Neděle 20. září 2020
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
Polojasno 22°C

Co vidíte jako první? Podívejte se na obrázek a dozvíte se o sobě, jací jste!

/
 • (BPŽ/archiv)
  24. srpna 2019 ● 06:00

  Obrázkové testy jsou velmi populární. Jsou snadné a rychle se z nich dá odhadnout, jakou povahu člověk má, k čemu inklinuje nebo jaké problémy se u něj mohou nejčastěji vyskytovat. Nikdo nejsme stejný a každý z nás máme jedinečný pohled na věci. A to je právě to, co definuje naše životní volby, a tím pádem i nás samé. Podívejte se na tento obrázek a hned řekněte, co vidíte jako první.

  Tento obrázkový test je založen na tom, kterou věc spatříte jako první. Nesmíte dlouho přemýšlet a váhat, pak by test neměl smysl. Soustřeďte se skutečně na to, co na vás vyskočí jako první, a pak si přečtěte výsledek. Souhlasí to?

   

 • 1.

  Pokud jako první vidíte strom…

   

   

  Strom je snad nejvýznamnější symbol, protože tvaruje celý obraz. Poměrně málo lidí si ale nejprve všimne právě stromu. Ty, kteří ho ale vidí, lze popsat jako logicky myslící a pracující osoby. Jste ti, kteří budou hledat smysl ve věcech kolem vás a vždy budete důvěřovat svému úsudku a mozku. Nejste moc zvyklí používat intuici a své srdce. Vaše kvality jsou skutečně velmi dobré zvláště v zaměstnání, protože vám pomáhají přijímat racionální a dobrá rozhodnutí.

   

  Na druhou stranu to ale taky může znamenat, že si vytváříte určitou bariéru pro své emoce a nevyjadřujete se svobodně. Přílišné spoléhání na logiku vás může omezovat ve snění. A jen těžko dosáhnete na věci, ke kterým nepotřebujete mozek a tvrdou dřinu, ale odvahu riskovat. Spontánnost není váš šálek kávy, a přestože býváte skvělý vůdce a vaše mentorství pomohlo spoustě lidí dosáhnout jejich snů, na ty vaše zapomínáte. Nebojte se neznámého, nikdy nevíte, kam ty zamčené dveře mohou vést.

   

   

 • 2.

  Pokud jako první vidíte gorilu…

   

  Lidé, kteří vidí jako první gorilu, možná bojují s některými problémy týkajícími se sebeúcty. Jsou na sebe velmi tvrdí a stanovují si vysoké standardy, kterých je ale velmi těžké dosáhnout. Oni ale netrpí, když se jim nedaří. Pracují většinou nepřetržitě, i když jejich tělo a mysl volají o přestávku a relax. Dobrá věc je, že jsou zvědaví a mají neustálou touhu se učit novým věcem.

   

  To je odlišuje od ostatních, zdá se, že chápou věci, které ostatní jen stěží pochopí. Proto se dokážou dozvědět o čemkoli cokoli. Jsou dobře informovaní o téměř každém tématu, na které se rozhodnou zaměřit. Věří, že učení je celoživotní cesta a je pro ně potěšením se pořád učit. Někdy se nebezpečně nahýbáte nad okraj propasti, tak pozor, abyste nepřepadli! Můžete totiž působit povýšeně, a nikdo nemá rád lidi, kteří se rádi předvádějí. Žádný učený z nebe nespadl, tak se chovejte skromně. Vyplatí se to.

 • 3.

  Pokud jako první vidíte tygra…

   

  Tygra si obvykle všimnou ti, kdo jsou podobně ohnivě nastavení jako lvi nebo tygři. Jsou to lidé, kteří fungují pouze díky své impulzivitě. Neztrácejí čas přemýšlením o věcech, ale spíše se nechávají vést instinkty. Koneckonců, nebyly to právě instinkty, které nám umožnily přežít, když jsme kdysi dávno byli lovci? Protože tito lidé žijí za hranicemi limitů a pravidel, mají sklon žít život plný dobrodružství. Bohužel při tom často zapomínají na ostatní a někdy druhým lidem ubližují, přestože to nemají v úmyslu.

   

  Nejsou zlí, ale zapomínají, že jejich zábava může být na úkor majetku někoho jiného nebo cizích pocitů. Míří vysoko a mají ambice, ale k dosažení musí správně nasměrovat svou energii. Když něco uchopí, nikdy to nepustí na půli cesty. Od výzev se nevracejí, i kdyby to bylo na úkor osobních ztrát. Jsou někdy bezohlední, ale dokážou ustoupit.

   

 • 4.

  Pokud jako první vidíte ryby…

   

  Ryba na obrázku je nejviditelnější a taky si jí nejvíce lidí všimne jako první. Dobře dokážete splynout s okolím, ale umíte zanechat pozoruhodný dojem. Jedním z důvodů, proč to tak je, je to, že tito lidé vytvářejí dobré pouto se všemi, s nimiž se setkají. Jsou milí a přátelští ke všem a nedělají rozdíly.

   

  Milují život a vše, co život nabízí, a přejí si, aby to cítili podobně i ostatní. Jenže ne každý je nastavený stejně a lidí, kteří věří v nesobeckou lásku, je vážně málo. Přesto se tihle lidé nikdy nevzdávají, protože skutečně věří tomu, že dobro existuje. Čerpají svou energii z přírody a prožívají svůj život naplno. Oceňují každý okamžik, aby si tuto životní magii mohli prožít.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz