Lvi se narodili se proto, aby vyčnívali, vynikali a vystupovali z řady. Vedli, vládli a vyhrávali. Jsou to velice šikovní a kreativní lidé, kteří mají pedagogický talent a velmi vřelý vztah k dětem, kterým umějí správně předat informace nebo je vést životem.

Astroložka: Co se stane, když Lva nepochválíte?

Mají ale také obrovskou hrdost a potřebují, aby je okolí uznávalo, vážilo si jich a chovalo se k nim s úctou. Nejenom v práci, ale i v životě. Pokud budou takto spokojení, dokáží nemožné.

Lvi jsou lidé, které je potřeba chválit. Když totiž Lva pochválíte, tak je pak schopný pro vás udělat cokoliv. Pokud ho ale nepochválíte a jeho práci vezmete jako samozřejmost, nepočítejte s tím, že by se příště tak snažil,“ říká astroložka.

V práci se nejlépe hodí na řídící pozici, kde mohou získat patřičné uznání a obdiv. Lidé v tomto znamení by si jen měli dát pozor na své ego. Mívají ho totiž často vysoko, a to se někdy nevyplácí.

Co Lvům dělá radost

Toto znamení miluje léto, Slunce a přírodu. Mají velmi rádi žlutou barvu, jas, třpyt a zlato. Pokud Lvům chcete udělat radost, dejte jim něco krásného z přírody nebo kvalitní šperk. To umí velmi ocenit. Určitě ale vynechte kýče, protože Lvi mají rádi úroveň.

Jak to mají Lvi s láskou a sexem a kdo se k nim nejlépe hodí? Klikněte na články níže a dozvíte se to.