Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 12°C

Denní horoskop na pondělí 26. 2. 2024: Štíři odhalí tajemství, Ryby čeká nečekaná událost

/
 • Denní horoskop na pondělí 26.2.2024
  Denní horoskop na pondělí 26.2.2024 (istock.com)
  26. února 2024 ● 06:00

  Čeká vás dnes nějaké důležité rozhodnutí? Chystáte se na cesty či na dovolenou? Ať už na dnešek plánujete cokoliv, nechte si poradit od hvězd, na co byste se dnes měli zaměřit. 

 • 1.

  Beran (21.3. - 20.4.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete mít příležitost projevit svou kreativitu a originalitu v práci nebo ve škole. Nebojte se riskovat a experimentovat s novými nápady. Váš nadšený přístup vás přivede k úspěchu a uznání. V lásce budete vášniví a impulzivní, což může způsobit nějaké konflikty nebo překvapení.

   

   

   

   

   

 • 2.

  Býk (21.4. - 21.5.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete potřebovat více klidu a pohody v tomto hektickém dnu. Hledejte způsoby, jak se uvolnit a odreagovat od stresu. Můžete si dopřát nějakou relaxační masáž, aromaterapii nebo meditaci. V penězích budete opatrní a rozumní, což vám pomůže udržet si finanční stabilitu. V partnerských vztazích budete hledat harmonii a bezpečí.

   

   

   

   

   

 • 3.

  Blíženci (22.5. - 21.6.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete mít chuť komunikovat a sdílet své myšlenky a názory s ostatními. Budete se zajímat o různá témata a oblasti a můžete se dozvědět něco nového a zajímavého. Váš smysl pro humor a šarm vás učiní oblíbenými. V lásce budete hraví a koketní. Můžete si užít nějakou zábavu a flirt.

   

   

   

   

   

 • 4.

  Rak (22.6. - 22.7.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete se cítit citlivěji a emotivněji než obvykle. Budete potřebovat více podpory a náklonnosti od svých blízkých. Věnujte se svému domovu a rodině a udělejte něco, co zvýší vaše pohodlí a pohodu. V penězích budete mít štěstí a můžete získat nějaký nečekaný příjem nebo dar. V lásce budete něžní a můžete prohloubit své pouto s partnerem.

   

   

   

   

 • 5.

   Lev (23.7. - 22.8.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete se cítit sebevědomě a ambiciózně. Budete mít mnoho plánů a cílů, kterých budete chtít dosáhnout. Budete schopni projevit své vůdcovské a organizační schopnosti a získat respekt a obdiv od ostatních. V lásce budete hrdí a budete chtít být středem pozornosti svého partnera. Můžete také projevit svou velkorysost a štědrost vůči svým milovaným.

   

   

   

   

 • 6.

  Panna (23.8. - 22.9.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete se věnovat své práci nebo studiu s maximální pečlivostí a zodpovědností. Budete dbát na detaily a snažit se udělat všechno dokonale. Budete také schopni řešit problémy a vylepšovat situace pomocí své logiky a analytických schopností. V lásce budete skromní a upřímní. Budete chtít pomáhat svému partnerovi.

   

   

   

   

   

 • 7.

  Váhy (23.9. - 22.10.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete mít potřebu sociálního kontaktu a spolupráce s ostatními. Budete se snažit vyhledávat společné zájmy a hodnoty. Vyhýbejte se konfliktům a neshodám. Budete také schopni projevit svou diplomacii a urovnat jakékoli napětí nebo nedorozumění. V lásce budete šarmantní a elegantní. Užijte si chvilky s partnerem.

   

   

   

   

 • 8.

  Štír (23.10. - 22.11.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete mít hluboký a intenzivní zájem o vše, co je záhadné. Budete chtít odhalit pravdu a tajemství. Budete také schopni projevit svou vášeň a moc. Lehce dosáhnete svých cílů díky vašemu odhodlání. V lásce budete vášniví, ale i žárliví. Budete chtít mít plnou kontrolu nad svým partnerem.

   

   

   

   

   

 • 9.

  Střelec (23.11. - 21.12.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete mít touhu po dobrodružství a rozšíření svých obzorů. Budete se zajímat o cestování, učení, filozofii a náboženství. Budete také schopni projevit svůj optimismus a nadšení. V lásce budete svobodní a nezávislí. Budete chtít s partnerem prožít něco nového a vzrušujícího.

   

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh (22.12. - 20.1.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Budete se soustředit na své povinnosti a závazky. Budete pracovat tvrdě a vytrvale. Dosáhnete lehce svých dlouhodobých cílů. Budete také schopni projevit svou praktičnost a disciplínu. Budete se řídit svým rozumem a zkušenostmi. V lásce budete vážní a věrní Budete chtít budovat stabilní a trvalý vztah s partnerem.

   

   

   

   

   

 • 11.

  Vodnář (21.1. - 19.2.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Dnes budete mít potřebu projevit svou individualitu a originalitu. Budete se vymykat z davu a odmítat konvence a tradice. Budete také schopni projevit svou invenci a přinést něco nového a progresivního. V lásce budete přátelští a otevření. Budete chtít sdílet své ideály a vize s partnerem.

   

   

   

   

   

 • 12.

  Ryby (20.2. - 20.3.)

  Denní horoskop
  Autor: istock.com
  Dnes se budete cítit spirituálně. Budete se snažit spojit se svou duší a vyšším já. Budete také schopni projevit svou empatii a soucit, pomáhat a léčit ostatní. V lásce budete citliví a romantičtí. Budete chtít prožít něco magického a transcendentního s partnerem. 

   

   

   

   

   

Autor: Martina Miláčková

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz