Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 8°C

Po čem skutečně touží vaše srdce? Vypočítejte si to a řiďte se podle toho!

/
 • (iStock)
  22. listopadu 2019 ● 06:00

  Numerologie napoví mnohé o vašem životě i o tom, kudy byste se měli ubírat. Číslo touhy neboli číslo srdce informuje o vašich vnitřních či skrytých ideálech a touhách. Je to číslo, které odhaluje všechny vaše sny, které jsou spojeny s vaším srdcem. Odkrývá základní motivaci a ukazuje na záměry, které stojí za vašimi činy. Volby, které v životě konáte, jsou ovlivněny právě tímto číslem srdce.

  Číslo srdce je hnací silou vašich přání, snů, aktivit a také tužeb. Je to všechno, co zahrnuje všechny oblasti vašeho života a vaši identitu. Existuje spousta věcí, po nichž vaše srdce touží a které se mohou časem měnit. Podle numerologie ale všichni máme svoje „číslo přání srdce“. A můžeme si ho snadno vypočítat podle písmen obsažených v našem rodném jménu.

 • 1.

  Jak postupovat? Počítejte podle tabulky

  Autor: archiv

   

  Řekněme, že se jmenujete Alice Malá. Podívejte se na tabulku a vezměte si všechny samohlásky ze svého jména a z příjmení. Pak přiřaďte jednotlivá písmena k číslicím a sčítejte, dokud vám nezůstane jedna číslice (kromě 10, 11 a 13, to jsou takzvaná hlavní čísla, která se dále nerozkládají). A+I+E+A+A= 1+9+5+1+1=17 = 1+7=8. Vaše intimní číslo neboli číslo srdce je osmička. Co znamenají jednotlivá čísla?

   

 • 2.

  Číslo 1: Nezávislost

  Autor: iStock

   

  Potřeba, která vás vede, je nezávislost. Přejete si vyjádřit svou individualitu, vymýšlet a být jedinečný, plný vášně a impulzivity.

 • 3.

  Číslo 2: Touha konat dobro

  Autor: iStock

   

  Vaše srdce touží nechat svůj otisk prstu v tomto vesmíru skrze skutky a činy. Umíte se vcítit do ostatních lidí, pracujete s nimi jako tým a neustále se soustředíte na vytváření věcí pro větší dobro.

   

   

 • 4.

  Číslo 3: Kreativita

  Autor: iStock

  Jste poháněni kreativitou a vášní. Jste optimista a máte sociální cítění, vyjadřujete se obvykle prostřednictvím kreativních aktivit. Hledáte hluboké myšlenky a emocionální spojení, abyste přežil. Máte ale tendenci se rozptylovat a zbytečně plýtvat energií.

 • 5.

  Číslo 4: Zkoumání nových možností

  Autor: iStock

   

  Jste praktický a disciplinovaný člověk, který má rád pořádek na tomto světě. Váš smysl pro logiku vás udržuje při zemi a zároveň vám ale nebrání zkoumat nové možnosti.

   

 • 6.

  Číslo 5: Dobrodružství

  Autor: iStock

   

  Jste bezstarostná duše, která neustále hledá dobrodružství. Přejete si život plný vzrušení. Díky vaší kreativitě, přizpůsobivosti a všestrannosti se cítíte někdy doslova přidušení běžnou rutinou. Vaše srdce touží po svobodě.

 • 7.

  Číslo 6: Snaha pomáhat

  Autor: iStock

   

  Vždy se snažíte pomáhat ostatním kolem sebe, proto je uzdravování vaší vrozenou povahovou vlastností. Vaše štědrost a zapojování do života druhých lidí vám někdy může přinést újmu. Nezapomínejte nejdřív uzdravit sami sebe, pak teprve ty druhé. Jedině tak můžete využít naplno svůj potenciál.

 • 8.

  Číslo 7: Učení

  Autor: iStock

   

  Vaše největší touha je učit se se a získávat moudrost věděním a zkušenostmi. Kromě znalostí vás baví také sdílení všeho s ostatními lidmi. Pozor ale, když budete až moc přemýšlet, mohou se objevit úzkosti nebo stres.

   

 • 9.

  Číslo 8: Vůdcovství

  Autor: iStock

   

  Narodil jste se, abyste vedl. Toužíte po moci a potom, abyste pomáhal či rozhodoval. Když se budete těšit září reflektorů, měli byste mít ale na paměti, že vaše touha z vás může udělat inspirujícího nebo dominujícího člověka. Pokora je něco, co se musíte naučit, abyste udrželi svou energii v pozitivním stavu.

 • 10.

  Číslo 9: Uzdravovat svět

  Autor: iStock

   

  Vždy se obáváte o blaho této planety, jejího prostředí a jejích obyvatel. Snažíte se pomáhat ostatním v uzdravování. Jste intuitivní a máte vztah k přírodě. Díky soucitu ke všem získáváte hnací sílu, která vám vše vrátí. Snažte se využít svůj potenciál přesvědčit druhé a pečujte o planetu.

   

 • 11.

  Číslo 10: Porozumění

  Autor: iStock

  Jste intuitivní a dobře chápete vesmír. Vaše srdce touží dosáhnou toho, abyste lépe a hlouběji porozuměli sobě i světu kolem vás. Jste velmi duchovně založený. Pokud se rovnováha naruší, budete nervózní.

 • 12.

  Číslo 11: Vytvářet lepší svět

  Autor: iStock

  Jste učitel, který touží vést všechny ostatní k tomu, jak z nich získat to nejlepší a učinit svět lepším místem. Vaše inteligence a potřeba stability ve všech sférách života vám pomohou ve vašem účelu. Můžete být ale někdy příliš dominantní, což blokuje vaše pozitivní energii.

   

 • 13.

  Číslo 13: Duchovní vylepšení

  Autor: iStock

  Snažíte se, aby lidstvo bylo duchovně výš. Než kážete, vždy se snažíte nejprve porozumět. Vaším jediným cílem v životě je vést ostatní a pomáhat jim, aby se rozvíjeli především duchovně.

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz