Na jaře v roce 2023 se Saturn, který byl dlouhodobě ve Vodnáři, přesune do znamení Ryb a změní se zcela jeho nasměrování. První polovina roku 2023 bude mít velký vliv na podnikání a ve firmách budou často probíhat reorganizace. Druhá polovina roku bude naopak zaměřená na nemovitosti a celkově vaše domovy.

To ovšem není zdaleka vše! Co přinese rok 2023? To se dozvíte v úvodním videu!

Horoskop pro každé znamení: Co vás čeká v roce 2023?

Co čeká vaše znamení v roce 2023, v jakých oblastech se vám bude dařit a na co byste si měli dávat pozor? Najděte si svoje znamení zvěrokruhu a zjistěte to.   

 Beran   Býk   Blíženci   Rak   Lev   Panna   Váhy   Štíh   Střelec   Kozoroh   Vodnář   Ryby

Beran

Rok 2023 je pro Berany významný a budou na něj dlouho vzpomínat. Co všechno byste měli stihnout do května, kdy vám bude pomáhat planeta Jupiter? A co by se mohlo stát ve druhé polovině roku? Týká se to peněz a majetku! Více se dozvíte ve videu.


Video
Video se připravuje ...
Horoskop pro rok 2023: Berani • Videoredakce ženských webů


Býk

Co čeká v tomto roce Býky? V první polovině roku budete hodně přemýšlet. K čemu možná dojdete a na co si dát pozor?  Druhé pololetí pro vás bude výborným obdobím. V jakém smyslu a jak ho využít? Vše se dozvíte ve videu.

Video
Video se připravuje ...
Horoskop pro rok 2023: Býk • Videoredakce ženských webů


Blíženec

Blíženci to budou mít v roce 2023 zajímavé. Připravte se na to, že máte šanci okouzlit lidi a ukázat se v nějakém novém společenství, setkáte se ale také se závistí. Co dělat, aby všechno klaplo podle vašich představ? Dozvíte se to ve videu.

Video
Video se připravuje ...
Horoskop pro rok 2023: Blíženci • Videoredakce ženských webů


Rak

V roce 2023 dostanou Raci novou příležitost. Jak ji nepropásnout? Kam vás nasměruje planeta Saturn a proč pro vás budou důležité cizí jazyky? Vše se dozvíte ve videu.


Video
Video se připravuje ...
Horoskop pro rok 2023 - Rak • Videoredakce ženských webů


Lev

Lvy čeká náročné období, ve kterém si budou klást základní filozofické otázky. Počítejte s tím, že si budete chtít ujasnit, co vlastně od života chcete. Udělejte to do května, protože pak to začne být zajímavé. Co se stane v následujících měsících? Nejen to se dozvíte ve videu.

Video
Video se připravuje ...
Horoskop pro rok 2023: Lev • Videoredakce ženských webů

Panna

Panny čeká období, kdy se budou měnit jejich osobní i pracovní vztahy. Co všechno se může stát a k jakým aktivitám byste měli rok 2023, hlavně jeho druhou polovinu, využít? Vše se dozvíte ve videu.

Video
Video se připravuje ...
Horoskop pro rok 2023: Panna • Videoredakce ženských webů


Váhy

V roce 2023 by Váhy měly hodně pracovat se svojí psychikou a nastavit si trochu jiný mindset, než tomu bylo doposud. Co byste si měli uvědomit, jaké chyby nedělat a na co si dát velký pozor? Všechno se dozvíte ve videu.

Video
Video se připravuje ...
Horoskop pro rok 2023: Váhy • Videoredakce ženských webů


Štír

V roce 2023 budou muset Štíři vyřešit velké napěti v partnerských vztazích. Připravte se na to, že planeta Saturn vám v této oblasti udělá velkou revizi. S čím musíte počítat? Nejen to se dozvíte ve videu.

Video
Video se připravuje ...
Horoskop pro rok 2023 - Štír • Videoredakce ženských webů

Střelec

Střelce čekají změny v oblasti bydlení, ale nejen to. V první polovině 2023 jste v plodném období a kdo nemá děti, možná se jich dočká. Druhé pololetí bude ve znamení změn v práci. Na co byste si měli dát pozor?

Video
Video se připravuje ...
Horoskop pro rok 2023 - Střelec • Videoredakce ženských webů


Kozoroh

Kozorohové zažijí v roce 2023 zajímavé období. O co přesně půjde, v čem to bude náročné a proč byste se měli více věnovat svému tělu? A kdy přijde láska? Vše se dozvíte ve videu.


Video
Video se připravuje ...
Horoskop pro rok 2023: Kozoroh • Videoredakce ženských webů

Vodnář

Co čeká Vodnáře v roce 2023? Připravte se na to, že přijdou pracovní změny. Bude to k lepšímu, nebo horšímu? O čem budete hodně přemýšlet a co by měli udělat ti, co podnikají? Všechno se dozvíte ve videu.

Video
Video se připravuje ...
Horoskop pro rok 2023 - Vodnář • Videoredakce ženských webů


Ryby

Tenhle rok je tu celý pro vás! Váš život se změní od základu. Co musíte udělat pro to, aby všechno dopadlo podle vašich představ? Na čem byste měli pracovat? A na co se zaměřit hlavně ve druhé polovině roku? Všechno se dozvíte ve videu.

Video
Video se připravuje ...
Horoskop pro rok 2023 - Ryby • Videoredakce ženských webů