Pondělí 26. února 2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr
Zataženo, déšť 8°C

Jací jste v lásce podle zvěrokruhu? Panna nesnáší konflikty, Lev chce vášeň

/
 • ...
  ... (Shutterstock)
  10. září 2016 ● 06:00

  Každý prožíváme lásku jinak, někdo je romantik, jiný stojí nohama pevně na zemi. A každé sluneční znamení má svůj unikátní „podpis lásky“, který vám říká, jak si přejete milovat a být milován.

 • 1.

  Beran

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Vášeň, oheň a teplo je váš styl lásky. Jste odvážný ve vztazích, dáváte najevo bez potíží svoje pocity a ostatním dáte přesně najevo, kde skutečně stojíte.

 • 2.

  Býk

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Pomalý a smyslný Býk ví přesně, co chce. Váš styl lásky je uklidňující a uzemňující pro všechny, kteří se potkají s vašimi doteky. Jste v lásce loajální a chcete partnera, který to ocení.

 • 3.

  Blíženci

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Setkání mysli je nejvyšší hodnota v lásce. Pro Blížence je důležité, aby našli partnera, který s nimi bude rezonovat, s nímž budou vést zajímavé diskuze. Partner, který ocení inteligenci Blíženců a vtip je nejlepší afrodiziakum.

 • 4.

  Rak

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Snoví a intuitivní Raci ze všeho nejvíc vyžadují, aby se mohli podělit s partnerem o svoje pocity, a dosáhli tak pocitu spojení a porozumění. Potřebují povzbuzovat a podporovat a rádi pečují o ty, které milují.

 • 5.

  Lev

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Kreativní a hraví Lvi potřebují v lásce vášeň. Chtějí se bavit, protože nuda je pro ně polibek smrti. Vaše povaha vyžaduje, abyste byli středem vesmíru pro vaše partnery, jinak brzy ztratíte zájem a přelétnete jinam.

 • 6.

  Panna

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Vaše analytická a přemýšlivá povaha a někdy i náladovost vyžaduje, aby vám partner ukazoval, jak moc vás miluje. Potřebujete pravidelné slovní ujišťování o vaší jedinečnosti, potřebujete ocenění a taky každodenní projevy náklonnosti. To vám zvedne náladu a dokážete pak být velmi štědrý dárce.

 • 7.

  Váhy

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Romantická a sociální Panna má vždy na mysli promyšlené metody, jak svého partnera potěšit. Je pro ni důležité, aby nedocházelo k hádkám a konfliktům, ty bytostně nesnáší, protože to narušuje její smysl pro rovnováhu a harmonii. Proto dává přednost vztahům, ve kterých panují pravidla a diplomacie.

 • 8.

  Štír

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Vaše emočně-intenzivní povaha vyžaduje hluboké a silné spojení s vaším milostným protějškem. Nesnášíte povrchnost, potřebujete se dostat pod povrch a objevovat další skryté stránky svého partnera.

 • 9.

  Střelec

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Potřebujete ve vztahu dobrodružství a rozmanitost, to je nutnost a potřeba. Jste nadšený a expanzivní a rádi vyjadřujete svoje city. Potřebujete k tomu ale vztah, kde máte dostatek prostoru k volnosti a prozkoumávání neznámého území.

 • 10.

  Kozoroh

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Jste oddaný a pragmatický milenec, který vyjadřuje svou náklonnost prostřednictvím činů, nikoli slov a zbytečných emocí. Chcete, aby měl váš partner jistotu, že má vše potřebné, co je k lásce zapotřebí.

 • 11.

  Vodnář

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Svoboda a individualita jsou pro vás velmi důležité, a to i v lásce. Jste vynalézaví a stimulující milenci, kteří mají vždy něco nového a zajímavého, co mohou svému partnerovi nabídnout.

 • 12.

  Ryby

  ...
  ...
  Autor: Shutterstock

  Váš citlivý a soucitný styl lásky pochází z vaší hluboce duchovní povahy. Dáváte hodně lásky a oceňujete vztah, který vám umožňuje bezpečně otevřít vaše srdce bez obav, že by vás někdo využil.

   

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz