Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, bouřka 20°C

Děláte správnou práci? Vypočítejte si, pro jakou jste se narodili

/
 • (iStock)
  15. června 2018 ● 06:00

  Všichni chceme takovou práci, která nám bude vyhovovat a bude nás i bavit. Bohužel to ale často vypadá, že mnozí dělají to, co se jim nelíbí a když by nepotřebovali peníze, okamžitě by odešli jinam. Zkuste si najít práci podle numerologie – vaše životní číslo vás nasměruje tam, kde na vás čeká úspěch!

 • 1.

  Výpočet podle data narození

  Autor: iStock

   

  Životní, neboli osudové číslo, zjistíte podle data narození. Jak? Eva Černá se narodila 5. 6. 1975. Postupujeme podle numerologické mřížky následujícím způsobem: 5+6+1+9+7+5 =33 = 3+3 = 6. Evy osudové číslo je tedy šestka. A jaké jsou možné profese podle čísel?

 • 2.

  1 – Jednička

  Autor: iStock

   

  Jedničky jsou většinou tvůrčí a originální lidé. Jsou houževnatí a umějí se prosadit. Jsou taky vytrvalí a mají silnou vůli. Z jedniček jsou skvělí agenti, obchodníci, poštovní úředníci, asistentky, vědci, inženýři, technici, vynálezci, knihkupci, reportéři či spisovatelé.

   

 • 3.

  2 – Dvojka

  Autor: iStock

   

  Dvojky mívají mírnou povahu, bujnou fantazii a umělecké vlohy. I když jsou idealisté a romantici, nechybí jim smysl pro technické a přírodovědecké záležitosti. Jsou fyzicky méně odolné než jedničky a můžou reagovat přecitlivěle. Chybí jim vytrvalost a houževnatost. Z dvojek jsou výborní přírodovědci, inženýři, vedoucí společností, bankovní úředníci, technici, chemikové, lékárníci, lékaři, detektivové, zahradníci, zemědělci či umělečtí pracovníci.

 • 4.

  3 – Trojka

  Autor: iStock

   

  Trojky jsou ctižádostivé a neumí se smířit s podřízeným postavením. Umí šikovně vést podřízené a dokážou se dostat i z těch nejnepříznivějších okolností. Když je okolí nedostatečně uznává, jsou nespokojené a panovačné. Z trojek jsou dobří právníci, obchodníci, úředníci, umělci, loďaři, hostinští, dekoratéři, učitelé, politikové, mechanikové, hudebníci či piloti.

   

 • 5.

  4 – Čtyřka

  Autor: iStock

   

  Čtyřky jsou většinou umínění lidé. Jejich názory dost často odporují ostatním. Jsou to rození revolucionáři – v pozitivním i negativním smyslu. Jsou to hloubaví a problematičtí lidé, kteří se často snaží úmyslně vtipkovat, aby zakryli nešťastné dispozice. Ze čtyřek bývají skvělí umělci, politikové, pracovníci společenských věd, filozofové, chirurgové, lékárníci, důstojníci, detektivové, kuchaři či fotografové.

 • 6.

  5 – Pětka

  Autor: iStock

   

  Pětky jsou všestranné, pohyblivé a inteligentní, dobří prodavači a obchodníci. Mohou z nich být ale taky hazardní hráči. Mají podnikatelské schopnosti, jsou pohotoví, impulzivní a živí, takže prodají téměř cokoli. Jsou taky společenské a snadno se seznamují. Chybí jim vytrvalost, aby dosáhli něčeho skutečně velkého. Z pětek jsou dobří bankéři, obchodníci, kněží, kazatelé, soudci, filozofové, fyzikové, vědci, básníci, učitelé, lékaři (kromě chirurgů) či průmyslová povolání.

   

 • 7.

  6 – Šestka

  Autor: iStock

   

  Šestky mívají velké charisma, jsou to příjemní a přitažliví lidé. Lidé s nimi rádi jsou a vyhledávají je. Jsou velmi eroticky založení, což může vést k sexuální závislosti. Pro rodinu jsou schopné jakýchkoli obětí, mají snílkovské představy. Nezřídka mají umělecké sklony, jsou ale chvástaví a rozhazovační. Z šestek bývají dobří herci, hudebníci, malíři, sochaři, zahradníci, umělečtí řemeslníci, krejčí, kadeřníci, módní návrháři, textilní obchodníci, drogisté či architekti.

 • 8.

  7 – Sedmička

  Autor: iStock

   

  Sedmičky milují dobrodružství a změny, rádi cestují a jsou to objevitelé. Jde o většinou kultivované lidi, pro něž je duchovno víc než potěšení z tělesné pohodlnosti. V hloubi duše jsou to samotáři, dokážou energicky hájit svoje názory. Mají spíše úspěchy na uměleckém poli. Jsou velkorysé, nikdy nejsou povrchní ani lehkomyslné. Ze sedmiček jsou skvělí umělci, pedagogové, soudci, státní úředníci, zemědělci, spisovatelé, novináři, nakladatelé.

   

 • 9.

  8 – Osmička

  Autor: iStock

   

  Osmičky to v životě nemají lehké. I když dokážou uniknout tvrdému osudu, jejich život je vždy o těžké práci. Na konci však obvykle čeká sláva a úcta. Život z nich může udělat nekompromisní osoby, nezřídka jsou mezi nimi náboženští fanatici. Jsou odvážné a skromné. Velmi nepříznivá konstelace může nastat, když se k osmičce přidá čtyřka (například ve jméně). Z osmiček jsou dobří politikové, diplomaté, důstojníci, veřejní činitelé, podnikatelé, důlní inženýři, detektivové, architekti, matematici, lesníci či filozofové.

 • 10.

  9 – Devítka

  Autor: iStock

   

  Devítky jsou statečné, pořádné a bojovné. Mohou být ale taky zákeřné a násilnické. Silná vůle a schopnost prosadit se umožňuje devítkám úspěchy v povolání. Mívají ale sklony k výbušnosti a lehkomyslnosti. Bouřlivě se dokážou zamilovat a využít šikovně svého šarmu. Všeobecně jsou velmi idealističtí. Z devítek jsou skvělí vojáci, policisté, spisovatelé, malíři, sochaři, vynálezci, vědci, badatelé, psychologové, astrologové, kreslíři, herci, piloti či antropologové.

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz