejmě neviditelní, takže nám posílají znamení, podle kterých bychom se měli zastavit a přemýšlet, co dál. Mohou být totiž varujícím signálem, co nedělat, nebo naopak co bychom dělat měli. Velmi často používají andělé jako signalizační metodu právě hodiny. Pokud vídáte často tahle zrcadlová čísla na digitálních hodinách, zamyslete se, protože to opravdu není náhoda. Andělské síly se vám snaží jejich prostřednictvím poslat důležitou zprávu.

   

 • 1.

  00:00

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Nula v podstatě nepředstavuje nic, ale taky neomezený potenciál. Váš anděl strážný vám posílá zprávu: Zbavte se závaží, která vás brzdí, protože musíte udělat zásadní rozhodnutí.

   

   

  Náš tip: Kdo je váš anděl strážný? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

   

 • 2.

  01:01

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Ve světě numerologie je číslo 1 číslo ctižádosti a vůdcovství, a pokud se díváte na hodiny a vidíte zrcadlově právě 01:01, je to výzva k tomu, abyste své projekty přijal rozhodněji. Také vám váš anděl říká, že vás někdo miluje, ale taky to může signalizovat izolaci a osamělost.

   

   

  Náš tip: Jaké je vaše šťastné číslo? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

   

 • 3.

  02:02

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Číslo 2 představuje dualitu, páry, lásku a přátelství. V tomto případě váš vztah s ostatními roste intenzivně, a pokud vidíte na hodinách právě tahle zrcadlová čísla, poslouchejte své anděly – někdo by před vámi mohl něco skrývat. Pozor na nejednoznačnost.

   

   

  Náš tip: Jak se k sobě s partnerem hodíte podle numerologie? DOZVÍTE SE TO ZDE.

   

   

 • 4.

  03:03

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Když vidíte zrcadlově tato magická čísla, skrývá to zásadní zprávu: Nedůvěřujte lidem kolem vás. Číslo 3 je symbolem komunikace a společenské odpovědnost, ale váš anděl vás chce upozornit na toxické vztahy a vybízí vás, abyste si toho byli vědomi a byli aktivnější.

   

  Náš tip: Která znamení zvěrokruhu jsou nejtoxičtější? ZJISTÍTE TO ZDE

   

 • 5.

  04:04

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Tato zrcadlová hodina je symbolem varování, hrou moci, síly a násilí. Číslo 4 představuje nedostatek flexibility. Pokud vidíte tahle zrcadlová čísla častěji, nemyslete dvakrát a hlídejte se. Někdo se proti vám chce spiknout a podrazit vás.

   

   

  Náš tip: Dějí se vám divné věci? Možná vás někdo proklel. ZJISTÍTE TO ZDE

   

   

   

   

 • 6.

  05:05

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Pozor, tahle kombinace čísel má velmi zajímavý výklad. Někdo umírá, aby získal vaše srdce. Ano, někdo, koho znáte, je do vás zamilovaný, ale číslo 5 je také spojeno s myšlenkami na rozšiřování a průkopnictví. Držte se raději nohama pevně při zemi.

   

  Náš tip: Jací jste podle numerologie milenci? DOZVÍTE SE TO ZDE.

   

 • 7.

  06:06

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Číslo 6 představuje citlivé, loajální a milující lidi. Když vidíte tahle zrcadlová čísla mnohokrát na hodinách, musíte to brát vážně. Váš anděl strážný vás povzbuzuje, abyste milovali lépe a jinak, abyste se mohli dále rozvíjet. Říká vám taky, že se o vás někdo opravdu hluboce zajímá.

   

  Náš tip: Kdo se k vám podle numerologie nejvíce hodí? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

 • 8.

  07:07

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Sedmička je číslo intelektu a moudrosti, takže díky sladění těchto zrcadlových hodin vám anděl radí, abyste využili naplno své znalosti. A dávejte si pozor, protože osoba se zajímavýma očima k vám cítí něco zvláštního.

   

  Náš tip: Jaké je vaše poslání podle numerologie? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

 • 9.

  08:08

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Buďte králi a královnami svého života. To je zpráva těchto zrcadlových hodin. Osmička je symbol pro peníze, ambice a smělost. Jste blízko k velké změně, ale nebuďte přehnaně důvěřiví – všechno by se mohlo proti vám v mrknutí oka naprosto obrátit.

   

  Náš tip: Bude se vám letos dařit? Jaký rok podle numerologie prožíváte? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

 • 10.

  09:09

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Výzkum a lidstvo se skrývají za číslem 9, je to symbol altruismu a idealismu. Váš anděl strážný vás povzbuzuje, abyste přestali být marniví a ostatním nabízeli víc ze sebe sama. Jste na cestě získat krásné přátelství.

   

  Náš tip: Kdo bude podle horoskopu váš spolehlivý přítel a komu se radši vyhnout? ZJISTÍTE TO ZDE

   

   

 • 11.

  10:10

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Zrcadlová hodina 10:10 má velmi pozitivní zprávu – nastal čas pro lásku! Ukazuje to na sebevědomí a štěstí, které k vám přicházejí, a váš anděl strážný s vámi komunikuje, aby vám řekl, že je do vás někdo zamilovaný a že musíte najít správný směr.

   

  Náš tip: Kdo se k vám nejvíc hodí podle znamení horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

 • 12.

  11:11

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Podobně jako 00:00 a 22:22, je tohle rozhodující čas, protože čtyři stejné číslice jsou velmi výmluvné. Hodina 11:11 je zpráva andělů, že možná směřujete v lásce do extrému a že riskujete velké utrpení.

   

  Náš tip: Stávají se vám zvláštní věci? Možná jste čarodějnice. ZJISTÍTE TO ZDE.

   

  VIDEO: Testy osobnosti: Enneagram

  Video
  Video se připravuje ...
  Testy osobnosti: Enneagram • Videohub

 • 13.

  12:12

   

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Pozor, až uvidíte tato magická zrcadlová čísla, nastal čas, kdy byste měli udělat to, co si přejete. Tato hodina otevírá nekonečné příležitosti a andělé vám radí, abyste zapojili svůj mozek a inteligenci a využili naplno svůj potenciál.

   

  Náš tip: Jakou máte povahu a v čem jste dobří? Podle data narození se to DOZVÍTE ZDE.

   

   

 • 14.

  13:13

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Zrcadlové hodiny 13:13 zhmotňují realizaci přání a přibližují vám vaše sny. Vaše úsilí bude odměněné a vy budete spokojení. Musíte se ale taky spojit se svým vnitřním já a být více duchovní.

   

  Náš tip:  Kdy bude letos pátek třináctého a jaký rituál v tento den vykonat. ZJISTÍTE TO ZDE.

   

  VIDEO: Barvy, díky kterým vám zmizí deprese

  Video
  Video se připravuje ...
  Barvy, díky kterým vám zmizí deprese • Videohub

 • 15.

  14:14

   

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Je to čas vytrvalosti a obnovení vašeho sebevědomí. Pokud se cítíte frustrovaní nebo zažíváte selhání a vidíte tahle čísla, je to zpráva od andělů, že musíte věnovat zvýšenou pozornost sami sobě. Nepřestávejte se snažit, protože vytrvalost je klíčem k úspěchu.

   

  Náš tip: Jaké je podle numerologie vaše životní číslo a k čemu vás předurčuje? DOZVÍTE SE TO ZDE.

   

 • 16.

  15:15

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

   

  Když vidíte tahle zrcadlová čísla, a častokrát za sebou, měli byste se zbavit lenosti a výmluv a uvolnit cestu vaší vášni. Nastal čas pro potěšení a touhy. Buďte ale opatrní, protože váš bývalý je zpátky ve hře.

   

  Náš tip: Znáte číslo své duše? SPOČÍTEJTE SI HO ZDE.

   

 • 17.

  16:16

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

   

  Když se na hodinkách objevují tahle čísla, váš anděl strážný vám dává velkou radu: Uvnitř vás je příliš moc negativity a čím dříve se zbavíte škodlivých pocitů, tím více budete ostatní přitahovat.

   

  Náš tip: Co všechno se dá vyčíst z čísel? Numerologii vztahu, jména i sexu najdete ZDE.

   

 • 18.

  17:17

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Věnujte zvýšenou pozornost této hodině, protože ukazuje na náhlé problémy ve vašem vztahu. Co můžete udělat? Váš anděl strážný se vám snaží říct, abyste využili svou vnitřní sílu k překonání všech problémů.

   

  Náš tip: Znáte číslo své duše? SPOČÍTEJTE SI HO ZDE.

   

 • 19.

  18:18

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

   

  Tahle zrcadlová čísla jsou synonymem pro pochopení všeho, co znamená láska. Oběti, které přináší, a jak si ji užít naplno. Moudře používejte svou zralost a prožívejte vztahy v uvolněnější atmosféře.

   

  Náš tip: Z čísel poznáte i to, jestli děláte správnou práci. Vaše ideální zaměstnání podle numerologie NAJDETE ZDE.

   

 • 20.

  19:19

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Trpělivost přináší růže, jakmile vidíte tahle čísla, musíte pochopit poselství vašeho anděla strážného. Buďte trpělivější a věci berte klidněji a bez emocí. Pamatujte, váš anděl vás vždy vyslechne.

   

  Náš tip: Jak jste na tom s trpělivostí podle znamení horoskopu? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

 • 21.

  20:20

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Tato hodina vyžaduje diskrétnost. Vás anděl vás upozorňuje, že musíte změnit přístup k věci. Ve skutečnosti, když vidíte tahle čísla, poslouchejte svého anděla, který se vám snaží říct, že ten, koho máte rádi, vám ukáže, jak má vypadat opravdová láska.

   

  Náš tip: Čísla prozradí i to, po čem opravdu toužíte. Zjistíte to ZDE.

   

 • 22.

  21:21

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Zrcadlová čísla 21:21 nejsou náhoda, ale predikce příchodu něčeho velkého. Přijde změna, která vám může do života přinést úspěch. Taky je to zpráva, že po velkém úsilí přijde velká odměna.

   

   

  Náš tip: Jaké jsou vaše speciální schopnosti? Zjistíte to podle data narození ZDE.

   

 • 23.

  22:22

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Tato zrcadlová čísla přicházejí před velmi důležitým rozhovorem s druhou osobou, kterou milujete. Ale taky to znamená, abyste drželi krok s neustálým úsilím pomáhat druhým. Dostanete zpět vše dobré, co dáváte.

   

   

  Náš tip: Jaká je vaše osobní tarotová karta a co o vás prozrazuje? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

   

 • 24.

  23:23

  ...
  ...
  Autor: iStock

   

  Tahle hodina je budíčkem – váš partner potřebuje a vyžaduje vaši pozornost a vy byste měli být komunikativnější a víc se k němu přiblížit. Na druhou stranu ale nepřestávejte věřit v sebe sama.

   

   

  Náš tip: Jaký máte talent podle času narození? ZJISTÍTE TO ZDE.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz