Úterý 16. dubna 2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf
Oblačno, déšť 10°C

Jedno sloveso, které dokonale definuje vaše znamení? Zjistěte to vaše!

/
 • (iStock)
  10. října 2020 ● 06:00

  Věříte tomu, že by jedno sloveso mohlo dokonale popsat vaši osobnost? I když je šílené uvěřit tomu, že by se lidská bytost dala charakterizovat jedním jediným slovem, je to možné. Každé znamení zvěrokruhu definuje jedno jednoduché sloveso. Co myslíte, sedí k vám, nebo byste si k sobě vybrali jiné sloveso?

  Jací jste? Introverti, extroverti, často vybuchnete, nebo jste kliďasové? Mohou za to nejen geny, které vám darovali vaši rodiče, ale podle astrologů i hvězdy, respektive jejich postavení. A někdy to může být celkem jednoduché a k vaší charakteristice postačí jedno jediné sloveso. Které to je?

   

   

 • 1.

  Beran

  Beran
  Beran
  Autor: iStock

   

  BRÁNIT

  Berani, někdo by vás mohl klidně označit za agresivní, ale možná jen chcete všechny a všechno bránit a chránit. Necítíte se ve své kůži, když aktivně nepomáháte nebo neřešíte problémy jiných lidí. Pokud by měl mít rytíř podobu nějakého hvězdného znamení, byli byste to vy, Berani.

   

   

   

 • 2.

  Býk

  Býk
  Býk
  Autor: iStock

   

  ŘÍDIT

  Býci, vy musíte všechny kolem sebe řídit a režírovat. Když druhým neříkáte, kde jsou hranice a co je špatné a správné, zřejmě spíte nebo jste nemocní. Bohužel pro vás nemůžete rozdávat rozkazy lidem, kteří žijí jen ve vaší hlavě, a to vás někdy doslova vytáčí.

   

   

   

   

 • 3.

  Blíženci

  Blíženci
  Blíženci
  Autor: iStock

   

  MĚNIT

  Blíženci, vaším životním smyslem je nestále něco měnit a být v pohybu. Měníte neustále sami sebe, nevydržíte u jedné věci napořád, a pokud ve vašem životě nejsou změny, jste nervózní. Když můžete totiž něco změnit, jste nadšení.

   

   

 • 4.

  Rak

  Rak
  Rak
  Autor: iStock

   

  HNÍZDIT

  Raci, váš život je jako žít uvnitř přikrývky. Vy totiž milujete vztahy a budování vztahů, takže pokud vytvoříte útulné rodinné hnízdo, je to skutečně to nejvíc, po čem toužíte. Jste stabilní hnízdiči, kteří jsou nejraději doma.

   

   

   

   

 • 5.

  Lev

  Lev
  Lev
  Autor: iStock

   

  SVÁDĚT

  Lvi jsou mistři v tom, jak všechny kolem sebe přimět, aby je chtěli, nebo jim pomohli, nebo z nich byli prostě na větvi. Ano, lvi jsou perfektní ve svádění a jsou téměř nepřekonatelní.

   

   

   

   

   

   

 • 6.

  Panna

  Panna
  Panna
  Autor: iStock

   

  PRACOVAT

  Pannám skutečně právem přísluší sloveso „dělat nebo pracovat“. Vždy se snaží všechno dělat na maximum, a někdy i více. Také se z toho mohou nervově zhroutit. Panny patří k nejproduktivnějším znamením zvěrokruhu.

   

   

   

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy
  Váhy
  Autor: iStock

   

  BALANCOVAT

  Váhy se pořád snaží najít rovnováhu a harmonii, na to jsou zaměřené. Vždy se najít na všem dobré i špatné. Můžete být například mizerný partner, ale super kamarád. Nebo můžete skvělý partner i skvělý přítel, ale hrozný zaměstnanec. Váhy vědí, že člověk nemůže být skvělý ve všech směrech, proto neustále balancují mezi dobrem a zlem. A to je vážně obdivuhodné.

   

   

   

 • 8.

  Štír

  Štír
  Štír
  Autor: iStock

   

  PLÁNOVAT

  Štírům to nikdo nemusí vysvětlovat, je jasné, že nejraději jsou, když mají třeba 6 různých plánů či projektů v pohybu. A navíc jsou všechny skvělé. Štíři jsou prostě kouzelníci, pokud jde o plánování.

   

   

   

 • 9.

  Střelec

  Střelec
  Střelec
  Autor: iStock

   

  HÝBAT SE

  Střelci se nikdy nezastaví a milují dobrodružství. Je pro ně těžké s něčím přestat, protože pro ně je nejdůležitější být v pohybu. A to platí i o vztazích, i v nich to musí být tak trochu rockenroll. Pokud nejsou v pohybu, necítí, že žijí naplno.

   

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh

  Kozoroh
  Kozoroh
  Autor: iStock

   

  ŠPLHAT

  Kozorozi potřebují šplhat a lézt nahoru, jejich cílem je neustálé stoupání v kariérním žebříčku výš a výš. Kozorozi navíc hledají vždy úroveň. Je pro ně důležité hrát tak, aby vyhráli.

   

   

   

   

 • 11.

  Vodnář

   

  Vodnář
  Vodnář
  Autor: iStock

   

  ZJEMNIT

  Vodnáři mají pečující tendence a jejich obecná citlivost z nich dělá romantické a méně drsné osoby. Jejich ideální svět je takový, v němž vidí v každém spíše to dobré. Jejich chování je vždy o zjemnění i těch nejostřejších hran.

   

   

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby
  Ryby
  Autor: iStock

   

  CÍTIT

  Ryby jsou emotivní znamení plné stovky různých emocí. Proto je jejich hlavním slovem, které je charakterizuje, cítit. Ano, Ryby cítí neustále a nikdy se v tom nezmění. Dokážou porozumět i citům ostatních, a to na nich všichni milují.

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz