Čtvrtek 18. dubna 2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Oblačno, déšť 10°C

Numeroložka Lenka Suchardová: Číslem roku 2018 je dvojka! Co nám přinese?

/
 • Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová - co nás čeká ve dvojkovém roce?
  Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová - co nás čeká ve dvojkovém roce? (archiv Blesku)
  12. ledna 2018 ● 06:00

  Numeroložka Lenka Suchardová  radí, jak se zařídit, aby pro vás byl letošní rok co nejšťastnější. Jeho čísla? Dvojka! 

 • 1.

  Dvojkový rok 2018

  Autor: Shutterstock.com

  Výpočet toho, jaké číslo je číslem letošního roku, není složitý. Stačí sečíst číslovky z letopočtu, abyste se dostali k jednomístné cifře. Tedy 2018 = 2+0+1+8 = 11 = 1+1 = 2. Číslem roku 2018 je dvojka. S tou se pojí následující vlastnosti.  

  • Citlivost
  • Intuice
  • Šestý smysl
  • Klid
  • Laskavost, něžnost
  • Diplomacie
  • Usmíření
  • Přátelství
  • Láska

  Rok 2018 bude rozvíjet to, co jsme v loňském roce započali. Jako kdybychom minulý rok postavili osnovu, a tento rok ji budeme naplňovat. Hrubou práci máme za sebou, čeká nás dolaďování.   

 • 2.

  Rok jemného dotahování

  Autor: shutterstock.com

  Je možné, že nás přemáhají obavy. Z toho, jestli si to můžeme dovolit, případně jak to přijmou ostatní. Co o nás budou říkat a myslet si, můžeme také zvažovat, abychom jim neublížili či nějak jinak nenarušili dosavadní fungování. To všechno může být důvodem k tomu, že se nám vlastně do ničeho nebude chtít zasahovat a měnit, ani sebe.

  Jestliže se ocitneme v takovémto stavu, je nutné na chvíli nic nedělat, vyléčit se, vzít si dovolenou, ale vůbec nejlepší je čerstvý vzduch a dýchat ostošest, jako byste se měli nejen dozásobit kyslíkem z let předešlých, ale i načerpat na roky příští.

 • 3.

  Laskavá dvojka radí na sebe nezapomínat

  Autor: istock.com

  I když si dvojka žádá klid a mír, romantiku a nesoutěživou hravost, častokrát se během roku ocitneme mimo tuto základní potřebu. Něco bude úplně naruby a nám nezbude, než jen přihlížet a zareagovat, až čas dovolí a až nás v pravou chvíli osvítí myšlenka, co si počít a jak s tím naložit.

  Po takovémto náročném dni si pak opravdu zasloužíme odpočinek a celkově vypnout, ať ve společnosti podobně naladěných lidí, nebo ve vaně či v posteli. Zatímco jednička z loňského roku byla dravá, průbojná, soutěživá a sobecká se silnou vůlí a chtíčem, dvojka je pravý opak a snaží se o klidnou rozmluvu a domluvu, pomáhá a podporuje ostatní, touží po společném sdílení práce, odpočinku, prožitků i citů. 

  Vše má být ale v rovnováze, to znamená nepřehánět to ani na jednu, či na druhou stranu, ba ani zpátky k velitelsky přímočaré a izolující se jedničce, ani k naivní, snící a všem se obětující dvojce.

  Správně uchopená dvojka se vyjadřuje skrze dvě jedničky, kdy první pozice jedničky patří našemu Já a druhá jednička jsou všichni ostatní. Jestliže nevynecháme sebe a dáme na své pocity a z toho vyplývající potřeby, pak si díky komunikaci zajistíme příjemné pohodlí pro sebe a ostatní to s klidem přijmou.

 • 4.

  Život ochutnávejte

  Autor: Shutterstock.com

  Jednička z roku 2017 byla zabydlená v hlavě a představuje obrovskou agresivní sílu, která byla buď využita na pohyb ve vnějších událostech, nebo jsme si ji obrátili dovnitř a přišlo jakési trápení či zastavení.

  Sídlem dvojky roku 2018 je žaludek. Její zázračná energie však začíná už v nose a ústech, tudíž se nám zcitliví čich a chuť. Ale není to jen o tom, abychom nakoupili více parfémů či jedli více čokolády.

  Veškeré nejasnosti ať už v pracovní, osobní, vztahové oblasti, pobyt někde a s někým, dělání něčeho, konzumace jídla, pití, zábavy – to vše projde prvotním sítem přes nos a ústa. Budete-li cítit pachuť a nelibost, pak tyto signály neignorujte a nepotlačujte, ba naopak oceňte sami sebe, jak vám to funguje a že jste si toho všimli a že si už vědomě nebudete ubližovat.

  Dvojka nám až trojnásobně prodlužuje čas, a to proto, abychom si utvořili svůj vlastní názor a plán ve svém vlastním čase a nerušeném prostoru. Proto sami na sebe nespěchejte, netlačte, nepodceňujte a nedovolte to ani ostatním, dokud si nejste jisti svým „Ano, to chci, protože to cítím příjemně“, nebo „Ne, to nechci, protože mi to nedělá dobře, ani mně to nevoní a nechutná“.

 • 5.

  Práce nebude hlavní prioritou

  I když nebude práce hlavní prioritou, budeme ji vyhledávat a pečlivě plnit. Je to převážně proto, abychom se zaměřili na naše vnitřní Já a současné niterné potřeby, naplnění či nenaplnění aktuálních pocitů. Je to samozřejmě náročné nahlédnutí do sebe a chce to spoustu odvahy, proto ten útěk k práci navenek. Dopřejme si aspoň pár minut každý den pro sebe a pochopení, rozluštění a náznaky budoucnosti se nám přehrají jako film.

  Jen plat už nestačí
  Jen plat už nestačí
  Autor: scom


  Kdykoli se objeví čas a příležitost navštívit přírodu, využívejme ji jako nejvzácnější lék, který nás zbaví přebytečného napětí i chaosu. Vytřídí se zrno od plev. S lehkou a uklizenou hlavou i  srdcem dokážeme najít své místo, kam patříme, snadněji přemýšlíme nad plánem příštích dnů či měsíců a rychleji realizujeme to, co nám dřív nešlo nebo se nám do toho nechtělo.

 • 6.

  Radujte se z úspěchu a harmonie

  Každý den v roce dokáže plnit naše tajná přání, stačí pouze jediné – vědět, co vlastně chceme a jak konkrétně to má vypadat. Pak už do ničeho nemusíme investovat příliš mnoho fyzických sil a emočního nasazení, ale jen s klidem a smířením čekáme, má-li to být a je-li to pro nás to správné a nejlepší, stane se.

  S velikou pokorou a vděkem pak přijímejme ony dary, které se objeví. Neberme to však jako samozřejmost a nepřehánějme to s přáními dalšími. Z každé maličkosti, z každého úspěchu svého či jiného člověka mějme upřímnou radost, jako kdybychom dostali ten nejlepší bonbon z bonboniéry. Naopak závist a žárlivost se schová do bonbonu zkaženého, i když jeho povrch může lákat.

  ....
  ....
  Autor: Shutterstock.com

  Rok 2018 s krásnou součtovou dvojkou nám tedy přináší možné prožití výjimečně pohádkových situací, ale jen za podmínek vynechání ega, pýchy a přetvářky. Hurá za zázraky!

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz