Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 19°C

Jaká je vaše největší slabost podle znamení? Na tu si dejte pozor!

/
 • (iStock)
  18. září 2019 ● 06:00

  Lidé mají dobré i horší vlastnosti a je to zcela normální. Slyšeli jste to možná mnohokrát, ale svoje slabosti nesnášíte a nejraději byste je zakopali hluboko do vašeho nitra, aby o nich nikdo nevěděl. Jaké jsou ty vaše slabosti, které z vás dělají lidskou bytost? Souhlasíte, nebo máte jiné slabůstky, o kterých byste raději pomlčeli?

  Jaké jsou vaše slabosti, které vám mohou vadit a druzí o nich možná ani nemusí vědět? Každý z nás má jiné a některé jsou typické pro konkrétní sluneční znamení zvěrokruhu.

   

 • 1.

  Beran

  Beran
  Beran
  Autor: iStock


  Netrpělivost

  Berani, zbavte se potřeby mít všechno hned teď. Pokud stále spěcháte, můžou vám utéct úžasné věci, které potřebují čas, aby vynikly svou krásou. Naučte se cvičit svou trpělivost a budete v dlouhodobém horizontu odměněni.

   

   

   

   

   

 • 2.

  Býk

  Býk
  Býk
  Autor: iStock

   

  Odpor

  Býci, je důležité, abyste se zbavili rozhořčení, která v sobě dusíte. Odpuštění vede k uzdravení a je nezbytné k tomu, abychom mohli v životě pokračovat. Pustit zášť z minulosti otevře další možnosti pro vaši budoucnost.

   

   

   

   

 • 3.

  Blíženci

   

  Blíženci
  Blíženci
  Autor: iStock

   

  Přemýšlení

  Blíženci, vy žijete ve své hlavě, pořád o něčem přemýšlíte a zbytečně se tím stresujete. Je potřeba jednou za čas nechat mozek spát a uklidit si v něm. Pokud jste pořád uvěznění ve svých vlastních myšlenkách, riskujete, že vám něco unikne. Udělejte si čas na odpočinek, zpomalte a užívejte si přítomnosti.

   

   

   

   

 • 4.

  Rak

  Rak
  Rak
  Autor: iStock

   

  Komfortní zóna

  Raci, znáte přísloví „život začíná za hranicí vaší komfortní zóny“. Tak to je přesně rčení pro vás. Nyní je čas věnovat se tomu, abyste si právě tohle uvědomili a začali žít naplno, zkoušeli nové věci a získávali nové zkušenosti. Budete překvapení, co všechno o sobě zjistíte.

   

   

   

 • 5.

  Lev

  Lev
  Lev
  Autor: iStock

   

  Ego

  Lvi, vy si musíte především uvědomit, že život není jen o vás a o vašich pocitech. A když náhodou dostanete negativní odezvu na cokoli, co děláte, neznamená to, že je konec světa. Takové věci se prostě stávají, ale nic to nevypovídá o vašich kvalitách. Nesmíte být tak intenzivně zaměřeni na své ego a být závislí na tom, co si o vás druzí myslí.

   

   

   

   

 • 6.

  Panna

  Panna
  Panna
  Autor: iStock

   

  Perfekcionismus

  Panny, je načase přestat klást na sebe i na ostatní vysoké požadavky a mít nereálná očekávání. Život není o dokonalosti, každý máme nedostatky a ve skutečnosti neexistuje nikdo dokonalý. Naučte se přijímat situace a lidi (včetně vás) takové, jací jsou, výrazně to zlepší kvalitu vašeho života a budete spokojenější.

   

   

   

 • 7.

  Váhy

  Váhy
  Váhy
  Autor: iStock


  Snaha zavděčit se všem

  Váhy, vaše touha udělat všem kolem vás radost, je nereálná. Nejde to a je nutné si to uvědomit. Tím, že budete chtít udělat radost všem, riskujete, že se ztratíte sami sobě. Zaměřte se na ocenění vlastních potřeb a upřednostňujte také svoje touhy, i vy si zasloužíte být šťastní.

   

   

   

   

 • 8.

  Štír

  Štír
  Štír
  Autor: iStock

   

  Nespokojenost s tím, co máte

  Štíři, vy tvrdě pracujete na tom, abyste dosáhli toho, co chcete, ale někdy život nejde úplně přesně podle plánu. Místo toho, abyste se zabývali tím, co nemáte, zaměřte svou energii na ocenění úžasných věcí, které už ve svém životě skutečně máte. To vám dám odpověď i na otázku, co je skutečně důležité a co potřebujete.

   

   

   

 • 9.

  Střelec

   

  Střelec
  Střelec
  Autor: iStock

   

  Soutěživost

  Střelci, nechte své potřeby neustále někomu konkurovat, konečně na pokoji. V každém okamžiku můžete dělat, co chcete, a nemusíte přece pokaždé vyhrát. Když se zbavíte těchto neuvěřitelně vysokých standardů ohledně soutěživosti, zlepší se i vaše sebeúcta a také vaše vztahy.

   

   

 • 10.

  Kozoroh

  Kozoroh
  Kozoroh
  Autor: iStock

   

  Sebekontrola

  Kozorozi, dovolte sami sobě se uvolnit a jít s proudem života. Není třeba řídit sebe ani druhé, ovládat své nitro i ostatní, je prostě iluze a vy si tím uděláte jen medvědí službu. Věřte tomu, že když přestanete sami sebe kontrolovat, nepřijde konec světa, ve skutečnosti ale získáte pocit svobody a radosti.

   

   

   

   

 • 11.

  Vodnář

  Vodnář
  Vodnář
  Autor: iStock

   

  Touha soudit

  Vodnáři, vy jste moc hrdí na to, že se snažíte být pokaždé objektivní. Tenhle způsob myšlení ale může velmi snadno život zkomplikovat. Když se domníváte, že vždycky víte, co je správné, nedáváte prostor ostatním lidem pro to, aby se vyjádřili i oni. Odolnost vůči touze soudit vám umožní vcítit se do jiných lidí, poslouchat je a lépe jim porozumět.

   

   

 • 12.

  Ryby

  Ryby
  Ryby
  Autor: iStock

   

  Zármutek

  Ryby, vy jste lidé hluboce emocionální a stále přijímáte spoustu energie kolem sebe. To ale neznamená, že se nemůžete naučit nechat to někdy plavat. Uvolněte těžké pocity, pusťte smutek, který držíte uvnitř a budete se cítit lehčí a živější. Budete tak více přítomní a život bude snesitelnější.

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz