11:11, 15:15 nebo 22:22. Vidíte tahle čísla často? Víme, co vám naznačují! | Horoskopy Blesk.cz
Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 15°C

11:11, 15:15 nebo 22:22. Vidíte tahle čísla často? Víme, co vám naznačují!

/
 • (iStock)
  Prezentace klienta ● 26. srpna 2019 ● 06:00

  Každý z nás si určitě aspoň jednou v životě všiml na digitálních hodinách stejných čísel, která vypadají jako zrcadlová. Možná vás to vyděsilo, zvláště pokud vám na stejná čísla padne zrak několikrát za týden. Je to náhoda? Nebo nějaká záhada? Nebo se s vámi snaží komunikovat váš anděl strážný?

  Každý z nás prý má za zády svého anděla strážného. Ten nám pomáhá a chrání nás. Nemusíme s ním ani mluvit nahlas, jen si v duchu přát, aby nám pomohl, a přijde. Andělé jsou samozřejmě neviditelní, takže nám posílají znamení, podle kterých bychom se měli zastavit a přemýšlet, co dál. Mohou být totiž varujícím signálem, co nedělat, nebo naopak co bychom dělat měli. Velmi často používají andělé jako signalizační metodu právě hodiny. Pokud vídáte často tahle zrcadlová čísla na digitálních hodinách, zamyslete se, protože to opravdu není náhoda. Andělské síly se vám snaží jejich prostřednictvím poslat důležitou zprávu.

   

 • 1.

  00:00

  ...

   

  Nula v podstatě nepředstavuje nic, ale taky neomezený potenciál. Váš anděl strážný vám posílá zprávu: Zbavte se závaží, která vás brzdí, protože musíte udělat zásadní rozhodnutí.

   

   

   

 • 2.

  01:01

  ...

   

  Ve světě numerologie je číslo 1 číslo ctižádosti a vůdcovství, a pokud se díváte na hodiny a vidíte zrcadlově právě 01:01, je to výzva k tomu, abyste své projekty přijal rozhodněji. Také vám váš anděl říká, že vás někdo miluje, ale taky to může signalizovat izolaci a osamělost.

   

   

   

   

 • 3.

  02:02

  ...

   

  Číslo 2 představuje dualitu, páry, lásku a přátelství. V tomto případě váš vztah s ostatními roste intenzivně, a pokud vidíte na hodinách právě tahle zrcadlová čísla, poslouchejte své anděly – někdo by před vámi mohl něco skrývat. Pozor na nejednoznačnost.

   

   

   

 • 4.

  03:03

  ...

   

  Když vidíte zrcadlově tato čísla, skrývá to zásadní zprávu: Nedůvěřujte lidem kolem vás. Číslo 3 je symbolem komunikace a společenské odpovědnost, ale váš anděl vás chce upozornit na toxické vztahy a vybízí vás, abyste si toho byli vědomi a byli aktivnější.

   

   

   

 • 5.

  04:04

  ...

   

  Tato zrcadlová hodina je symbolem varování, hrou moci, síly a násilí. Číslo 4 představuje nedostatek flexibility. Pokud vidíte tahle zrcadlová čísla častěji, nemyslete dvakrát a hlídejte se. Někdo se proti vám chce spiknout a podrazit vás.

   

   

   

 • 6.

  05:05

  ...

   

  Pozor, tahle kombinace čísel má velmi zajímavý výklad. Někdo umírá, aby získal vaše srdce. Ano, někdo, koho znáte, je do vás zamilovaný, ale číslo 5 je také spojeno s myšlenkami na rozšiřování a průkopnictví. Držte se raději nohama pevně při zemi.

   

   

   

 • 7.

  06:06

  ...

   

  Číslo 6 představuje citlivé, loajální a milující lidi. Když vidíte tahle zrcadlová čísla mnohokrát na hodinách, musíte to brát vážně. Váš anděl strážný vás povzbuzuje, abyste milovali lépe a jinak, abyste se mohli dále rozvíjet. Říká vám taky, že se o vás někdo opravdu hluboce zajímá.

   

   

   

   

 • 8.

  07:07

  ...

   

  Sedmička je číslo intelektu a moudrosti, takže díky sladění těchto zrcadlových hodin vám anděl radí, abyste využili naplno své znalosti. A dávejte si pozor, protože osoba se zajímavýma očima k vám cítí něco zvláštního.

   

   

   

 • 9.

  08:08

  ...

   

  Buďte králi a královnami svého života. To je zpráva těchto zrcadlových hodin. Osmička je symbol pro peníze, ambice a smělost. Jste blízko k velké změně, ale nebuďte přehnaně důvěřiví – všechno by se mohlo proti vám v mrknutí oka naprosto obrátit.

   

   

   

   

 • 10.

  09:09

  ...

   

  Výzkum a lidstvo se skrývají za číslem 9, je to symbol altruismu a idealismu. Váš anděl strážný vás povzbuzuje, abyste přestali být marniví a ostatním nabízeli víc ze sebe sama. Jste na cestě získat krásné přátelství.

   

   

   

 • 11.

  10:10

  ...

   

   

  Zrcadlová hodina 10:10 má velmi pozitivní zprávu – nastal čas pro lásku! Ukazuje to na sebevědomí a štěstí, které k vám přicházejí, a váš anděl strážný s vámi komunikuje, aby vám řekl, že je do vás někdo zamilovaný a že musíte najít správný směr.

   

   

   

 • 12.

  11:11

  ...

   

  Podobně jako 00:00 a 22:22, je tohle rozhodující čas, protože čtyři stejné číslice jsou velmi výmluvné. Hodina 11:11 je zpráva andělů, že možná směřujete v lásce do extrému a že riskujete velké utrpení.

   

   

   

 • 13.

  12:12

   

  ...

   

  Pozor, až uvidíte tato magická zrcadlová čísla, nastal čas, kdy byste měli udělat to, co si přejete. Tato hodina otevírá nekonečné příležitosti a andělé vám radí, abyste zapojili svůj mozek a inteligenci a využili naplno svůj potenciál.

   

   

   

 • 14.

  13:13

  ...

   

  Zrcadlové hodiny 13:13 zhmotňují realizaci přání a přibližují vám vaše sny. Vaše úsilí bude odměněné a vy budete spokojení. Musíte se ale taky spojit se svým vnitřním já a být více duchovní.

   

   

   

 • 15.

  14:14

   

  ...

   

  Je to čas vytrvalosti a obnovení vašeho sebevědomí. Pokud se cítíte frustrovaní nebo zažíváte selhání a vidíte tahle čísla, je to zpráva od andělů, že musíte věnovat zvýšenou pozornost sami sobě. Nepřestávejte se snažit, protože vytrvalost je klíčem k úspěchu.

   

   

   

 • 16.

  15:15

  ...

   

   

  Když vidíte tahle zrcadlová čísla, a častokrát za sebou, měli byste se zbavit lenosti a výmluv a uvolnit cestu vaší vášni. Nastal čas pro potěšení a touhy. Buďte ale opatrní, protože váš bývalý je zpátky ve hře.

   

   

 • 17.

  16:16

  ...

   

   

  Když se na hodinkách objevují tahle čísla, váš anděl strážný vám dává velkou radu: Uvnitř vás je příliš moc negativity a čím dříve se zbavíte škodlivých pocitů, tím více budete ostatní přitahovat.

   

   

   

 • 18.

  17:17

  ...

   

  Věnujte zvýšenou pozornost této hodině, protože ukazuje na náhlé problémy ve vašem vztahu. Co můžete udělat? Váš anděl strážný se vám snaží říct, abyste využili svou vnitřní sílu k překonání všech problémů.

   

   

   

 • 19.

  18:18

  ...

   

   

  Tahle zrcadlová čísla jsou synonymem pro pochopení všeho, co znamená láska. Oběti, které přináší, a jak si ji užít naplno. Moudře používejte svou zralost a prožívejte vztahy v uvolněnější atmosféře.

   

   

 • 20.

  19:19

  ...

   

  Trpělivost přináší růže, jakmile vidíte tahle čísla, musíte pochopit poselství vašeho anděla strážného. Buďte trpělivější a věci berte klidněji a bez emocí. Pamatujte, váš anděl vás vždy vyslechne.

   

   

   

 • 21.

  20:20

  ...

   

  Tato hodina vyžaduje diskrétnost. Vás anděl vás upozorňuje, že musíte změnit přístup k věci. Ve skutečnosti, když vidíte tahle čísla, poslouchejte svého anděla, který se vám snaží říct, že ten, koho máte rádi, vám ukáže, jak má vypadat opravdová láska.

   

   

 • 22.

  21:21

  ...

   

  Zrcadlová čísla 21:21 nejsou náhoda, ale predikce příchodu něčeho velkého. Přijde změna, která vám může do života přinést úspěch. Taky je to zpráva, že po velkém úsilí přijde velká odměna.

   

   

   

 • 23.

  22:22

  ...

   

  Tato zrcadlová čísla přicházejí před velmi důležitým rozhovorem s druhou osobou, kterou milujete. Ale taky to znamená, abyste drželi krok s neustálým úsilím pomáhat druhým. Dostanete zpět vše dobré, co dáváte.

   

   

   

 • 24.

  23:23

  ...

   

   

  Tahle hodina je budíčkem – váš partner potřebuje a vyžaduje vaši pozornost a vy byste měli být komunikativnější a víc se k němu přiblížit. Na druhou stranu ale nepřestávejte věřit v sebe sama.

   

   

   

   

   

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz