Vyberte si znamení: Beran   Býk   Blíženci   Rak   Lev   Panna   Váhy   Štír   Štřelec   Kozoroh   Vodnář   Ryby

Beran

Často se o nich říká, že jsou sobečtí a tvrdohlaví, ale tak to přitom vůbec není. Při cestě za svými plány jen nemají tolik času, aby se zamýšleli nad důsledky a okolím. Tvrdohlavost je u nich spíše velké odhodlání, aby splnili vše, co si zamanuli nebo se od nich očekává. 

Co je ještě charakteristické pro Berany? Klikněte na článek níže a dozvíte se to.

Býk

Býci se narodili s karmickým zadáním svých předků, kteří často byli zemědělci, pracovali okolo půdy nebo vlastnili hospodářství. I tím je dáno, proč mají tak silný vztah k půdě, a to od ekologie přes celou přírodu po zemědělství a vše, co je s ním spjato. 

Co je ještě charakteristické pro Býky? Klikněte na článek níže a dozvíte se to.

Blíženec

Jsou to takoví dva lidé v jednom. A jejich okolí by tuto vlastnost mohlo jistě potvrdit. Jednou je Blíženec veselý, pak hned smutný. Jednou je to člověk chápající a jindy nechápe vůbec nic. 

Co je ještě charakteristické pro Blížence? Klikněte na článek níže a dozvíte se to.

Rak

Člověk narozený v tomto vodním znamení je po celý život silně emočně založený. Raci potřebují cítit lásku, protože oni sami jsou plní lásky a něhy. Proto většinou tak špatně snáší samotu a potřebují mít někoho na blízku. 

Co je ještě charakteristické pro Raky? Klikněte na článek níže a dozvíte se to.

Lev

Vládcem tohoto znamení je Slunce, které je středobodem sluneční soustavy. Stejně tak Lvi potřebují zářit a být středobodem pozornosti v každé společnosti. Narodili se zkrátka pro to, aby vyčnívali, vynikali a vystupovali z řady. 

Co je ještě charakteristické pro Lvy? Klikněte na článek níže a dozvíte se to.

Panna

Panny často najdete pracovat ve zdravotnictví a v pečovatelství. Zdravotním stavem se totiž zabývají nejen profesně, ale i na osobní úrovni, kdy rády využívají bylinky a vše z přírody, která jim je tak blízká. 

Co je ještě charakteristické pro Panny? Klikněte na článek níže a dozvíte se to.

Váhy

Tomuto znamení je blízká planeta Venuše, proto si Váhy velmi potrpí na módu. Hodně řeší nejen oblečení, ale i své domovy, které mívají vkusně zařízené. Vynikají svým úžasným citem pro barvy, které dokážou sladit dohromady opravdu skvěle.

Co je ještě charakteristické pro Váhy? Klikněte na článek níže a dozvíte se to.

Štír

Jsou to lidé, kteří mají velmi silnou intuici a vnitřní sílu. Snad proto bývá jejich život protkán četnými problémy. Většina Štírů to nemá jednoduché a neustále musí něco řešit. Další charakteristikou Štírů je, že jsou ekonomicky silní.

Co je ještě charakteristické pro Štíry? Klikněte na článek níže a dozvíte se to.

Střelec

Střelec je velmi akční znamení zvěrokruhu, a to po celý život. Narodil se do silných energií, které ho neustále nutí k tomu, aby byl v pohybu. Střelci nadevše milují děti a společnost. Jsou to veselí a vtipní společníci, kteří bývají velmi oblíbení, kdekoliv se objeví.

Co je ještě charakteristické pro Střelce? Klikněte na článek níže a dozvíte se to.

Kozoroh

Kozorozi musí zvládnout nejednu překážku. Vládne jim totiž planeta Saturn, a ten jako by se podepisoval na jejich životech, které nebývají jednoduché. Už od dětství mají Kozorozi větší pocit zodpovědnosti za ostatní než jiní.

Co je ještě charakteristické pro Kozorohy? Klikněte na článek níže a dozvíte se to.

Vodnář

Vodnáři se narodili pod nadvládou Uranu, který mnoho vypovídá o jejich nepředvídatelné povaze. Ve své rodové linii mají předky, kteří byli vyrváni ze svých kořenů, proto se u Vodnářů často stávají silné životní zvraty. Nečekaně se stěhují a přemisťují z místa na místo.

Co ještě je charakteristické pro Vodnáře? Klikněte na článek níže a dozvíte se to.

Ryby

Člověk narozený do hvězdného znamení Ryb si musí velmi hlídat svoji psychiku. Jsou to totiž velmi citliví a intuitivní lidé. Rádi se zabývají ezoterikou a rozumí lidské duši.

Co ještě je charakteristické pro Ryby? Klikněte na článek níže a dozvíte se to.