Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Tohle si oblečte, aby se za vámi muži otáčeli! Beranům sluší červená, Střelcům džíny

/
 • (Shutterstock)
  23. září 2016 ● 06:00

  Chcete zaujmout a přilákat pozornost? Je to jednoduché, stačí vědět, co si obléknout a pana Božského získáte mnohem rychleji. Každé sluneční znamení má totiž svůj módní styl, barvy i materiály. Inspirujte se!

 • 1.

  Beran

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

  Je to jasné – Beranům sluší ze všeho nejvíc červená. Pokud tedy chcete někoho sbalit nebo zaujmout, oblékněte se do čehokoli, hlavně když to bude červené. Od hlavy až k patě, prosím, tedy i ponožky, kalhotky i rukavice. A Beranům vládne ocel a železo, takže nezapomeňte na podpatky.

 • 2.

  Býk

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

  Býci jsou zemské znamení, kterému vládne jaro, takže vy byste si měly oblékat zelené a tmavě hnědé oblečení, abyste se přiblížily svojí podstatě. Oblečení, které připomíná zemi, z vás udělá osobní bohyni.

 • 3.

  Blíženci

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

  Život je pro Blížence jako celoživotní zábavní park, respektive měl by být, jinak se budou nudit. Mají rádi rozmanitost, a to i v módě. Velmi rádi nakupují a jejich šatník obvykle přetéká spoustou oblečení, které nosí klidně jen týden a pak na ně zapomenou.

 • 4.

  Rak

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

  Raci jsou notoricky známí milovníci domova a rodiny, to ale neznamená, že by se měli oblékat do zástěry a tepláků. Sluší jim oblečení, které odpovídá barvou barvě jejich očí a také barvě vody, která je uklidňující.

 • 5.

  Lev

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

  Lvům vládne zlato, slunce a světlo. Lichotí jim tedy slunečné a světlé barvy. Chcete-li být skutečně středem pozornosti, pak se oblékněte do něčeho zlatého nebo červeného. Zlaté náhrdelníky a prstýnky jako doplňky nejsou nezbytně nutné.

 • 6.

  Panna

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

  Jsou známé pro téměř obsedantně elegantní módu, která je čistá a dokonalá. To znamená, že oblečení musí Panny promyslet do posledního detailu. Mužskou část populace uchvátí svůdnou krajkou nebo šaty a kožešinami.

 • 7.

  Váhy

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

  Váhy hodně přemýšlí o tom, co si na sebe vezmou, takže je to někdy boj. Hodně se řídí svým šestým smyslem, a když už si něco musí koupit, pak rozhodně zbytečně neutrácejí. Mají velmi rády doplňky, jako jsou pásky, boty a kabelky. Jo, a určitě jim nesedí výrazné barvy, Váhy preferují jemnost.

 • 8.

  Štír

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

  Štíři umí svým stylem opravdu zaujmout, milují extravaganci a ve společnosti dokážou doslova oslnit. Jejich barva je černá a slušet jim to bude v malých černých šatech nebo elegantním obleku. Rozhodně by si na sebe neměli oblékat něco pestrého – jako klauni se nikomu líbit nebudou.

 • 9.

  Střelec

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

  Pokud si chcete získat náklonnost, pak buďte upravení, ale ne moc formální. I když máte rádi sexy šaty, ze všeho nejlépe vypadáte v obyčejných džínách, teniskách a tričku. Pokud jde o barvy, sluší vám tyrkysová a bílá.

 • 10.

  Kozoroh

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

  Na rozdíl od Střelců se Kozorozi rádi oblékají do formálního oblečení. Milují kostýmky a oblečení, které dodává punc serióznosti. Zbožňují uniformy, takže nemají problém s dress codem, nejraději mají proužky. Kozorohy prostě nikdy neuvidíte neupravené.

 • 11.

  Vodnář

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

  Sluší jim modrá, černá a fialová, a i když se ženy Vodnářky rády oblečou podle nejnovějších trendů, pozornost upoutají oblečením v retro stylu, například z 60. let minulého století. K tomu důmyslný účes a mají to v kapse!

 • 12.

  Ryby

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com

  Měkkost a přirozenost – to je to, co Ryby udělá neodolatelnými. Milují kouzla a kosmetické triky, které podpoří jejich tajemnost. Výběr oblečení jim pomáhá uniknout realitě, takže si klidně oblečou flitry, perličky, třpytky a vysoké podpatky.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz