Neděle 25. února 2024
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota
Zataženo, déšť 8°C

Co o vás prozradí hodina narození? Víc, než si myslíte!

/
 • Co o vás prozradí hodina narození?
  Co o vás prozradí hodina narození? (istock.com)
  29. března 2022 ● 05:00

  Den má sice dvacet čtyři hodin, ale dávní astrologové jej dělí jinak – na dvanáct dílů, z nichž každý má dvě hodiny. Podle toho, ve kterém rozmezí jste se narodili, máte podle nich do vínku jasně dáno, jací budete, co bude vaší silnou, či naopak slabou stránkou. Rozhoduje totiž nejen den a měsíc narození, který vám přiděluje znamení zvěrokruhu, ale i hodina.

 • 1.

  00.00 – 2.00

  cestování
  Autor: istock.com

   Vaším vládcem je Merkur, který je planetou rozumu a výřečnosti. Pokud jste se narodili v tomto čase, je vám předem dáno, že budete mít skvělou paměť. Učení vám nebude dělat problém, naopak v tom, v čem se budete vzdělávat, budete mít vynikající výsledky. Jste velmi dobří řečníci, nemáte trému, a proto se můžete uplatnit v povolání, která to vyžadují – jako učitelé, politici apod. Milujete cestování, ze kterého opět čerpáte nové podněty. Nedělá vám problém navazovat styky s lidmi, a to platí i o milostných vztazích, ve kterých umíte být velmi pozorní a otevření. Máte dány i velmi dobré fyzické předpoklady, vypadáte mladší než vaši vrstevníci.

  Video
  Video se připravuje ...
  Čínský horoskop 2022 - Obecná předpověď • Videohub

 • 2.

  02.01 – 04.00

  luxus
  luxus
  Autor: istock.com

  Vládcem těchto nočních hodin je planeta Venuše, která se nazývá také perlou oblohy a jako jediná planeta je pojmenována po ženě. Pokud jste se narodili v tomto čase, přináší vám to samá pozitiva. Jste přátelští, máte skvělé vystupování, dobře vypadáte a dbáte na svůj vzhled. Milujete hudbu a umění, máte vřelý vztah k luxusním věcem, šperkům, penězům. Umíte s nimi dobře zacházet a zhodnotit je. Rádi jste středem pozornosti a vyhledáváte společnost druhých, proto jste často k vidění na večírcích a na kulturních akcích. K životu potřebujete lásku, pokud ji nemáte, je to, jako by vám chyběla část vašeho já. Jste-li zamilovaní, umíte být stoprocentně věrní a oddaní. Máte rádi nové věci a výzvy, nebráníte se jim. S vámi je radost pracovat i přátelit se.

 • 3.

  04.01 – 06.00

  přísná
  Autor: istock.com

  Vládne vám Mars, a to z vás v jistém smyslu dělá výjimečnou osobnost. Jste dominantní, toužíte vládnout druhým a zvítězit nade všemi. Jste velmi cílevědomí, tvrdě si jdete za svým cílem, dá se říct až přes mrtvoly. Výsledku ale dosáhnete, i když lidi vás za to nemusí mít rádi. Máte přirozenou autoritu, prosadíte se všude a ve všem, co si umanete. Co vám chybí, je takt a diplomacie. Příliš rozkazujete, a tak pokud se ocitnete ve vedoucí pozici, nebude to z vás činit dvakrát oblíbeného šéfa. Snadno vyděláte peníze, ale stejně lehce a rozmařile je umíte utratit. To je věc, na kterou byste mohli doplatit, je třeba ji hlídat. V lásce potřebujete partnera, který vás bude obdivovat a zcela se vám podřídí. Nesnesete totiž žádný odpor.

 • 4.

  06.01 – 08.00

  klid
  Autor: istock.com

   Vaším vládcem je mystická planeta Neptun, což pro vás znamená, že máte velké sklony k duchovním a okultním věcem. Do vínku vám také bývají dány zvláštní schopnosti, které, pokud je rozvinete, můžete v životě dobře uplatnit. Lidé narození pod vládou Neptuna mohou na své okolí působit zvláštně – říká se, že mají jiný výraz v očích, jako by viděli skrz druhé. Každopádně jde o lidi vnímavé, chytré, kterým nedělá problém vstřebávat nové podněty a věci. Mívají problém jak s volbou zaměstnání, které obtížně hledají, neb sami nevědí, čemu se vlastně chtějí věnovat, tak se vztahy. Jednají často zbrkle a nečekaně, což jejich partnery může vyděsit a odradit. Je třeba se na to zaměřit a jednat více rozumem.

  Video
  Video se připravuje ...
  Čínský horoskop 2022: Finance • Videohub

 • 5.

  08.01 – 10.00

  podivín
  Autor: istock.com

  Vládne vám Uran, a to znamená, že jste idealista i romantik. Máte spoustu snů, které nosíte v hlavě, nechcete se jich vzdát. V komunikaci s druhými jste velmi přátelští, lidé vás mají rádi a vyhledávají vaši společnost, jste ozdobou večírků i různých setkání. Na druhou stranu lidé narození pod Uranem často vedou zvláštní život. Nemají rádi konvence, chtějí se odlišovat, což na okolí může působit poněkud podivínsky. V práci ale přesto bývají úspěšní, ve vztazích už je to horší. Jsou přelétaví a dělá jim problém dlouhodobě vydržet u jednoho partnera. Rádi zkouší nejen nové věci, ale i nové partnery ve vztazích.

 • 6.

  10.01 – 12.00

  kariéra
  Autor: istock.com

  Tomuto úseku velí Saturn, který je považován za vládce života. A svůj otisk nechává i na zrozencích v tomto čase. Jde o lidi autoritativní, hloubavé, zodpovědné, pravdomluvné, ale také předvídavé. Mají silně vyvinutou intuici a umějí ji používat. Bývají velmi úspěšní v zaměstnání, ovšem méně už ve vztazích. Na soukromí totiž nemají čas – věnují se naplno kariéře, a tak jim osobní život utíká mezi prsty. Jen málokterý partner vydrží být na druhé koleji. Pokud ale potkají někoho stejně pracovitého, může se jim ve vztahu velmi dařit. Pak jsou věrní a v rámci možností i pozorní partneři.

 • 7.

  12.01 – 14.00

  kamarád
  Autor: istock.com

  Vládne vám Jupiter, veselý a šlechetný, a takoví vy jste. Toužíte po cti a pravdě a za tím celý život jdete. Jste velmi oblíbení mezi druhými, umíte je vyslechnout, a to je důvodem, proč se vám často svěřují a chodí si k vám pro radu. Jste družní, vždy dobře naladění a srdeční, máte spoustu přátel, kteří vás rádi vyhledávají a věří vám. Míváte úspěch v zaměstnání, sami však toužíte po větším ocenění, než se vám dostává. Práce u lidí pod Jupiterem bývá často na prvním místě (ve spojení se společností), partnerství jde trochu stranou. Proto jde mnohdy o úspěšné, ale v soukromí osamělé lidi.

 • 8.

  14.01 – 16.00

  krása
  Autor: istock.com

  Vaším vládcem je Pluto, které dnes už není planetou Sluneční soustavy, ale trpasličí planetou. To ale neznamená, že by vám to ubíralo pozitivní vlastnosti, naopak. Jste velmi citliví, oddaní, ochotní pomáhat druhým – až příliš. Pro okolí byste se rozkrájeli a ono toho často zneužívá. Měli byste myslet více na sebe než na druhé. Máte dobrou intuici, jen ji vždy neposloucháte a měli byste ji maximálně využít. Lidé narození pod Plutem bývají velmi přitažliví – nemusí to být krásou, ale něčím jedinečným, co z nich vyzařuje. Hledají k sobě podobné partnery. S někým tuctovým by si nikdy nezačali, to radši budou sami.

  Video
  Video se připravuje ...
  Zdravotní potíže a duševní poruchy, které pronásledují královské rodiny  • Videohub

 • 9.

  16.01 – 18.00

  romantik
  Autor: istock.com

  Vám vládne Venuše, podobně jako lidem narozeným mezi 4. a 6. hodinou ranní. Máte rádi stejně jako oni umění a krásné věci, musíte být vždy dokonale upravení, bez toho byste nevyšli ani před dveře. Jste romantikové s velkými ideály, které jsou často nereálné, což ale vidět nechcete. V životě míváte výkyvy jako na houpačce – buď se vám ve všem daří a jste nahoře, nebo naopak v ničem a jste dole. Období se střídají poměrně pravidelně, takže pokud se ocitnete zrovna dole, nemusíte se bát, brzy přijde zlepšení. V lásce potřebujete změnu, nechcete se vázat. Nestyďte se za to a užívejte si život.

  Video
  Video se připravuje ...
  Testy osobnosti: Enneagram • Videohub

 • 10.

  18.01 – 20.00

  mazaná
  Autor: istock.com

  Vládne vám Merkur, a pod ním se rodí dva druhy lidí. Buď prohnaní a mazaní, kteří si s životem umí poradit za všech okolností a kterým se daří, nebo příliš přemýšliví a zároveň bojácní lidé, kteří neumí dát najevo vlastní názor a řídí se jen tím, co jim někdo řekne. Tito jedinci se často straní společnosti, raději pracují o samotě a místo toho, aby vyrazili za zábavou, sedí doma u počítače a komunikují na sociálních sítích. Obecně lidé pod touto planetou dbají o své zdraví a správnou stravu, starají se o své tělo. V lásce to mívají různé – buď jsou maximálně šťastní, nebo sami – nic mezi tím.

 • 11.

  20.01 – 22.00

  nafoukaná
  Autor: istock.com

  Vládne vám Slunce, které vám také svítí na vaši životní cestu, kterou máte dobře nastartovanou. Je tu však jedno ale – lidé pod Sluncem si své výsady uvědomují, a tak bývají velmi pyšní, sobečtí a nafoukaní. To se samozřejmě nelíbí jejich okolí, a tak si paradoxně mohou získat víc nepřátel než přátel, pokud své chování nezmění. Jde o lidi vášnivé, kteří rádi zkouší nové věci, a to i v lásce. Stejně snadno, jako se zamilují, se i odmilují, jejich vztahy nemívají dlouhého trvání. V práci bývají úspěšní, ale oblibu si získají jen tehdy, když se přestanou povyšovat a nosit nos nahoru.

  Video
  Video se připravuje ...
  Bylinky proti nadýmání • Videohub

 • 12.

  22.01 – 23.59

  boho
  Autor: istock.com

  Pokud jste se narodili před půlnocí, vládne vám Luna. Jste snílci, romantikové, lidé, kteří neposedí na jednom místě. Říká se o vás, že máte toulavou krev. Rádi cestujete a poznáváte nová místa, jen těžko se usazujete. Jste neklidní a nestálí, často nezodpovědní, ale nikoli lajdáci – nemáte prostě zodpovědnost danou. Vedete bohémský život, a i když milujete rodinu, máte problém ji založit, protože byste museli zůstat na jednom místě, a to nechcete. Zkuste se více zklidnit a přehodnotit své priority, život není jen o vás, ale i o druhých.

Autor: Monika Brabcová

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz