Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, bouřka 20°C

Nevíte si rady? Požádejte o pomoc jednoho z andělů!

/
 • Přivolejte si strážného anděla a požádejte ho o pomoc
  Přivolejte si strážného anděla a požádejte ho o pomoc (Shutterstock.com)
  4. března 2023 ● 06:00

  Možná na anděly věříte a možná ne. Pravdou ale je, že absolutní důvěra v tyto čisté bytosti a pokora, se kterou je požádáte o pomoc, vám můžou jejich pomoc opravdu přivolat. Metod, jak prosit anděly, je více. Je jen na vás, kterou si vyberete a o co je poprosíte.

 • 1.

  Jak přivolat archanděla

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock.com

  Komunikovat s anděly je poměrně snadné. Nutným předpokladem k tomu, aby vás andělé vyslyšeli, je vaše absolutní víra v tyto božské bytosti. Nejjednodušší způsob, jak anděly požádat o pomoc, je prostřednictvím andělských nebo tarotových karet. Pokud je neumíte vykládat sami, požádejte o pomoc zkušenou kartářku.

   

  Dalším ze způsobů komunikace s anděly je meditace nebo modlitba. Není potřeba držet se přesných slov. Místo toho si vymyslete vlastní prosbu. Čím upřímnější a niternější bude, tím snáze ji andělské bytosti vyslyší.

   

  V neposlední řadě můžete také zkusit napsat andělům dopis. Napište do něj, co všechno vás trápí a o co ho žádáte. Poté dopis nahlas přečtěte a spalte nebo zakopejte. Zvýšíte tak jeho účinnost. O co všechno můžete anděly požádat?

 • 2.

  O sílu a ochranu

  Autor: genzoman.deviantart.com
  Kdykoliv se budete cítit v nebezpečí nebo budete zoufale potřebovat pomoc či ochranu, přivolejte si k sobě všemocného archanděla Michaela. Představte si v mysli záplavu modré barvy a modrých andělů omotávajících kolem vás svá ochranná křídla. Poté třikrát vyslovte tato slova: "Archanděli Michaeli, volám tě ve jménu Boha. Sestup ze světla spolu se svými anděly. Prosím, pomoz mi, pomoz mi, pomoz mi!"
 • 3.

  O moudrost a porozumění

  ...
  ...
  Autor: genzoman.deviantart.com
  Potřebujete pochopit svého partnera, uspět při pracovním pohovoru nebo zvládnout důležitou zkoušku ve škole? Požádejte o pomoc archanděla Jophiela. Tato andělská bytost je svázána se žlutou barvou a ovládá sedmou, korunní čakru. Ponořte se do meditace, pusťte si příjemnou hudbu, představujte si archanděla v záplavě zářivě žlutých paprsků, a pak v duchu jasně definujte, s čím konkrétně a jak potřebujete pomoci.
 • 4.

  O lásku a souznění

  ...
  ...
  Autor: genzoman.deviantart.com
  Archanděl Chamuel nad vámi drží ochranná křídla, když máte milostné problémy. Ať už se něco nedaří v současném vztahu nebo jste dlouho sami a rádi byste si někoho našli, o pomoc byste měli žádat právě Chamuela. Tato andělská bytost je spojována s růžovou barvou. Zapalte proto dvě růžové svíce – jednu za vás a jednu za vašeho partnera.

   

  Nalaďte své myšlenky, pocity a touhy na linku harmonie a klidu a vytěsněte ze své mysli všechno zlé a stresující. Představte si archanděla a jeho barvu a v klidu k němu promlouvejte. Popište mu, proč máte s partnerem problémy nebo jakého partnera byste si k sobě představovali. Poté mu poděkujte a svěřte vše jeho magickým schopnostem.

 • 5.

  O zdraví

  ...
  ...
  Autor: genzoman.deviantart.com
  Vaše zdraví může upevnit archanděl Rafael, který je prezentován zelenou barvou. Přestože poskytuje potřebným zdraví, léčbu a konec bolesti, nikdy by žádost o jeho pomoc neměla suplovat lékařskou péči. Vzhledem k tomu, že prosba by vždy měla být co nejkonkrétnější, je potřeba znát svou diagnostiku.

   

  Představte si sebe samotné v záplavě zelené – třeba jak stojíte na louce, uprostřed stromů, pod smaragdově zeleným vodopádem. Svěřte Rafaelovi, jaké máte potíže a co děláte pro to, abyste se jich zbavili. Požádejte ho o posílení vaší léčby a o sílu zvládnout všechny překážky.

 • 6.

  O klid a pohodu

  ...
  ...
  Autor: genzoman.deviantart.com
  Přímo o peníze byste anděly žádat neměli. Můžete je ale poprosit o celkovou životní harmonii a klid, ke kterému sice nepatří tučné konto a ostrov v Tichomoří, ale také ne zadlužení a exekuce. Pokud toužíte po klidném životě v harmonii, sepište seznam, co všechno k němu potřebujete. Poté si představte anděla zaplaveného růžovým a zlatým světlem – přesně to jsou barvy náležející archandělu Urielovi. Seznam mu přečtěte a poproste ho, aby vám pomohl najít ve vašem životě trvalý klid a mír.
 • 7.

  O smíření a odpuštění

  ...
  ...
  Autor: genzoman.deviantart.com
  Pokud jste někomu ublížili, nebo naopak on vám – nebo vás někdo opustil a vy jste se s tím stále nedokázali smířit – povolejte na pomoc archanděla Zadkiela. Jeho barvou je jasně fialová a ovládá druhou, sakrální čakru. Nejjednodušší je komunikovat s ním prostřednictvím prosebné modlitby. Sepněte ruce a vyřkněte tato slova: "Ve jménu nejvyššího pána, prosím sedm archandělů a jejich legie světla. Volám tebe, milovaný Zadkieli, a tvé anděly a prosím vás, vyslyšte moji modlitbu. Děkuji ti za energii a za pomoc, kterou mi poskytneš." Pak už jen co nejkonkrétněji formulujte svůj problém.
 • 8.

  O rodinu a miminko

  Autor: genzoman.deviantart.com
  Archanděl Gabriel je tím nejpovolanějším, koho můžete požádat, nedaří-li se vám otěhotnět. Gabriela charakterizuje čistá bílá barva a je to právě ten anděl, který zvěstoval Marii, že se jí narodí Ježíš. Je Božím poslem, který pomáhá rodičům, dodává jim sílu a odvahu a schopnost komunikovat se svými dětmi. Představte si krásného anděla zalitého čistým, bílým světlem a poproste ho o potomka nebo o pomoc při řešení problémů s vaším dítětem.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz