Tomuto znamení je blízká planeta Venuše, proto si Váhy velmi potrpí na módu. Hodně řeší nejenom oblečení, ale i své domovy, které mívají vkusně zařízené. Vynikají svým úžasným citem pro barvy, které dokáží sladit dohromady opravdu skvěle.  Líbí se jim, když je vše upravené a velice je těší, když si toho někdo všimne a pochválí je. Cit pro barvy a estetické cítění je Váhám zkrátka vlastní. Mají rády, když je obdivuje někdo za to, jak vypadají a za to jaké jsou.

Životní úkol

Váhy se narodily proto, aby zvládly a urovnaly své rodinné vztahy a napravily křivdy, které mají ve své rodové linii a většinou vznikly kvůli  majetkovým věcem. „Proto by se měly ve svém životě naučit diplomacii a nereagovat nepřiměřeně," podotýká astroložka. 

Mají Váhy svůj názor?

Někdy se zdá, že se Váhy nerady pro něco rozhodují a k něčemu vyjadřují. Není to ale tak, že by neměly svůj názor. "Je to proto, že vyčkávají, jak se spor vyhrotí," říká Martina Boháčová. Velice často nedokáží posoudit, kdo má pravdu, protože moc dobře vědí, že to nebývá tak jednoznačné. "A tak stojí bokem, pozorují a přidají se potom na stranu, která vyhrává nebo která pravdu dokáže."

Váhy a práce

Lidé ve znamení Vah jsou skvělí řečníci a často pracují v různých formách poradenství, kde se uplatní jejich dobré rady. Najdete mezi nimi třeba i terapeuty, na které se můžete kdykoliv obrátit. Co je ještě pro Váhy typické? Milují přírodu, společnost a kulturu.

Jak to mají Váhy se vztahy, láskou a sexem? Klikněte na články níže a dozvíte se to.