Roku 2024 bude vládnout silný Drak a zároveň začíná  tzv. ohnivé dvacetiletí. „Souboj energií, který nastane v tomto roce, bude opravdu zajímavý,“ říká Jiří Čermák s tím, že by bylo škoda toho nevyužít.

Rozvíjejte se správným směrem

„Energie Draka se rovnají našemu dětství, kdy rozvíjíme svůj životní potenciál,“ říká. Pokud tedy už v životě máte něco, co je potřeba posunout, dřevěný Drak vám v tom pomůže. Ale pozor, toto znamení ovlivňuje jak potenciál věcí pozitivních, tak i těch negativních. Jejich existenci byste si měli včas uvědomit a eliminovat je.

Dívejte se do budoucnosti

Drak je v čínském horoskopu jediné zvíře, které dokáže létat. Z té výšky nám bude ukazovat možné směry, tzn. kudy a jakým směrem se vydat. Zároveň posílí naši schopnost zaměřit se na budoucnost a dlouhodobé vize. Jde o to "nezajímat se tak úplně o to, čeho dosáhneme tento konkrétní rok, ale co tento rok posílit, aby nám to přineslo kýžený výsledek v  v řádu 3, 5 možná i 10 let.

Změny, které dřevěný Drak přinese, budou velké. Jak jich naplno využít a nepromarnit příležitost se dozvíte ve videu v úvodu článku.