Pondělí 22. dubna 2024
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno 7°C

Jaký typ ženy jste? Tohle o vás vypovídá měsíc, ve kterém jste se narodila!

/
 • (iStock)
  14. srpna 2023 ● 06:00

  Nejen sluneční znamení zvěrokruhu, ale taky konkrétní měsíc hodně napoví o tom, jaká jste. I vědci potvrzují, že měsíc, v němž se narodíme, může ovlivnit to, jaká bude naše kariéra, milostný život i celková osobnost. Jaká typ ženy jste, pokud jde o měsíc vašeho narození? Jste skutečně taková?

  Podívejte se pozorně do charakteristiky žen podle měsíce narození. Co myslíte, sedí to na vás, nebo jste docela jiná? Ovšem jak se říká, na každém šprochu pravdy trochu. Zkuste odhalit to, co o sobě možná nevíte nebo víte, ale neříkáte nahlas.

   

 • 1.

  Leden

  Autor: iStock

   

  Ženy, které se narodily v lednu, jsou velmi ambiciózní a motivované k tomu, aby měly v životě úspěch. Berete svou práci velmi vážně a nikdy nedovolíte, aby vám někdo bránil v tom, co chcete. Je pro vás obtížné vyjádřit, co skutečně cítíte, a jen tak lehce se k vašemu nitru nikdo nedostane. Nejraději se pohybujete ve společnosti lidí, kteří s vámi sdílejí stejnou úroveň inteligence.

   

 • 2.

  Únor

  Autor: iStock

   

  Ženy narozené v tomto měsíci mají nekonečnou trpělivost. Jen těžko je něco rozhodí. Milují romantiku a ocení velká gesta víc než kdokoli jiný. Může být někdy těžké přijít na to, co opravdu chtějí, protože se obvykle vyjadřují spíše nejasně. I když jsou ale trpělivé, občas se jejich nálada dokáže změnit. Je pro ně nanejvýš důležitá loajalita, a ve chvíli, kdy zjistí, že byste nebyli loajální, jednoduše se sbalí a beze slova odejdou.

 • 3.

  Březen

  Autor: iStock

   

  Nikdo jiný nemá tolik šarmu jako ženy narozené v březnu. Březnové ženy k sobě dokážou přivábit, kohokoli si zamanou. Jsou kouzelné a krásné, ale je těžké je získat. Jsou totiž velmi opatrné, pokud jde o vztahy, protože se bojí zranění. Když se vám je ale podaří získat, buďte si jistí, že do vztahu vloží vše, co mají. Dávejte ale pozor, abyste jim nikdy neublížili, protože pak není šance je dostat zpět.

   

 • 4.

  Duben

  Autor: iStock

   

  Dubnové ženy vynikají v komunikaci a umění přesvědčovat je jejich největší síla. Jsou vynikající diplomatky, vidí obě strany mince a často je druzí žádají, aby rozhodly to, co sami nedokážou. Jsou velmi důvěryhodné, a pokud je i vy přesvědčíte o tom, že se na vás mohou spolehnout, najdete v nich skvělé přátele či kolegyně. Mohou se někdy chovat příliš majetnicky, takže buďte trpěliví.

 • 5.

  Květen

  Autor: iStock

   

  Květen je měsíc lásky a květu, a stejně takové jsou i ženy narozené v tomto měsíci. Jsou pozitivní, přitažlivé a oddané těm, kteří získají jejich srdce. Nikdy nezapomínejte na interakci s těmito ženami, protože pouhá síla jejich osobnosti má na vaši mysl velký dopad. Jsou to ženy, které vám mohou dát životní lekce, které vás ovlivní navždy.

   

 • 6.

  Červen

  Autor: iStock

   

  Jak se říká, zvědavost mohla kočku zabít, a to platí i o ženách narozených v tomto měsíci. Jsou taky zvědavé a neustále toužící po nových informacích a znalostech. Proto se nejlépe uplatní v umělecké branži. Jsou plné inovativních a jedinečných nápadů. I když mohou být velmi přímočaré, dokážou i skvěle manipulovat s ostatními, aby získaly to, co chtějí.

 • 7.

  Červenec

  Autor: iStock

   

  Ženy narozené v červenci jsou klidné a nenechají se ničím vytočit. Raději se vyhýbají konfliktům a problémům. Jsou inteligentní a důvěryhodné, velmi často z nich vyzařuje aura záhadnosti. Ve svém životě mají nejraději stabilitu. Pokud dáte najevo nedůvěru, raději odejdou, než aby zůstaly a bojovaly.

   

 • 8.

  Srpen

  Autor: iStock

   

  Ženy narozené v srpnu jsou známé svým smyslem pro humor. Povídání s nimi není nikdy nudné a vždy vás dokážou rozesmát. Tyto ženy jsou velkorysé a starostlivé, ale můžou být taky velmi sobecké. Vždycky budou chtít absolutně všechno.

 • 9.

  Září

  Autor: iStock

   

  Ženy narozené v září jsou pravděpodobně velmi hezké, velmi důležitá je pro ně disciplína ve všech aspektech života. A to i tehdy, když jde o lásku. Nejsou moc spontánní, mají velká očekávání od sebe i od ostatních. Nesmíte je nikdy zradit, jinak udělají vše pro to, aby se pomstily.

   

 • 10.

  Říjen

  Autor: iStock

   

  Říjnové ženy jsou často ovládány svými emocemi, ale velmi často svoje skutečné city před ostatními skrývají a hrají si na „odvážné“. Jsou pevně přesvědčené samy o sobě a své pravdě. Většinou mají dobré vzdělání a je těžké získat jejich důvěru. Budete muset tvrdě pracovat, abyste si je získali.

 • 11.

  Listopad

  Autor: iStock

   

  Ženy narozené v tomto měsíci si cení ze všeho nejvíc pravdy. Nesnášejí lži a lhaní a dokážou lháře velmi dobře odhadnout. Jakmile jim někdo zalže, skončí s ním. Na listopadové ženy se můžete kdykoli obrátit se svými problémy, protože jim můžete věřit, že je nikomu neprozradí. Taky vám nebudou mazat med kolem pusy a vždy vám řeknou na rovinu, co si myslí.

   

 • 12.

  Prosinec

  Autor: iStock

   

  Pokud jste snad hledali někoho jako doprovod na party, už nemusíte. Ženy narozené v prosinci jsou zábavné a milující dobrodružství. Jsou skvělé v komunikaci a taky jsou nesmírně otevřené. Ale nemyslete si, že je opijete rohlíkem, jsou velmi inteligentní. Pozor, rády a snadno podlehnou pokušení.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz