Astroložka Boháčová se v této předpovědi věnuje každému znamení zvlášť, takže vám bude hned jasné, jak to s vámi bude vypadat, na co si máte dát pozor a čemu věnovat v příštím roce více pozornosti. 

Co tedy čeká jednotlivá znamení v roce 2023?

Pro mnoho znamení bude tento rok náročný a všichni tak mohou na sobě poznat značnou únavu i další zdravotní neduhy. Berany bude doslova sžírat zklamání z lidí. V tomto roce by však neměli nic brát osobně a zaměřit se tak primárně na svoji psychiku.

Náročné období nemine ani Lvy. Budou řešit mnoho věcí na úřadech, zároveň rozhodovat o řadě důležitých změn. V tomto případě by se měli zaměřit především na zdraví svého srdce. K tomu aby byli zdraví jako rybičky i po psychické stránce, budou potřebovat hodně lásky, lásku svého okolí, ale především by měli mít rádi sami sebe.

Pro Býky bude letošní rok ve znamení hojné komunikace. Budou neustále někomu něco vysvětlovat a vystupovat před velkou skupinu lidí. Měli by tak být více obezřetní ke svým hlasivkám.

Blížence čeká v jejich životě značný posun. Proto, aby měli dostatečnou energii k dosažení svých úspěchů, by obzvlášť měli zdraví stavět na první místo.

Rok 2023 bude pro Váhy ve znamení důležitých dohod a smluv, které budou vyžadovat spoustu energie. K tomu, aby byli zrozenci v tomto znamení silní, by měli věnovat pozornost svým ledvinám – tedy udržovat je v teple a řádně je prolévat. Jen díky správné činnosti tohoto orgánu budou Váhy v plné síle.

A co Raci? Ty letos čeká opravdu pracovně náročný rok. Proto by si měli hlídat žaludek a všechno, co souvisí s trávením. Co všechno ovlivňuje v jejich životě právě žaludek? A na jaké zdravotní potíže by si měla dát pozor ostatní znamení? To se dozvíte v úvodním videu!