Úterý 29. září 2020
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Oblačno, déšť 14°C

Andělská čísla: Poselství strážných andělů, která nemáte přehlížet! Co znamenají?

/
 • (iStock)
  19. května 2018 ● 06:00

  Už se vám stalo, že jste v jednom dni viděli několikrát stejné číslo? Na tramvaji, dveřích domu nebo v telefonním čísle? Nepřehlížejte tahle znamení, jsou to zprávy od vašich andělů strážných. Není to žádná náhoda, ale záměr, abyste se zastavili a něco si uvědomili. Víte, co jednotlivá čísla znamenají? Když jim porozumíte, můžete se propojit se svým andělem a zvládnout i sebenáročnější úkol.

 • 1.

  Jednička

  Autor: iStock

   

  Zpráva od andělů - zůstaňte pozitivní. Přemýšlejte a zaměřte se na to, co chcete, nikoliv na to, z čeho máte strach nebo do čeho se vám nechce. Vaši realitu vytvářejí vaše myšlenky, tak se na ně zaměřte.

   

 • 2.

  Dvojka

  Autor: iStock

   

  Všechno je dobré. Zůstaňte optimističtí a věřte tomu, že všechno dobře dopadne a bude pozitivní. Udržujte si svoji víru v dobro, pak budete přitahovat pozitivní věci.

   

 • 3.

  Trojka

  Autor: iStock

   

  Vaši andělští průvodci jsou s vámi a dodávají vám sílu a moudrost. Pomáhají vám a přivádějí do duchovních sfér. Uvědomte si jejich lásku a přítomnost.

   

 • 4.

  Čtyřka

  Autor: iStock

   

  Andělé jsou s vámi! Jsou připravení vám pomoct, pokud je o to požádáte. Neodhánějte je a buďte otevření ve svých požadavcích.

   

 • 5.

  Pětka

  Autor: iStock

   

  Změna je ve vzduchu! Zavolejte své anděly, aby vám pomohli provést změny ve vašem životě.

   

 • 6.

  Šestka

   

  Autor: iStock

   

  Najděte rovnováhu mezi hmotným a duchovním světem. Obavy z peněz jsou zbytečné. Zavolejte nebe, abyste uvolnili strach a začali sami sobě důvěřovat.

   

 • 7.

  Sedmička

  Autor: iStock

   

  Šťastná sedmička! Jste na správné cestě, po které vás provázejí vaši strážní andělé. Sledujte všechna znamení a pozorně se dívejte, zda se neotevřou dveře k novým příležitostem.

   

 • 8.

  Osmička

   

  Autor: iStock

   

  Nekonečná hojnost a prosperita jsou vám nyní k dispozici ve všech oblastech vašeho života. Vidíte-li osmičky, vašeho cíle dosáhnete snadno a budete úspěšní.

   

 • 9.

  Devítka

  Autor: iStock

   

  Máte vše, co potřebujete, abyste dosáhli svého cíle. Zbývá vám jen několik kroků k dokončení všeho, co jste začali. Je čas začít a podniknout veškeré kroky.

   

 • 10.

  Jedenáctka

  Autor: iStock

   

  Čtěte svou intuici! Udržujte myšlenky v souladu s vašimi sny a záměry do budoucnosti a odstraňte jakoukoli pochybnost nebo negativní energii.

   

   

 • 11.

  Dvacet dva

  Autor: iStock

   

  Vaše prosby budou vyslyšeny a sny se brzo stanou skutečností. Úspěch je ve vzduchu. Zůstaňte trpěliví, aby se vaše sny staly realitou.

   

 • 12.

  Třicet tři

  Autor: iStock

   

  Kontrolujte fakta, ale nezapomeňte důvěřovat své intuici. Andělé vás silně podporují v osvojování si životních lekcí.

   

 • 13.

  Co znamená sekvence více číslic

  Autor: iStock

   

  Trojitá sekvence čísel znamená, že význam jedné číslice je znásoben. Vidět například pětku znamená změnu ve vzduchu, ale vidět tři pětky znamená, že ty změny budou skutečně obrovské. Můžete ale také vidět kombinaci několika číslic – například vás do očí udeří čas na hodinách 3:27. Musíte si tedy přečíst význam všech tří číslic.

   

 • 14.

  Sto jedenáct

  Autor: iStock

   

  Máte spoustu nápadů a je čas, abyste je konečně zrealizovali. Nepřemýšlejte zbytečně a nepochybujte o sobě. Andělé se vám pokoušejí říct, že váš život je vyrovnaný a že jakákoli cesta, kterou budete následovat, je pro vás ta nejlepší.

   

 • 15.

  Dvě stě dvacet dva

  Autor: iStock

   

  Toto andělské číslo je znamením od vašeho anděla, abyste uvěřili, že všechny změny, k nimž v současnosti dochází, jsou pro vás nejlepš, i když efekt uvidíte mnohem později. Váš život potřebuje rovnováhu, a to se vám andělé snaží říct. Pokud vidíte toto číslo, mohlo by to znamenat, abyste se obklopili lidmi, kteří vás podporují při rozhodování. Věřte a sklidíte to, co jste zaseli.

   

 • 16.

  Tři sta třicet tři

  Autor: iStock

   

  Pokud vidíte tuhle trojici číslic, je to super znamení od anděla, abyste se zbavili svých negativních myšlenek a pocitů, nechali je být a oddali se běhu života. Nemusíte skrývat to, co si myslíte nebo cítíte, ať už pozitivní nebo negativní. Skrývání věcí uvnitř vás ničí, nechte to být. Věnujte pozornost sobě, svému tělu i mysli.

   

 • 17.

  Čtyři sta čtyřicet čtyři

  Autor: iStock

   

  Pokud vidíte toto číslo, znamená to, že andělská pomoc je na cestě k vám. Vaši andělé vyslyšeli vaše prosby a pomohou vám, abyste šli správným směrem. Věřte, že nejste sami, andělé jsou všude kolem vás, aby vás podpořili. Neskrývejte své pocity ani myšlenky. Dejte andělům šanci, aby vám pomohli.

   

 • 18.

  Pět set padesát pět

  Autor: iStock

   

  Tři pětky znamenají velké změny. Držte si klobouk, aby vám neulétnul. Je to znamení, abyste věřili, že na nové cestě životem je váš anděl stále s vámi a je ochoten vás vést a pomáhat při každém vašem rozhodnutí. Může to být také znamení, že máte udělat tlustou čáru za minulostí a zbavit se toho, co se stalo. Je čas jít dál. Přemýšlejte o tom, jak změnit svou rutinu efektivněji.

   

 • 19.

  Šest set šedesát šest

  Autor: iStock

   

  Tohle číslo spousta lidí nemá rádo, protože působí děsivě. Ale nemusíte se bát, tahle kombinace znamená, že jste uvízli v začarovaném kruhu a že je načase dostat se ven. Možná špatná zkušenost, vzpomínka? Ať je to cokoli, změňte způsob, jakým přemýšlíte, protože právě to vám působí škodu. Dívejte se na věci jinak a vše se zlepší.

   

 • 20.

  Sedm set sedumdesát sedm

  Autor: iStock

   

  Andělské číslo 777 znamená zázraky a duchovní mistrovství. Vidět tuhle trojkombinaci je něco, z čeho byste mít radost, protože andělé jsou vám velmi nakloněni a jsou spokojení s tím, čeho jste v životě dosáhli. Jste na správné cestě a máte právo pokračovat tak, jak dosud.

   

   

 • 21.

  Osm set osmdesát osm

  Autor: iStock

   

  Toto číslo znamená, že na cestě k vám je něco dobrého. Může to být vztah, pracovní nabídky nebo dokonce něco, po čem nesmírně toužíte. Pokud jste cítili potřebu začít s něčím novým, neztrácejte čas a okamžitě začněte pracovat na tom, co vám naznačují vaše instinkty. Je správný čas vše zrealizovat, na nic nečekejte.

   

 • 22.

  Devět set devadesát devět

  Autor: iStock

   

  Vidět tohle číslo znamená, že se jedna kapitola vašeho života chystá skončit. Dostali jste životní lekce a musíte se rozloučit i s některými lidmi. Váš anděl je s vámi, aby vám pomohl udělat poslední krok k tomu, abyste začali úplně znova. Může to také znamenat, že jste dokončili nějaký úkol, který vás měl něco naučit. Kde je konec, je i nový začátek. Žádné dveře nejsou zavřené, tak jimi vejděte.

   

   

   

Autor: aši

Klíčová
slova

astročlánky ezoterika

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz