Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 22°C

Úplněk mezi Lvem a Vodnářem přeje odvážným: Slavte a čerpejte sílu

/
 • Úplněk ve Vodnáři přináší radost a inspiraci
  Úplněk ve Vodnáři přináší radost a inspiraci (profimedia.cz)
  18. srpna 2016 ● 10:00

  V dnešním zářivém úplňku se sebevědomé znamení Lva setkává s inspirativním Vodnářem.  Je to ideální příležitost odvážit se k tomu, čeho se obvykle bojíte, i kdyby to měl být rozkošnický odpočinek.

   

 • 1.

  Ve znamení Vodnáře

  Spontánnost, flexibilita, výstřednost, to jsou vodnářské vlastnosti.  Pokud jste tvrdě pracovali, dejte si pauzu dnes.  Pokud jste pořád soustředění na výkon, soustřeďte se dnes naopak na odpočinek.

   

  Dnešní úplněk je vhodnou chvílí, abyste oslavili, co se vám povedlo a rozhodně nedoporučuju se dnes zaobírat vinami a nedostatky. Dopřejte si víru, že všechno dobře dopadne a osud vás v téhle víře podpoří.

   

   

   

 • 2.

  Rituály pro úplněk ve Vodnáři

   

  Základní energie Vodnáře:  Originalita, rebelství, pokrok, změna, vynalézavost, kreativita, ale také individualismus.

   

  Barva: fialová

   

  Základní živel: Vzduch

   

  Vyhněte se: Přerušování rituálu.

   

  Pozor na: Osamění

   

  Úplněk ve Vodnáři - Slunce ve Lvu

   

  Základní lunární živel: Vzduch

   

  Základní solární živel: Oheň

   

  Doporučené rituály při úplňku:  Získání odvahy, nezávislosti, inspirace a vůdčích schopností.

   

  Zdraví pod vládou Vodnáře

   

  Pokud je úplněk ve znamení Vodnáře, měli by si lidé dávat pozor zejména na krevní oběh, pohlídat si problémy se srdcem a tlakem.

   

  Je vhodné ohlídat přiměřené oblečení a být opatrný na končetiny, zejména lidé s křečovými žilami by si měli dát pozor.

   

  Vodnář přeje reklamě

   

  Reklama, marketing, to jsou obory, které pod vládou Vodnáře vzkvétají. Vodnář nutí lidi chovat se trochu bláznivě, což přeje prodeji, na druhé straně, je třeba si pohlídat, aby vás lehkovážnost nepoškodila. Udržte si čistou hlavu, pozor na alkohol za volantem a lásky na jednu noc. Radujte se, ale tak, aby to nepřineslo kocovinu.

  Rituál pro přivolání úspěchu

   

  Když probíhá úplněk ve znamení Vodnáře, je ideální čas pro rituál přinášející vítězství a úspěch. Dobře rozvažte, o co opravdu usilujete.

   

  Své cíle si sepište na papír, dbejte na to, aby byly reálné.

   

  Vyberte si hudbu. Zapalte si bílou, zelenou nebo oranžovou svíčku a můžete použít propriety ve stejných barvách. Hudba hraje, svíčka hoří, zavřete si oči a představte si sami sebe, jak kráčíte ke svému vysněnému cíli. Jak lidé, kteří něčeho dosáhli nebo, kteří jsou dobří v tom, po čem prahnete, jak vám tlaskají když kráčíte a jak se na vás usmívají.
  Představte si sami sebe, jak jste hrdi na to, čeho jste dosáhli. Jak jste hrdi na to, že jste dokázali splnit si svůj cíl. Jděte a stoupejte po pomyslných schodech. Uvědomte si svou sílu, své kvality.

   

  Úplněk ve Vodnáři může překvapit

   

  Ano, můžete být postaveni před novou zkušenost a bude nutné rychle se rozhodnout. Často se takové situace objevují právě v období, kdy je ve hře Uran, anebo vodnářské energie. Pod vlivem těchto energií by se člověk mohl stěhovat, cestovat, anebo si vytvořit svůj životní projekt. Nezavrhujte tedy své úplňkové inspirace, třeba povedou k velkým věcem. 

Autor: neo

Klíčová
slova

úplněk vodnář lev

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz