Sobota 26. září 2020
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Zataženo, déšť 16°C

Znamení horoskopu a závislosti: Štíři jsou erotomani, Blíženci se nepustí cigarety

/
 • Sex pokouší zejména Štíry
  Sex pokouší zejména Štíry (profimedia.cz)
  1. června 2017 ● 09:44

  V poslední době se ve společnosti široce řeší kouření, jsou však i jiné neřesti. Víte, k jakému hříchu má nejblíže vaše znamení? 

 • 1.

  Beran (21. 3.–20. 4.)

  ...
  Berani stále jedou na plný plyn, chtějí být úspěšní a vítězit.  Často neberou ohledy na jiné, a někdy ani na sebe ne. Jsou ochotni sáhnout po podpůrných prostředcích, ať už jsou to budiče, nebo tlumiče. Berani, pozor na drogy a psychofarmaka.

   

 • 2.

  Býk (21. 4.–20. 5.)

  ...
  Býci milují příjemné věci, a smyslové životní požitky. Jejich hlavním hříchem je obžerství, pokud se totiž dostanou do stresu, nebo si chtějí zlepšit náladu, mohou začít ústrky osudu zajídat.
  Býci, dort potěší, ale nic nevyřeší.

   

 • 3.

  Blíženci (21. 5.–21. 6.)

  ...

  Blíženci jsou citliví „skřivánci na niti“. Stres, který jim jejich čilý společenský život přináší, musí často „rozkouřit“.
  Blíženci, teď dost času strávíte před restaurací na cigárku.  


 • 4.

  Rak (22. 6.–22. 7.)

  ...
  Raci jsou citově založení, všechny bolesti a smutky prožívají uvnitř sebe a velmi dlouho. Ohrožují je léky, které tlumí smutné pocity, zejména neuroleptika. 

   

 • 5.

  Lev (23. 6.–23. 7.)

  ...
  Lvi rádi hrají a ještě raději vyhrávají. Většina her ovšem přináší nezanedbatelné riziko prohry, které si Lvi neradi připouštějí. Hrozí jim závislost na hazardu a také pořádná prohra.

 • 6.

  Panna (24. 8.–23. 9.)

  ...
  Panny jsou hyperkritické a v mnohém perfekcionisté, ale také hodně přecitlivělé. Navíc to nerady přiznávají. Hrozí jim, že se stanou závislými na tlumivých lécích.

 • 7.

  Váhy (24. 9.–23. 10.)

  ...
  Váhy se rády napijí, aby rozpustily stres, který pociťují ve společnosti. Nejvíc je ohrožuje právě alkoholismus.
  Váhy, raději každou skleničku zvažte.

   

 • 8.

  Štír (24. 10.–22. 11.)

  ...
  Štíři hledají sebepotvrzení v sexu, navíc poměrně často i v sexu promiskuitním. Ukájí jejich touhu po nových zážitcích, mystice, i touhu po uznání.
  Štíři, hrozí vám nejen zklamání, ale i nemoci.

   

 • 9.

  Střelec (23. 11.–21. 12.)

  ...
  Střelci milují sport a dobrodružství, často provozují sporty adrenalinové. Ne, že by to nebylo chvályhodné, ale někdy to prostě přehánějí. I sport se může stát zdraví škodlivou závislostí.

   

 • 10.

  Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  ...
  Kozorozi mají rádi luxus, peníze, příjemnosti. Často se stanou hromaděním majetku, nebo prostě vyděláváním peněz, posedlí. Kozorohům hrozí workoholismus a někdy jsou také únavně snobští.  

 • 11.

  Vodnář (21. 1.–19. 2.)

  ...
  Vodnáři milují svobodu… a mají poměrně slabou vůli, zato však milují experimenty. Hrozí jim, že propadnou tanečním drogám nebo stimulantům, které jim dokáží zpestřit život.
  Vodnáři, i svoboda má svoje hranice.

   

 • 12.

  Ryby (20. 2.–20. 3.)

  ...
  Řečeno na rovinu, Ryby si rády zahulí. Jejich fantasie, touha uniknout do jiných světů, snaha najít řešení mimo realitu, to všechno je přivádí i marihuaně a hašiši.
  Ryby, ne všechno dokáže omamný kouř zahnat.

   

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz