Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Co tajně skrýváte podle znamení? Panny svou druhou tvář, Střelci extrémní žárlivost!

/
 • (iStock)
  4. ledna 2022 ● 06:00

  Každý máme nějaké tajemství, o některém nechceme mluvit a zůstává utajené třeba celý život. A některá tajemství vyplavou na povrch v ten nejnevhodnější okamžik. Jaká tajemství v sobě skrýváte podle znamení vy?

  Kdo z vás trvrdí, že nikdy neměl žádné tajemství, tak zřejmě nemluví pravdu. Jaká strašlivá tajemství v sobě skrýváte a dokážete otevřít svou třináctou komnatu?

 • 1.

  Beran

  Autor: iStock

   

  Berani, vy skrýváte nějaké strašné rozhodnutí, které jste v minulosti učinili ve sféře lásky. Chtěli jste vzbudit dojem, že rozchod, ke kterému došlo, nebyl vaší vinou, ale vždycky to jste vy, kdo něco ukončí nebo pokazí. Máte v sobě spoustu smutku, pokud jde o lásku.

   

 • 2.

  Býk

  Autor: iStock

   

  Vy v sobě skrýváte skutečnost, že máte rádi luxus – dobré jídlo v drahé restauraci, drahé šperky a podobně. Býci, vy věříte, že si to zasloužíte, ale raději to nikde neventilujete, aby si okolí nemyslelo, že máte nos moc nahoru.

 • 3.

  Blíženci

  Autor: iStock

   

  Blíženci tajně skrývají fakt, že neumí udržet peníze na uzdě a že rádi rozhazují. Máte neustálé výdaje a každý měsíc jste téměř na nule. Nechcete ale, aby to druzí věděli, přesto rádi nakupujete dál. Co je ale nutné přiznat, většinou nakupujete pro své blízké. Pokud se vás ale někdo zeptá, jak by měl naložit s penězi, raději rychle změňte téma.

   

 • 4.

  Rak

  Autor: iStock

   

  Raci, vaším tajemstvím je to, že se bojíte pokročit dál. Ať už to je v kariéře nebo romantickém vztahu. Zřejmě vám v minulosti někdo zlomil srdce, ale zkuste si i z toho bolestného vztahu vzít něco dobrého. Kromě toho v sobě skrýváte tajnou radost, když má někdo trable s láskou, a vy mu můžete oznámit, že jste tady pro něj. Moc rádi totiž pomáháte.

 • 5.

  Lev

  Autor: iStock

   

  Lvi, vaše skryté tajemství často souvisí s věcmi, které jste v minulosti udělali, abyste vyhráli nějakou soutěž, konkurz nebo cokoli, kde šlo o moc. Líbí se vám být středem pozornost a nemáte rádi, když je vaše prvenství ohroženo. Pravděpodobně jste šířili nějaké drby o vašem konkurentovi ve škole nebo jste naházeli do volební schránky hlasy s vaším jménem. Udělali jste, co jste museli udělat, nikdo nebyl fyzicky zraněn, nic záludného byste neudělali.

   

 • 6.

  Panna

  Autor: iStock

   

  Panny v sobě skrývají druhé já. Nikdo netuší, že se z toho neohrabaného Clarka Kenta proměníte v noci na Supermana, který miluje všechny druhy experimentů. Jste milovníci čistoty a někdy tuhle svou obsesi raději skrýváte. Přece jen, někdy to může být dost otravné.

 • 7.

  Váhy

  Autor: iStock

   

  Váhy, vy působí navenek jako upřímné a transparentní, ovšem vaše malé špinavé tajemství spočívá v tom, že jste v minulosti nejenže opakovaně lhaly, ale taky něco ukradly. Pravděpodobně to nebylo nic velkého, ale nebylo vám proti srsti strčit do kabelky nějaké kancelářské potřeby nebo jste nezaplatily daně.

   

 • 8.

  Štír

  Autor: iStock

   

  Štíři, vaše tajemství spočívá v tom, že jste někdy tak trochu teroristi. Nemyslíme to samozřejmě doslova, ale dokážete přesvědčit druhé formou zastrašování. Možná jste své podřízené dokonce šikanovali a emocionálně vydírali. A pokud vám někdo ublíží, chcete vědět, že za to zaplatí a bude se cítit hůř než vy.

 • 9.

  Střelec

  Autor: iStock

   

  Střelci, vaším skrytým tajemstvím je fakt, že se snažíte předstírat, že se vám nikdo nedostane pod kůži. Tajně taky skrýváte, že jste až extrémně žárliví a hrozně neradi snášíte, když vám lidé neprokazují dostatečnou pozornost. Jakmile cítíte lhostejnost, jste extrémně rozrušení.

 • 10.

  Kozoroh

  Autor: iStock

   

  Kozorozi, vy tajně skrýváte to, že jste mnohem citlivější, než si ostatní o vás myslí. Jakmile se něco nepovede, jste zranění, pláčete v práci nebo u televize či ve sprše. Všichni si myslí, že plně svoje emoce ovládáte, ale pravda je zcela jiná. I když tak vypadáte, roboti nejste.

   

 • 11.

  Vodnář

  Autor: iStock

   

  Vodnáři, vaším skrytým tajemstvím je fakt, že máte opravdu špatnou paměť. Hlavně se to nesmí nikdo dozvědět, to by byla tragédie. Pracovní záležitosti v hlavě ještě udržíte, ale výročí, narozeniny nebo svátky – to zapomínáte celkem pravidelně. Možná byste na sobě měli zapracovat a přihlásit si na nějaký kurz trénování paměti.

 • 12.

  Ryby

  Autor: iStock

   

  Ryby, vy tajně skrýváte to, že i když máte rádi společnost, někdy chcete být samy. Máte tendenci být introvertní a někdy jste nejraději, když můžete za nespravedlností světa zabouchnout dveře a totálně se od světě odříznout. Máte živou představivost a vaše myšlenky vám úplně stačí. Pokud tedy někdo až moc mluví, tajně si přejete, aby konečně zmlknul.

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz