Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Polojasno, bouřka 23°C

Co vás čeká a jak se rozhodnout? Kyvadlo vám poradí!

/
 • Kyvadlo vám dokáže poradit i předpovědět, co vás čeká
  Kyvadlo vám dokáže poradit i předpovědět, co vás čeká (shutterstock.com)
  9. ledna 2016 ● 06:00

  Věštění s kyvadlem patří právem mezi nejpopulárnější. Nepotřebujete k němu totiž žádné magické schopnosti, jeho výroba je velmi snadná a celé věštění trvá pouhých pár minut. Ať už chcete znát svůj osud, nebo se potřebujete poradit ve složité situaci, svěřte se do rukou kyvadlu.

 • 1.

  Jak si vyrobit kyvadlo  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Vyrobit si kyvadlo je velmi jednoduché. Poslouží vám totiž prakticky jakýkoliv malý předmět, zvláště pak takový, ke kterému máte citový vztah. Ať už je to prstýnek či jiný šperk nebo například magický amulet.  Ještě vhodnější je pak použít předmět, který má hrot a je vyroben z křišťálu, který se nejsnadněji očišťuje. Klidně můžete ale použít také jakýkoliv polodrahokam, kov, dřevo či sklo. Pozor si dejte jen na plast, který je pro účely kyvadla příliš lehký. Takto upravený předmět pak navlékněte či navažte na řetízek, hedvábnou nebo bavlněnou stužku, která by měla mít délku zhruba vašeho předloktí.

 • 2.

  Co budete ještě potřebovat

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Použití kyvadla se odvíjí od toho, na co se jej ptáte. Pokud na vaši tajnou lásku, připravte si jeho fotografii. Ohledně financí poslouží papírová bankovka stejně jako například vaše platební karta nebo výpis z bankovního účtu. Dotaz na zdravotní problémy pak provádějte přímo nad tělem nebo nad kosmetikou či léky, kterých se vaše problémy týkají.

 • 3.

  Nutná očista

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Připravený předmět, nad kterým budete "kývat", je nejprve vhodné očistit. Předměty, které se nerozmočí nebo vodou nepoškodí, jednoduše chvíli podržte v proudu tekoucí vody, která je očistí od všech negativních energií. Fotografie či dokumenty pak stačí očistit pomocí slunečních paprsků – na 10 minut je vystavte na přímé sluneční světlo a nechte jeho energii působit.

 • 4.

  Jak věštit

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Předmět položte na stůl, opřete si loket pravé ruky (kyvadlo patří zásadně do pravé ruky, a to i v případě, že jste levák) a kyvadlo uchopte mezi palec, ukazováček a prostředníček tak, aby se nacházelo zhruba 15 až 20 centimetrů nad předmětem.

   

  V duchu nebo klidně nahlas položte otázku, na kterou je možné odpovědět ano či ne. Nyní jen držte kyvadlo a dívejte se na něj, ale dávejte dobrý pozor, abyste očima nebo podvědomě nezačali kyvadlem pohybovat podle toho, jakou odpověď si přejete dostat.

 • 5.

  Jak poznat odpověď na vaši otázku

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Pak už jen sledujte trajektorii pohybu. Pokud se kyvadlo houpe zepředu dozadu, je vaše odpověď "ano". Pokud zleva doprava, pak je odpověď "ne". Krouží-li kyvadlo, je budoucnost nejasná a odvíjí se především od toho, jak se zachováte a co pro to uděláte. Čím rychleji a intenzivněji se kyvadlo kývá, tím je odpověď jistější.

   

  Potřebujete znát odpověď hned? Vyzkoušejte naše magické kyvadlo.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz