Horoskopy pro znamení zvěrokruhu | Horoskopy Blesk.cz

Keltský horoskop: Jaké zvíře odpovídá vašemu znamení?

/
 • (iStock)
  16. listopadu 2019 ● 06:00

  Keltští druidové nehledali odpověď na svoje otázky ve hvězdách, ale ve stromech nebo zvířatech. Jejich zvěrokruh tedy odpovídá třinácti zvířatům, která vás charakterizují. Jaké je to vaše „vnitřní“ zvíře?

 • 1.

  Jelen (24.12. – 20.1.)

   

  Máte-li ve svém znamení jelena, pak máte zcela jistě vysoké ideály a touhy. Nikdy vás nic neodradí od toho, abyste začali s novým projektem nebo úkolem, protože jste trpěliví, důkladní a vytrvalí – stejně jako jelen. Jste hrdí a právem, jste také ušlechtilí, jako kdybyste pocházeli ze šlechtického rodu. Věříte ve spravedlivou a tvrdou práci, a to je také vaše hlavní deviza.

   

   

   

   

   

   

   

 • 2.

  Kočka (21.1. – 17.2.)

   

  Lidé narození ve znamení kočky jsou rychlí a intelektuálně založení. Mají dokonalou schopnost rychle se rozhodnout a hlavně vidět podstatu věci – jakýsi šestý smysl (podobně jako kočky). Mají neortodoxní vize a věci dokážou vidět v jiných souvislostech a perspektivách. Jsou laskaví, mají vždy nejlepší úmysly, a když mohou, pomůžou každému, kdo to potřebuje.

   

   

   

 • 3.

  Had (18.2. - 17.3.)

   

  Had má sice chladnější exteriér, ale ve skutečnosti je roztomilý. Lidé ve znamení hada jsou zvědaví a vždy mají spoustu otázek. I když je nikdo o to nepožádá, můžete se vsadit, že právě oni vyřeší všechny problémy. Hadi jsou přirozenými mluvčími a jsou velmi přesvědčiví. Dokážou okolí nadchnout pro cokoli díky své spontánnosti a také nepředvídatelnosti. Když je zatlačíte do kouta, nehnete s nimi a přestanou s vámi spolupracovat.

  Možná budete překvapena, protože čekáte, že zvíře, které přísluší vašemu znamení, je zároveň vaše oblíbené... ale nemusí to tak být. Jak to viděli Keltové?

 • 4.

  Liška (18.3. – 14.4.)

   

  O liškách se říká, že jsou mazané a že mají smysl pro humor. Jsou plné síly a inteligence, která je činí silnými. Lišky mají rády dobrodružství, umějí skvěle vyprávět příběhy a každou životní zkušenost dokážou použít pro další příběh. Jsou velmi energické a odvážné, ale taky něžné, přestože to někdy nedávají najevo. Rády hrají hry a žertují, nicméně jsou velmi loajální. Máte-li přítele v lišce, máte ho na celý život.

   

 • 5.

  Býk (15.4. – 12.5.)

   

  Máte-li ve znamení býka, jste silní, milující a stabilní. Býci jsou ti, na které se obracíme, když potřebujeme rameno, abychom se vyplakali. Jsou to poctivci a dávají solidní rady, zejména pokud jde o vztahy. Jsou intuitivní a dokážou odhalit lháře na kilometry daleko. Díky své intuici bývají považováni za nadměrně emocionální či náladové. Mají vkus pro elegantní věci a dekor. Dokážou též skvěle zachovat tajemství, což z nich činí úžasné přátele.

   

   

 • 6.

  Mořský koník (13.5. – 9.6.)

   

  Náleží k vašemu znamení mořský koník? Pak jste nesmírně flexibilní a vynalézaví. Lidé, ke kterým patří mořský koník, umějí dobře spravovat finance či vyřizovat právní záležitosti – jsou totiž velmi chytří a dokážou najít i tu sebemenší mezeru v zákoně a využít ji ve svůj prospěch. Mají skvělou paměť, velké charisma, jsou všestranně nadaní a umějí se perfektně přizpůsobit v jakémkoli prostředí. Jsou také velmi milí.

   

   

 • 7.

  Střízlík (10. 6. – 7. 7.)

   

  Střízlík vám dává do vínku empatii a pečovatelské schopnosti. Umíte rozveselit své přátele i rodinu, dokážete utišit rozhádané kolegy a zahnat bouři. Jakmile se ocitnete v krizi, jste vynalézaví a chladně dokážete situaci zhodnotit. Máte silnou osobní motivaci, víte, jak získat to, co chcete, a daří se vám lépe, když pracujete sólo. Máte vysoký smysl pro odpovědnost a morální integritu.

   

   

 • 8.

  Kůň (8.7. – 4.8.)

   

  Jste silní a máte spoustu energie, kterou můžete rozdávat. Jste také přirozenými vůdci a máte talent na to, aby vám ostatní důvěřovali. Zejména vám to půjde v obchodních záležitostech. Máte šestý smysl, pokud jde o strategii, a jakýsi vnitřní kompas, který vám nedovolí uhnout z cesty. Jste veselí a půvabní, dokážete ale také koketovat. Umíte oslnit, protože jste autoritativní a styloví. Koně se velmi často vyskytují na vedoucích pozicích.

   

 • 9.

  Losos (5.8. – 1.9.)

   

  Losos vám dává do vínku citlivost a fantazii. Máte jasné vize a velmi často ale lítáte v oblacích. Jste přirozeně intuitivní, ale ne vždy svou intuici poslechnete. Máte jedinečný pohled na svět, který z vás činí dobré umělce, básníky či vizionáře. Někdy můžete na ostatní působit až příliš zasněně a vzdáleně, ale to je v pořádku – losos potřebuje k životu hloubku, trochu izolace a samoty. Teprve pak může svět ohromit leskem.

   

 • 10.

  Labuť (2.9. – 29.9.)

   

  Labuť vám dává čistotu a noblesní chování. Labutě obecně mají vysoké standardy, a to ve všem. Mívají dobré oko pro krásu, ale jsou taky někdy až moc kritické. Jste rafinovaní a ušlechtilí, máte smysl pro spravedlnost. Pokud vás někdo podvede, neodpustíte mu to. Na druhou stranu nikoho nesoudíte a umíte dát druhou šanci (pokud nejde o nevěru, tu neskousnete). Lpíte na detailech a máte konkrétní představu o tom, jak by věci měly vypadat. Hledáte-li někoho, kdo je vkusný, má organizační talent a je velmi vnímavý, podívejte se na labuť.

   

   

 • 11.

  Motýl (30.9. – 27.10.)

   

  Lidé ve znamení motýla jsou veselí a rádi poletují životem. Dokážou spravit náladu i tam, kde to vypadalo naprosto beznadějně. Žití berou s lehkostí a humorem, jsou přátelští a neumí být sami. Motýli jsou jemné duše, které nesnášejí řetězy. Spoutat je tedy nemůžete ani omylem. Milují snění a mívají spoustu nových nápadů a plánů. Motýli rozjasní den každému, kdo má splín. Jsou přirozeně empatičtí a nikdy nikomu úmyslně neublíží. Máte-li kolem sebe právě je, buďte vděční osudu za to, že vám vkročili do života.

   

 • 12.

  Vlk (28.10. – 24.11.)

   

  Vlk ve vínku vám přináší do života statečnost a dravost. Jste neohrožení, odvážní a nemáte rádi kompromisy. Vlci jsou hrdinové, kteří rádi bojují za pravdu. Mají spoustu vnitřní síly a energie. Jsou velmi zásadoví a vytrvalí, takže se snaží každý boj dotáhnout do konce. Mají charakter a ctí spravedlnost, i když jsou všichni proti nim – proto někdy dostávají nálepku „osamělý vlk“. Kdykoli je ale budete potřebovat, přiběhnou k vám na pomoc.

   

 • 13.

  Sokol (25. 11. - 23. 12.)

   

  Lidé, kteří mají ve znamení sokola, jsou silní, vytrvalí a houževnatí. Milují svobodu a nikdy si ji nechtějí nechat vzít. Pokud něco chtějí, půjdou za tím urputně a velmi intenzivně. Když o to ale ztratí zájem, odletí hledat jiné a zajímavější věci. Zajímají se o spoustu věcí a rádi o nich diskutují s ostatními. Jsou velkorysí a dobrosrdeční, štědří a zábavní. Nemají rádi škatulkování a předsudky, a když se s někým takovým sejdou, dají to jasně najevo.

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz