Vodnáři se narodili pod nadvládou Uranu, který mnoho vypovídá o jejich nepředvídatelné povaze. Jsou to lidé, kteří jsou ve společnosti velmi oblíbení, je s nimi legrace a patří mezi vyhledávané kamarády. Mají plno skvělých nápadů a všude, kde se něco děje, najdete určitě i Vodnáře.

Životní změny

Ve své rodové linii mají předky, kteří byli vyrváni ze svých kořenů, proto se u Vodnářů často stávají silné životní zvraty. Nečekaně se stěhují a přemisťují z místa na místo. Ale vše nakonec skvěle zvládnou. Jsou to totiž lidé do nepohody, kteří se umí dobře a rychle přeorientovat na jakoukoliv životní situaci, která je potká.

Peníze

Během svého života by se měli naučit zacházet s energiemi kolem financí a dávat si pozor na přílišné utrácení. Často se jim totiž stává, že mívají větší výdaje než příjmy. „Stejně tak, jak k nim peníze přijdou, tak i najednou odejdou. Pak se diví a nechápou, proč tomu tak je,“ říká astroložka. Zvládnutí svých financí, to je celoživotní úkol tohoto hvězdného znamení.

Vztahy a práce

V partnerských vztazích jsou podle horoskopu Vodnáři příjemní a citliví, ale zároveň také dost komplikovaní. Většina Vodnářů si totiž z ničeho nic nedělá. „S oblibou říkají, že všechno jde, když se chce,“ dodává astroložka. Pokud se Vodnáři setkávají neustále s něčím novým, jsou velmi spokojení. Pracovně nad sebou většina z nich nechce žádného nadřízeného. Rádi si totiž vše zařídí podle svého.

Kdo se k Vodnářům hodí a s kým jim to neklape? Dozvíte se to v článku níže.