Kdo je váš anděl strážný podle znamení? Zavolejte si ho a pomůže vám! | Horoskopy Blesk.cz
Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 15°C

Kdo je váš anděl strážný podle znamení? Zavolejte si ho a pomůže vám!

/
 • (Profimedia)
  26. října 2018 ● 06:00

  Věděli jste, že každé znamení zvěrokruhu má svého osobního anděla strážného? Pokud to ještě nevíte, seznamte se. Je dobré vědět, na koho se obrátit ve chvílích smutku, úzkosti či ztráty energie a sebevědomí. Až vám bude nejhůř, zavolejte ho a on vám přiletí na pomoc. Za každých okolností se na něj můžete spolehnout.

  Proč byste měli mít svého anděla strážného? Protože vás bezmezně miluje a vždy je připraven vám pomoci. Který k vám patří podle data narození? 

   

 • 1.

  Beran

   

  Vaším andělem strážným je Machidiel nebo také anděl odvahy. Využívá sílu Slunce, aby vám poskytl sílu a optimismus v náročných chvílích a dobách. Machidiel je také spojován se stromem života a jara. Jeho energie povede vaše srdce správným směrem. Pokud potřebujete více lásky nebo lásku chcete najít, zavolejte si tohoto anděla.

   

 • 2.

  Býk

   

  Vaším andělem strážným je Asmodel, anděl trpělivosti. Pomáhá, abyste byla opatrná, zodpovědná a praktická. Nemáte-li tyhle vlastnosti, požádejte Asmodela, aby vám pomohl. Je to také anděl, díky němuž můžete získat bohatství. Díky podpoře Asmodela vám bude také přát štěstí v lásce.

 • 3.

  Blíženci

   

  Vaším andělem strážným je anděl Ambriel, anděl komunikace. Což pro vás asi žádné překvapení není. Pokud potřebujete něco ujasnit nebo získat naději, zeptejte se právě tohoto anděla a v dané situaci vám pomůže. Budete se cítit mnohem pevnější v kramflecích a určitě uděláte správné rozhodnutí. Tento anděl navíc posílí vaše intuitivní schopnosti a odrazí od vás negativitu, kterou na vás přenáší vaše okolí. Naučí vás také naslouchat srdci – v něm najdete odpověď na všechno.

   

 • 4.

  Rak

   

  Vaším andělem strážným je anděl Muriel, který vyzařuje lásku a radost. Pokud náhodně ucítíte květinovou vůni, pak vězte, že tento anděl je ve vaší blízkosti. Zaměřuje se na soucit a dělá z vás emocionální a milou lidskou bytost. Jeho vibrace vás objímají jako samet a odhání od vás utrpení. Jakmile máte pocit, že vám chybí citlivost a soucit, zavolejte si Muriel na pomoc.

 • 5.

  Lev

   

  Vaším andělem strážným je anděl Verchiel, který vám dodá důvěru a připomene vám, abyste myslela také na sebe a na svoje osobní potřeby, jako je relaxace, zábava, volný čas. Verchiel vám dodá odvahu a energii zejména ve chvílích, kdy máte dojem, že vaše ego bylo nějak pošlapáno. Díky pomoci Verchiela můžete rozněcovat vášně a nadšení u svých blízkých a probouzet oddanost. Tento anděl ve vás probudí vůdcovské síly a můžete strhnout svou energií i ostatní.

   

   

 • 6.

  Panna

   

  Vaším andělem strážným je anděl Hamaliel. Je to anděl logiky, takže se k vám hodí naprosto dokonale. Jakmile se budete cítit mimo kontrolu, zavolejte si ho na pomoc, uklidní vás a uzemní. Přináší vám paprsky lásky k posílení vašich vztahů a vyřešení všech problémů. Jeho energie usnadňuje postup na vaší cestě životem a umožní vám dosáhnout harmonie. V životě nejsou jen plány, ale důležité jsou činy.

 • 7.

  Váhy

   

  Vaším andělem strážným je Zuriel, anděl harmonie. Jakmile pocítíte v životě prázdnotu, tenhle anděl vám pomůže si uvědomit, co potřebujete k tomu, abyste se cítili dobře a v míru. Podporuje ve vás přímočarost a přizpůsobivost, ale vyzývá také k tomu, že se nemusíte bát změny. Pokud před sebou máte nějaké rozhodnutí, pomůže vám zbavit se pochybností a rozhodnout se.

   

 • 8.

  Štír

   

  Vaším strážným andělem je Barbiel, anděl podsvětí. Pomůže vám nalézt rovnováhu mezi temnotou a světlem. Díky němu najdete sama v sobě upřímnost a objektivitu ve své práci i ve vztazích. Kdykoli budete pochybovat, nebo budete cítit, že vás ostatní nespravedlivě soudí, požádejte o pomoc Barbiela. Barbiel je meč proti temnotě a je to síla, když ji potřebujete.

 • 9.

  Střelec

   

  Váš anděl strážný je Adnachiel, který pomáhá lidem pochopit, co je zapotřebí k tomu, aby se jejich přání vyplnila. Adnachiel vám otevře mysl a naučí vás, jak vnímat rozdíly mezi lidmi. Obrátí váš pohled k novým obzorům a průkopnickým vizím. Díky Adnachielovi se vaše sny mohou stát skutečností. Jakmile potřebujete povzbudit na své cestě za poznáním, zavolejte na pomoc Adnachiela. Naslouchejte jeho vedení a naplňte svůj osud.

   

 • 10.

  Kozoroh

   

  Vaším andělem strážným je Hanael, který vám pomůže pokračovat a neustrnout na jednom místě. Energie Hanaela pomáhá poznat, kde se snažíte realizovat ze sobeckých motivů. Jakmile se cítíte přilepená nebo nemůžete pustit z hlavy nějakou bolestnou vzpomínku, zavolejte Hanaela. Připomene vám, abyste důvěřovala své intuici a následovala své srdce. Pokud si říkáte, že život nemá smysl nebo když se věci začnou vymykat kontrole, zavolejte si na pomoc Hanaela.

 • 11.

  Vodnář

   

  Vaším andělem strážným je anděl Uriel. Když jste v krizi nebo pociťujete strach, zavolejte Uriela. Pomůže vám vidět i váš nevyužitý potenciál. Uriel je pokládán za nejmoudřejšího anděla, na kterého se můžete obrátit, když potřebujete nějaké intelektuální informace nebo hledáte praktická řešení. Osvětluje situaci a poskytuje i varování. Uriela se vyplatí přivolávat pravidelně, protože vám dá životní lekce.

   

 • 12.

  Ryby

   

  Vaším strážným andělem je anděl Barakiel, který vám pomáhá nebýt poražená. Pokud potřebujete sílu, on vám ji dá a znova se postavíte na nohy. Tento anděl má více vlivu na lidstvo než kterýkoli jiný anděl. Jeho ztělesněním je empatie a soucit. Když se budete cítit v nebezpečí, nebo někdo, na kom vám záleží, zavolejte Barakiela, aby vás dovedl na bezpečnější místo. Barakiel přináší pozitivní energii a štěstí, posiluje myšlení a pomáhá určit směr vedoucí k cíli.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz