Pondělí 27. května 2024
Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém
Oblačno, bouřka 23°C

Velký horoskop na říjen: Raky čeká milostná vášeň, Štíři využijí své charizma

/
 • Červenec bude hlavně o milostných vztazích. Co si pro vás hvězdy připravily?
  Červenec bude hlavně o milostných vztazích. Co si pro vás hvězdy připravily? (shutterstock.com)
  3. října 2016 ● 15:00

  Definitivně začal podzim, a jak to tak vypadá, i hvězdy se dostaly ze své bezstarostné nálady a rozhodly se některá znamení potrápit podzimními depkami. Ač se to nezdá, říjen se bude u většiny jedinců točit kolem lásky. Co čeká tento měsíc právě vás?

 • 1.

  Beran

  beran
  beran
  Autor: shutterstock.com

   

  Říjen se pro většinu Beranů jeví jako kritický měsíc, nepříznivé postavení planet s sebou přináší situace plné napětí a vášnivých emocí. Největší nebezpečí číhá především na vaše milostné vztahy, ale ani na pracovišti si nemůžete být ničím jistí. I když budete mít pocit, že horší už to snad být nemůže, snažte se zachovat chladnou hlavu, přátelská Venuše vám pomůže tam, kde to sami nezvládnete.

 • 2.

  Býk

  býk
  býk
  Autor: shutterstock.com

   

  Obrovská dávka nadšení vám umožní realizovat i to, do čeho byste se jinak jenom stěží sami pustili, milí Býci. Vaše smyslnost pronikne navenek tak viditelně, že k vám přiláká řadu neodbytných ctitelů. Ve společnosti vynikne vaše přirozená autorita, lidé kolem vás se ztotožní s vašimi názory a potáhnou se za vámi jako vosy za medem. Vynikající příležitosti v pracovní sféře si rozhodně nenechte uniknout.

 • 3.

  Blíženci

  blíženci
  blíženci
  Autor: shutterstock.com

   

  Přestože vám sychravé podzimní počasí přináší spíš melancholickou náladu, letos to bude úplně jinak, milí Blíženci. Říjen vás nabije nevídanou energií, která vám rychle vrátí ztracenou chuť do života. Všechno poběží na plné obrátky, nabídne se vám řada příležitostí zažít něco neobvyklého a nezapomenutelného. Díky kreativnímu myšlení trvale uvíznete v povědomí svých nadřízených, což vám přinese mnohé výhody.

 • 4.

  Rak

  rak
  rak
  Autor: shutterstock.com

   

  Na klid a pohodu můžete v říjnu rovnou zapomenout, jednotlivé události se budou střídat takovým tempem, že se v nich jen stěží dokážete vyznat. Chvíli nahoře a pak zase dole, přitom zmítáni milostnou vášní, ale přesto nezlomeni, proplujete bouřlivými vodami všeho, co vstoupí do vašeho života. Vaše naděje a touhy rozhodně neumírají, právě naopak. Zřejmě poněkud vygradují některé domácí konflikty, milí Raci.

 • 5.

  Lev

  lev
  lev
  Autor: shutterstock.com

   

  V tomto měsíci se dokážete prosadit především díky skvělým myšlenkám, které se vám budou rojit v hlavě. Pokud právě teď studujete, můžete se pustit i do náročnějších záležitostí, úspěchy na sebe jistě nenechají dlouho čekat. Ani vaše rodina nezůstane v pozadí vašeho zájmu, věnujete jí veškerou možnou pozornost, milí Lvi. Přece jen vás trochu trápí svědomí, že jste své blízké možná trochu zanedbávali.

 • 6.

  Panna

  panna
  panna
  Autor: shutterstock.com

   

  Rozhodně vám nechybí tah na branku, což se vám může hodit zejména v zaměstnání. Nezadané Panny seberou veškerou odvahu a osloví člověka, který je už dlouho přitahuje. Vaše pověstná rozvážnost půjde v tomto okamžiku stranou, spíš vás ovládnou vášnivé emoce. Pokud to bude jen trochu možné, zapojte do hry také zdravý rozum, jinak se ocitnete ve vážných potížích. Finančně si ovšem docela polepšíte.

 • 7.

  Váhy

  váhy
  váhy
  Autor: shutterstock.com

   

  V průběhu října vyniknete úplně ve všem, na co jen sáhnete, milé Váhy. Tentokrát se dá opravdu říct, že jste doslova strůjcem svého skutečného štěstí. Nové informace vstřebáváte přímo úžasnou rychlostí, což vám ve vztahu k ostatním přináší určité výhody. Se všemi lidmi jednáte s přirozeným taktem i šarmem, čímž si upevňujete svou pozici nejen v zaměstnání, ale i ve svém soukromém životě.

 • 8.

  Štír

  štír
  štír
  Autor: shutterstock.com

   

  Svým charizmatem oslníte každého, kdo se byť jen na malou chvíli ocitne ve vaší blízkosti. K prosazení svých požadavků potřebujete pouhou špetku diplomacie, všechno ostatní už poběží jako po másle. Dokážete v lidech kolem vás vzbudit bezmeznou důvěru v to, čím se zabýváte, pro své ideály dokážete nadchnout téměř každého. V lásce se vám otevírají netušené možnosti, čekají vás neuvěřitelné zážitky, milí Štíři.

 • 9.

  Střelec

  střelec
  střelec
  Autor: shutterstock.com

   

  Milí Střelci, ani vám hvězdy neupírají velké možnosti, které nabízely ostatním. Existuje velká šance, že se vám splní vaše nejtajnější sny. Koneckonců, už dávno si zasloužíte, aby vás někdo odměnil za vaši nesmírnou trpělivost a laskavost. Naplno si vychutnáte společenský život a možná také zatoužíte po členství v nějakém zájmovém sdružení. V lásce ani ve financích rozhodně nebudete nijak strádat.

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh
  kozoroh
  Autor: shutterstock.com

   

  Energie budete mít sice nadbytek, záleží ovšem pouze na vás, kam ji hodláte nasměrovat. Špatné rozhodnutí přinese víc škody než užitku, proto se raději nejdřív poraďte s někým, komu bezmezně důvěřujete. Mějte na paměti, že působením z pozice síly rozhodně nic nezmůžete, snažte se spíš nejdřív s každým domluvit po dobrém. Ani kritikou nedosáhnete splnění svých tužeb, milí Kozorozi, i kdybyste se snažili sebevíc.

 • 11.

  Vodnář

  vodnář
  vodnář
  Autor: shutterstock.com

   

  V tomto měsíci beze zbytku uplatníte své vizionářské myšlení. Na rozdíl od ostatních dokážete být vždy o krok napřed, přičemž vás to nestojí téměř žádnou námahu. Každodenní stereotyp vás ani v nejmenším neláká, při pouti životem chcete zažívat nekonečná dobrodružství. V partnerských vztazích vás překvapí silné emoční propojení s vaším protějškem. Nejpříznivější období vás čeká na konci října, milí Vodnáři.

 • 12.

  Ryby

  ryby
  ryby
  Autor: shutterstock.com

   

  Konečně se dostáváte z útlumu, který vás už nějakou dobu nepříjemně dusil, milé Ryby. Nejpříznivější události můžete očekávat v pracovní sféře, tam se pravděpodobně pozitivní vliv planet projeví nejznatelněji. Nebude to ale jen tak, k dobrému výsledku dospějete především s pomocí svých vynikajících komunikačních schopností. Finančně na tom nemusíte být zrovna nejlépe, při výdajích buďte raději hodně opatrní.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz