Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, bouřka 20°C

Úplněk ve Štíru: Ve středu nás čeká vášeň i temná tajemství

/
 • Úplněk ve Šíru je silný, vášnivý a trochu nevypočitatelný.
  Úplněk ve Šíru je silný, vášnivý a trochu nevypočitatelný. (profimedia)
  9. května 2017 ● 08:00

  Ve středu k nás čeká úplněk ve Štíru. Štír není zrovna laskavé znamení a úplněk pod jeho vládou volá k pohotovosti mnohé sporné aspekty naší povahy. Umíte čelit žádostem, vyrovnat se s touhou, závistí i žárlivostí, nebo jim podléháte? 

 • 1.

  Energie Štíra

  Základní živel: Voda

  Vyhněte se: Intrikám

  Pozor na: Vlastní zášť a zlobu

  Základní lunární živel: Voda

  Základní solární živel: Země

   

  Doporučené rituály při úplňku: Ochranný rituál proti zlu, milostná kouzla

  Štír nás může inspirovat v mnoha pozitivních věcech. S jeho pomocí můžeme vyřešit nepříjemné situace, dává nám sílu čelit nepříjemnostem, dodává odvahu. Na druhé straně také probouzí žárlivost a nezřízenou ctižádost. 

  Ten, kdo žárlí, se nezastaví. Může žárlit na partnera, ale také na úspěch někoho jiného. Může žárlit na majetkové poměry ostatních. Může žárlit na to, že někdo má krásnou postavu. Žárlivost není v pořádku, ale je to normální lidská vlastnost a každý někdy na něco nebo na někoho žárlí.
  Správně vedená žárlivost nás ovšem může motivovat k lepším výsledkům a k tomu, že na sobě zapracujeme a že se budeme snažit mít lepší výsledky a lépe vypadat.

   

  Pokud chcete o úplňku meditovat, zaměřte se na žárlivost.
  Žárlíte na někoho nebo na něco? A žárlíte zdravě, anebo nezdravě? Zamyslete se. Myslíte si, že někdo žárlí na vás? A pomáhá vám to, nebo vás to omezuje?

   

 • 2.

  Rituál na ochranu před negativními energiemi

  Tento rituál doporučuju zvlášť pro ty, kdo se denně setkávají s mnoha lidskými příběhy, nešťastnými osudy, beznadějí… Smutek a beznaděj se šíří jako nákaza a je třeba se očistit, aby člověk sám nepodlehl smutku nebo vzteku.
  Rituál je velmi snadný. Večer před úplňkem nebo v úplňkové ráno (tentokrát vrcholí úplněk v 6,23) se ve stoje osprchujte. Dbejte, abyste nezkřížili ruce ani nohy. Vnímejte,  jak po vás voda stéká, a představujte si, jak s sebou bere všechnu negaci, jak ji smýváte jako špínu. 


  Potom se osušte a noste u sebe přes den křišťál, který negativní energie absorbuje a neutralizuje. Pokud pracujete ve stresovém a konfliktním prostředí, mějte ho na stole nebo ho noste při sobě jako šperk, případně třeba v kapse nebo v peněžence. Pokud se kamene dotýkáte, funguje samozřejmě lépe.
  Kámen pravidelně očišťujte pod tekoucí vodou.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz