Pátek 9. června 2023
Svátek slaví Stanislava, zítra Gita
Oblačno, bouřka 23°C

Numerologie lásky. Kdo se k vám hodí podle osudového čísla?

/
 • (istock.com)
  1. února 2022 ● 06:00

  Najděte shodu podle svého data narození a osudového čísla, které zastupuje. Numerologie je jedním ze způsobů, jak se prostřednictvím čísel můžeme pokusit pochopit lidské chování. Číslo data narození vyjadřuje skryté schopnosti člověka, které vám mohou být prospěšné, pokud hledáte zaměstnání, ale také třeba partnera.

  Existuje jednoduchý způsob, jak vypočítat osudové číslo. Pokud se člověk narodil 22. února jakéhokoli měsíce, číslo data narození zkrátíte následujícím způsobem: 22 = 2+2= 4. Osudovým číslem tohoto člověka je číslo 4.

 • 1.

  Číslo 1

  1

  Narodili jste se: 1. 10. 19. a 28.

  Jednička je milá a disciplinovaná osobnost, nezávislá a originální. Má vůdcovské schopnosti, je ambiciózní, sebevědomá a přesvědčená, že dobude svět. Lidem „jedničkám“ je vlastní to, že dokážou uskutečňovat svoje myšlenky.

  Kompatibilní s čísly 2, 3 a 9

  Zde se číslo 2 obvykle chová jako následovník. Číslo 1 jim vždy dominuje. Číslo 3 může být přítelem a učitelem a může pomoci s rozhodováním. Číslo 9 jsou ideální partneři a přátelé. Mají dobrou energetickou hladinu a přinášejí do vztahu pozitivitu.

   

 • 2.

  Číslo 2

  2

  Narodili jste se: 2. 11. 20. a 29.

  Dvojky jsou povahově atraktivní, něžné, umělecky zaměřené a romantické. Jsou to mírotvorci, spolupracovníci. Vždy se objevují ve společnosti a potřebují pomocníky. Dobře spolupracují s okolím a orientují se v něm díky empatii.

  Kompatibilní s čísly 1, 3 a 2

  Čísla 1 podporují 2 a mohou být jejich dobrým přítelem a průvodcem. Čísla 3 nejsou jen přátelé, ale také filozofové. Vždy dobře poradí a mohou s dvojkami sdílet dobré pouto na duchovní nebo filozofické úrovni.

 • 3.

  Číslo 3

  3

  Narodili jste se: 3. 12. 21. a 30.

  Trojky jsou duchovní a přátelské, disciplinované a někdy sebestředné. Jsou nezávislé, odvážné, pracovité. V jejich životě hrají důležitou roli přátelé. Někdy jsou vychloubační a mají sklon k žárlivosti.

  Kompatibilní s čísly: 1, 2 a 9

  Jedničky jsou stejně ambiciózní jako číslo 3. Oba dokážou své nápady dobře realizovat. Čísla 3 a 1 jsou autoritativní a disciplinovaní. Takže mohou vstoupit do jakéhokoli vztahu. Vždy je to bude oboustranně výhodné. Čísla 2 jsou statická, ale 3 jsou aktivní. Trojky velmi dobře rozumí dvojce a mohou být dobrými životními nebo obchodními partnery. Číslo 9 má dobré organizační schopnosti a devítky také tvrdě pracují. Moudrost 3 a energie 9 se osvědčují v každém vztahu. Číslo 3 je vždy šťastné pro 9.

   

 • 4.

  Číslo 4

  4

  Narodili jste se: 4. 13. 22. a 31.

  Čtyřka je tajemná a vzpurná osobnost, impulzivní a vznětlivá povaha. V životě čelí častým vzestupům a pádům. Čtyřky jsou lidé čestní, srdeční, soustředění a cílevědomí. V jejich životě musí být systém a řád, jinak se ztrácí. Mívají sklo k sebedestrukci a lenosti.

  Kompatibilní s čísly: 5, 7 a 8.

  Pětky mohou být lepšími přáteli než životními partnery. Číslo 7 mohou být dobří přátelé, obchodní partneři i životní partneři. Číslo 8 je klidné a mírumilovné, ale také vzpurné. Osmičky rády pomáhají druhým. V zásadě „osmičky“ pomáhají „čtyřkám“ v uzemnění a usměrňování jejich extrémní energie. Pro čtyřky je tedy nejvhodnější vybrat si pro manželství, obchod či přátelství osoby s osudovým číslem 8.

 • 5.

  Číslo 5

  5

  Narodili jste se: 5. 14. a 23.

  Pětky jsou intelektuální a zábavné osobnosti. Jejich mysl je vždy zaměstnána nějakou myšlenkou. Jejich klíčovými slovy je svoboda a změna. Jsou otevřeni novým podnětům a snaží se poznat všechno nové. Někdy jednají bezhlavě, mají sklon k neřestem.

  Kompatibilní s čísly: 1,4 a 6

  Číslo 1 přináší číslu 5 štěstí a společenské postavení, ale nedělá z něj dobré životní partnery. Čísla 5 mají komunikační schopnosti, ale nemají takovou sílu, ale s pomocí a silou jedniček a intelektuální myslí pětek mohou být oba úspěšní v podnikání i v přátelství. Čísla 4 nejsou perfektní životní partneři, ale mohou být dobrými přáteli. Číslo 6 je něžné a milující, pomáhá 5 zbavit se neklidu. Číslo 6 dokáže velmi dobře číslo 5 utěšit. Takže 6 jsou kompatibilní pro jakýkoli druh vztahu s čísly 5.

   

 • 6.

  Číslo 6

  6

  Narodili jste se: 6. 15. a 24.

  Šestky jsou zdvořilí a diplomatičtí lidé, ale vědí, jak s druhými manipulovat. Jsou smyslné a zároveň romantické. Jsou to humanisté, kteří slouží ostatním a celému světu. Jsou zodpovědní a vše se jim daří. Mají cit pro vděčnost. S šestkami se pojí dobročinnost, láska a soudržnost.

  Kompatibilní s čísly: 4, 5 a 8

  Čtyřky jsou harmonické, ale nikdy nejsou připraveny přijmout jakékoli návrhy. S šestkami se přitahují, takže mohou být dobrými přáteli, ale ne partnery. Číslo 5 „funguje“ jako poradce pro číslo 6. Když se někdy šestky stanou neklidnými, pětky je pochopí a uklidní. Mohou být dobrými obchodními partnery i přáteli. Číslo 8 je výhodné pro číslo 6 z hlediska podnikání. Klidné a intelektuální osmičky ovládají socializační stránku šestek a seznamují je také se spiritualitou.

 • 7.

  Číslo 7

  7

  Narodili jste se: 7. 16. a 25.

  Sedmičky jsou vynalézaví a intuitivní. Někdy se chovají mysticky a žijí zasněný život. Jsou náchylní ke změnám nálad a mohou působit netrpělivě.  Jsou to lidé, kteří hledají poznání, proto se musí pořád učit, prověřovat a dokazovat. Druzí si o nich často myslí, že jsou podivíni. Vědí, co od života očekávají.

  Kompatibilní s čísly: 1, 2 a 9

  Jedničky jsou přesné a disciplinované, což je pro sedmičky velmi výhodné, pokud jde o obchodní partnerství. Jedničky se starají o management a sedmičky jsou připraveny akceptovat dominantní povahu jedniček. Číslo 2 může být dobrými následovníky sedmiček. Jejich přátelství bude dobře fungovat i bez jakýchkoliv očekávání. Dokonce i manželství bude pro oba dobré. V obchodním partnerství už to ale dvojkám spolu se sedmičkami klapat moc nebude. Devítky učí sedmičky praktičnosti. Jsou si vzájemně prospěšní a mohou z nich být skvělí přátelé. Pokud jde o manželství, může být šťastně, ale jen tehdy, pokud je partner s číslem 9 a žena s číslem 7, nikoli obráceně.

   

 • 8.

  Číslo 8

  8

  Narodili jste se: 8. 17. a 26.

  Osmičky jsou tvrdě pracující a vizionářští lidé, většinou nepochopení ostatními. Jejich životní cesta nepatří k nejlehčím, ale úspěchu dosáhnout znalostmi a bystrým rozumem. V životě se musí naučit velké sebekontrole. Bývají někdy ješitní a nesprávně využívají vlastní síly.

  Kompatibilní s čísly: 1 a 2

  Čísla 1 a 8 jsou přesně opačné. Proto se navzájem přitahují. Číslo 1 dodává osmičkám dobrou energii, štěstí a inspiraci. Osmičky nepřijímají pravidla a předpisy, které jim „ukládají“ jedničky. To je jediný důvod, proč mohou utéct. Bohužel jejich obchodní nebo životní partnerství netrvají dlouho. Pro osmičky jsou jedničky dobré pro přátelství i romantiku, protože do jejich života vnášejí živost. Dvojky osmičky verbálně podporují, ale tohle spojení není dobré v kariéře, nicméně jejich spojenectví jim může přinést dobré peníze. Manželství mezi nimi je průměrné.

 • 9.

  Číslo 9

  9

  Narodili jste se: 9. 18. a 27.

  Devítky jsou silné perfekcionistky. Jsou také soucitné a chápavé, v životě se zaměřují na službu lidem. Jsou intelektuálně založené, talentované, ale někdy se poddávají emočním prožitkům. Devítky snadno navazují nové kontakty, někdy jsou ale egoistické.

  Kompatibilní s čísly: 1, 4 a 5

  Čísla 1 jsou pro číslo 9 užitečná. Dobře se jim společně daří v obchodě, životě i přátelství. Dlouhodobému vztahu je nejlepší se vyhnout s číslem 4, protože jsou absolutním opakem 9. Číslo 5 působí vůči 9 neutrálně, ale společně dokážou vygenerovat pozitivní energii. Mohou fungovat jako dobří společníci.

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz