Astroložka Boháčová se v této předpovědi věnuje každému znamení zvlášť, takže vám bude hned jasné, jak to s vámi bude vypadat, na co si máte dát pozor a čemu věnovat v příštím roce více pozornosti. 

Beran

Berani, pamatujte, že není všechno samozřejmé. Čeká vás náročný rok a je třeba, abyste zapracovali na svém imunitním systému. Dávejte pozor na svou životosprávu, na dostatek spánku a kvalitní potraviny. Šetřete si oči a trénujte svůj mozek. V roce 2022 si všichni budou všímat vašeho těla. Noste hlavu nahoře, abyste zapůsobili!

Video
Zdraví pro rok 2022: Beran • Videohub

Býk

Milí Býci, kdykoli ucítíte nedostatek odpočinku, jděte do přírody. Ta vás totiž nabíjí. Čerpejte energii z přírodních prvků – z kamenů, rostlin nebo třeba dřeva. Hlídejte si hlasivky. Starejte se o ně. Smějte se a zpívejte a nezapomínejte na dostatek spánku.

Video
Zdraví pro rok 2022: Býk • Videohub

Blíženci

V roce 2022 byste se měli soustředit na svůj dech. Zkuste třeba jógu nebo pravidelný běh. Okysličíte si tak svůj mozek. Obohaťte svůj domov o přírodní vůně. A obecně se v novém roce soustřeďte na čistý vzduch v prostředí, kde se pohybujete.

Video
Zdraví pro rok 2022: Blíženec • Videohub

Rak

Většina z vás ví, že strava může léčit. Raci, držte své emoce v roce 2022 pod kontrolou. Snažte se myslet na psychickou pohodu, protože pod dlouhodobějším stresem se vám snižuje imunita. Dočerpejte hladinu dopaminu a adrenalinu.

Video
Zdraví pro rok 2022: Rak • Videohub

Lev

Lvi, zaměřte se na životní styl svůj i celé své rodiny. Prožívejte se svou rodinou a svými přáteli krásné zážitky. Vnímejte krásu, protože díky ní si přestanete všímat nedokonalých věcí, což podpoří vaši psychiku. Uvidíte, jak najednou budete zářit.

Video
Zdraví pro rok 2022: Lev • Videohub

Panna

Milé Panny, vy si moc dobře uvědomujete důležitost svého zdraví. Sledujte, co jíte, a věnujte se bylinkám. Pokud máte kus půdy, vypěstujte si bylinky nebo zeleninu. Zabývejte se ekologií. Uvidíte, že vám je tohle téma hodně blízké.

Video
Zdraví pro rok 2022: Panna • Videohub

Váhy

Váhy, pro rok 2022 je vaším cílem se zklidnit a dostat se do psychické pohody. Pamatujte, že každý výkyv nálady přináší určitý typ nemoci. Pozitivní emoce obohacují vaše tělo a také ho posilují. Soustřeďte se na vitaminy a minerály. Zdravé vlasy, nehty a kvalitní kůže, to je klíč ke kráse. Pozor si dejte také na pitný režim.

Video
Zdraví pro rok 2022: Váhy • Videohub

Štír

V roce 2022 se budete na své zdraví muset hodně zaměřit. Nezapomeňte na preventivní prohlídky.  Zkontrolujte, jestli ve vašem těle funguje vše, jak má. Rozmazlete se ve wellness salonu a načerpejte novou zdravou energii.

Video
Zdraví pro rok 2022: Štír • Videohub

Střelec

Pohyb je pro vás základ! Tak tomu bude i v roce 2022. Když se hýbete, zlepšuje se vám kondice. Když se zlepšuje kondice, cítíte se lépe. Pozor na kolena a klouby obecně. Důležité je preventivně posilovat své kosti. Sáhněte po vápníku a zinku a dodejte svému tělu potřebné minerály.

Video
Zdraví pro rok 2022: Střelec • Videohub

Kozoroh

Potřebujete být silní. I tak ale berte věci s nadhledem. Je totiž jasné, že vše zvládnete! Upevňujte své zdraví. Snažte se omezit zlozvyky nebo se jich zbavit. Soustřeďte se na pohybový aparát a dejte si pozor na svou páteř. Šetřete ji tak, že si toho na sebe v roce 2022 nenaložíte tolik. Dopřejte relax také svým zádům.

Video
Zdraví pro rok 2022: Kozoroh • Videohub

Vodnář

Vaší velkou výhodou je pozitivní mysl! Dávejte si ale pozor na cigarety a alkohol a soustřeďte se na bylinné čaje a případně i očisty. Uvidíte, jak vám hrnek čaje místo sklenky vína zlepší spánek. Zharmonizujte se, meditujte a smějte se. Smích totiž léčí a otevírá všechny dveře.

Video
Zdraví pro rok 2022: Vodnář • Videohub

Ryby

Žijeme jen jednou, Ryby, je třeba být každé ráno člověkem vděčným za nový den. Potřebujete lásku, rodinu, odpočinek. Uvědomte si, že nejdůležitější okamžik je ten, který je právě teď. Když budete pozitivní v daný moment, bude pozitivní i vaše budoucnost. Na minulost zapomeňte, už vám nemá co říct. 

Video
Zdraví pro rok 2022: Ryby • Videohub