Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 8°C

Horoskop na další týden: Vepři pozor na intriky, Kozy na stres v práci

/
 • Co si pro vás připravil nový týden podle čínského horoskopu?
  Co si pro vás připravil nový týden podle čínského horoskopu? (shutterstock.com)
  27. září 2015 ● 06:00

  Zajímá vás, jaký pro vás bude začátek nového týdne? Na co se už od pondělí můžete těšit a kde si naopak dát pozor, protože vám hrozí nějaká nepříjemnost? Podívejte se na svou předpověď podle čínského horoskopu na týden od 28. září do 4. října.

 • 1.

  Krysa

  Krysa
  Krysa
  Autor: shutterstock.com
  Na co se můžete těšit

  V zaměstnání se můžete těšit na samé skvělé zprávy. Konečně se vám splní to, po čem jste tak dlouho toužili, získáte totiž vysněné místo, s nímž jsou samozřejmě spojeny mnohem vyšší příjmy. To si určitě zaslouží pořádnou oslavu v rodinném kruhu.

   

  Na co si dát pozor

  V milostné oblasti vás přepadne nejistota, která ovšem nebude mít reálný podklad. Všechno zřejmě pramení z toho, že nevíte, co vlastně chcete, a proto se vám protějšek nedokáže ničím zavděčit. Musíte jenom doufat, že to váš partnerský vztah ustojí.

 • 2.

  Buvol   Buvol
  Buvol
  Autor: shutterstock.com
  Na co se můžete těšit

  Vaše drahá polovička přijde s romantickým návrhem, který byste od ní rozhodně neočekávali. Nejprve vás to překvapí, ale brzy se začnete těšit na zajímavou akci, která bude opředena určitým tajemstvím. Vypadá to, že si to oba dva maximálně užijete.

   

  Na co si dát pozor

  Někteří ze starších příbuzných na vás budou vyvíjet nátlak, aby vás odradili od jedné riskantní záležitosti, do níž se chcete co nejdřív pustit. Ačkoli jim předložíte nevyvratitelná fakta, stejně je nedokážete přesvědčit o tom, že vám nic nehrozí.

 • 3.

  Tygr  Tygr
  Tygr
  Autor: shutterstock.com
  Na co se můžete těšit

  Poštou nebo emailem se k vám dostanou velice důležité informace, které mohou pozitivně ovlivnit celou vaši budoucnost. Všechno nakonec půjde mnohem snáz, než jste si mysleli. Případné překážky zmizí ještě dřív, než si jich vůbec stačíte všimnout.

   

  Na co si dát pozor

  Pokud za vámi přijde někdo ze známých se žádostí o půjčku, pořádně si prověřte jeho úmysly. I když byste mu rádi pomohli, pravděpodobně nakonec zjistíte, že byste své peníze už nikdy znovu neviděli. Přece se nenecháte připravit o celoživotní úspory.

 • 4.

  Zajíc  Zajíc
  Zajíc
  Autor: shutterstock.com
  Na co se můžete těšit

  Zničehonic se potkáte s člověkem, jehož jste kdysi vášnivě milovali, bohužel ale mezi vámi nikdy k ničemu vážnějšímu nedošlo. Toto setkání oživí dávné vzpomínky a navíc si uvědomíte, že si i po letech stále máte co říct. Třeba to tentokrát vyjde.

   

  Na co si dát pozor

  O velkou životní šanci vás může připravit nejenom zbytečná zbrklost, ale i přehnaná opatrnost. Rozhodně je lepší několikrát chybovat, než naříkat nad tím, co jste propásli. Poraďte se o tom s člověkem, který dokáže zůstat objektivní v každé situaci.

 • 5.

  Drak   Drak
  Drak
  Autor: shutterstock.com
  Na co se můžete těšit

  Někdo z vašich příbuzných vám nabídne pomoc v záležitosti, se kterou si opravdu nevíte rady. Přestože to bude člověk, jenž vůči vám chová jisté výhrady, nakonec si spolu přece jen padnete do noty. Všechno se pak vyřeší k vaší plné spokojenosti.

   

  Na co si dát pozor

  I když je to pro vás obrovské pokušení, pokud možno se vyhněte flirtování na pracovišti. Pokud si takových aktivit povšimne váš nadřízený, nekouká z toho nic jiného než zbytečný malér. Ve hře jsou navíc i další okolnosti, o kterých zatím nic nevíte.

 • 6.

  Had  Had
  Had
  Autor: shutterstock.com
  Na co se můžete těšit

  Konečně se vám podaří vyřešit vleklé partnerské problémy, kterými se trápíte už několik týdnů. S protějškem se domluvíte na rozumném kompromisu, který by mohl vyhovovat oběma stranám. Jak to ovšem bude fungovat v každodenní praxi, to ukáže až čas.

   

  Na co si dát pozor

  Je zbytečné snažit se ušetřit za každou cenu, ve finále pak často zaplatíte za danou věc mnohem víc, než jste původně očekávali. Větší investice raději v klidu projednejte s rodinou a stanovte si nějakou dobu, během níž budete porovnávat nabídky.

 • 7.

  Kůň  Kůň
  Kůň
  Autor: shutterstock.com
  Na co se můžete těšit

  V otázce vašeho bydlení dojde jako zázrakem k nečekanému vývoji. Už jste nepočítali s tím, že byste někdy mohli najít bydlení vašich snů, a najednou se ocitnete v situaci, kdy se váš sen stane skutečností. Někomu však postačí i vylepšená domácnost.

   

  Na co si dát pozor

  Chování jisté osoby tentokrát překročí všechny meze, proto se neudržíte a pěkně na rovinu jí řeknete, co si o tom myslíte. Dejte si ovšem pozor, abyste to nepřehnali, jinak si zaděláte na nepříjemné potíže. Přece jen se jedná o celkem vlivnou osobu.

 • 8.

  Koza  Koza
  Koza
  Autor: shutterstock.com
  Na co se můžete těšit

  Jako mávnutím kouzelného proutku zmizí vaše dlouhodobé zdravotní potíže a budete zase v dobré kondici. Navíc vám zbude dost energie na to, abyste se mohli pustit do některých dobrodružství, která vás už delší dobu lákají. Čeká vás výborná zábava.

   

  Na co si dát pozor

  Vaše práce vás opravdu baví, v tomto týdnu se ale ocitnete pod nepříjemným tlakem, kterému jen stěží dokážete odolávat. Dovolenou máte za sebou teprve krátce, ale přesto se budete cítit jako vyždímaná houba. Pomůže vám odpočinek a výlet do přírody.

 • 9.

  Opice  Opice
  Opice
  Autor: shutterstock.com
  Na co se můžete těšit

  V tomto týdnu budete mít dostatek sil na to, abyste vyřídili všechny staré resty nejen v zaměstnání, ale i doma. Navíc rozjedete jeden zajímavý projekt, který slibuje zaručený úspěch a skvělé výdělky. Extra rychlé výsledky ale zatím nečekejte.

   

  Na co si dát pozor

  Ačkoli máte ve svém okolí člověka, který vám přeje jen to nejhorší a snaží se vám škodit všude, kde to jen jde, nemůžete ho vinit úplně ze všeho, co se vám v tomto týdnu stalo. Někdy zkrátka stačí i obyčejná drobnost a rázem je všechno úplně jinak.

 • 10.

  Kohout  Kohout
  Kohout
  Autor: shutterstock.com
  Na co se můžete těšit

  Vaše intuice vás přivede ke skvělé investici, která slibuje velmi solidní zisk s minimálním rizikem. Hlavně se nezapomeňte pochlubit všem, kteří vás před tímto obchodem varovali. Určitě to s vámi nemysleli špatně, ale tentokrát jste zvítězili vy.

   

  Na co si dát pozor

  Nemá vůbec žádný smysl, abyste se v myšlenkách neustále vraceli k tomu, co se vám v minulosti nepovedlo. Spíš zaměřte na to, aby se v budoucnu nic podobného neopakovalo. Zajistíte si tak nejenom klidný spánek, ale i větší šanci na životní úspěch.

 • 11.

  Pes  Pes
  Pes
  Autor: shutterstock.com
  Na co se můžete těšit

  Někdo z vašich nejbližších přátel vás mile překvapí, nicméně vás to natolik zaskočí, že budete na rozpacích, jak se máte zachovat. Každopádně vás potěší, že jsou kolem vás lidé, kteří se o vás opravdu upřímně zajímají. Už se nemusíte cítit osaměle.

   

  Na co si dát pozor

  Pokud se budete pohybovat v davu lidí, dávejte si pozor na svoje osobní věci. Šikovný zloděj vás dokáže ve chvilce elegantně zbavit nejenom toho, co máte právě v kapsách, ale i případných zavazadel. Krádež peněženky i dokladů není nic příjemného.

 • 12.

  Vepř  Prase
  Prase
  Autor: shutterstock.com
  Na co se můžete těšit

  Aniž byste se o to nějak zvlášť snažili, podaří se vám realizovat vynikající obchod, který vám přinese dlouhodobou materiální jistotu. Zdá se, že máte výborný čich na jedinečné šance. Vaše rodina se může přestat bát o svoji nejbližší budoucnost.

   

  Na co si dát pozor

  Jistého člověka, který o vás už nějakou dobu šíří zcela nepravdivé pomluvy, si raději držte pořádně od těla. Vypadá to, že jste se stali obětí nějakých prapodivných intrik, kterým sice příliš nerozumíte, ale bohužel vám způsobují nepříjemné potíže.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz