Numeroložka Lenka Suchardová: Číslem roku 2018 je dvojka! Co nám přinese?

/
 • Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová - co nás čeká ve dvojkovém roce?
  Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová - co nás čeká ve dvojkovém roce? (archiv Blesku)
  12. ledna 2018 ● 06:00

  Numeroložka Lenka Suchardová  radí, jak se zařídit, aby pro vás byl letošní rok co nejšťastnější. Jeho čísla? Dvojka! 

 • 1.

  Dvojkový rok 2018

  Výpočet toho, jaké číslo je číslem letošního roku, není složitý. Stačí sečíst číslovky z letopočtu, abyste se dostali k jednomístné cifře. Tedy 2018 = 2+0+1+8 = 11 = 1+1 = 2. Číslem roku 2018 je dvojka. S tou se pojí následující vlastnosti.  

  • Citlivost
  • Intuice
  • Šestý smysl
  • Klid
  • Laskavost, něžnost
  • Diplomacie
  • Usmíření
  • Přátelství
  • Láska

  Rok 2018 bude rozvíjet to, co jsme v loňském roce započali. Jako kdybychom minulý rok postavili osnovu, a tento rok ji budeme naplňovat. Hrubou práci máme za sebou, čeká nás dolaďování.   

 • 2.

  Rok jemného dotahování

  Je možné, že nás přemáhají obavy. Z toho, jestli si to můžeme dovolit, případně jak to přijmou ostatní. Co o nás budou říkat a myslet si, můžeme také zvažovat, abychom jim neublížili či nějak jinak nenarušili dosavadní fungování. To všechno může být důvodem k tomu, že se nám vlastně do ničeho nebude chtít zasahovat a měnit, ani sebe.

  Jestliže se ocitneme v takovémto stavu, je nutné na chvíli nic nedělat, vyléčit se, vzít si dovolenou, ale vůbec nejlepší je čerstvý vzduch a dýchat ostošest, jako byste se měli nejen dozásobit kyslíkem z let předešlých, ale i načerpat na roky příští.

 • 3.

  Laskavá dvojka radí na sebe nezapomínat

  I když si dvojka žádá klid a mír, romantiku a nesoutěživou hravost, častokrát se během roku ocitneme mimo tuto základní potřebu. Něco bude úplně naruby a nám nezbude, než jen přihlížet a zareagovat, až čas dovolí a až nás v pravou chvíli osvítí myšlenka, co si počít a jak s tím naložit.

  Po takovémto náročném dni si pak opravdu zasloužíme odpočinek a celkově vypnout, ať ve společnosti podobně naladěných lidí, nebo ve vaně či v posteli. Zatímco jednička z loňského roku byla dravá, průbojná, soutěživá a sobecká se silnou vůlí a chtíčem, dvojka je pravý opak a snaží se o klidnou rozmluvu a domluvu, pomáhá a podporuje ostatní, touží po společném sdílení práce, odpočinku, prožitků i citů. 

  Vše má být ale v rovnováze, to znamená nepřehánět to ani na jednu, či na druhou stranu, ba ani zpátky k velitelsky přímočaré a izolující se jedničce, ani k naivní, snící a všem se obětující dvojce.

  Správně uchopená dvojka se vyjadřuje skrze dvě jedničky, kdy první pozice jedničky patří našemu Já a druhá jednička jsou všichni ostatní. Jestliže nevynecháme sebe a dáme na své pocity a z toho vyplývající potřeby, pak si díky komunikaci zajistíme příjemné pohodlí pro sebe a ostatní to s klidem přijmou.

 • 4.

  Život ochutnávejte

  Jednička z roku 2017 byla zabydlená v hlavě a představuje obrovskou agresivní sílu, která byla buď využita na pohyb ve vnějších událostech, nebo jsme si ji obrátili dovnitř a přišlo jakési trápení či zastavení.

  Sídlem dvojky roku 2018 je žaludek. Její zázračná energie však začíná už v nose a ústech, tudíž se nám zcitliví čich a chuť. Ale není to jen o tom, abychom nakoupili více parfémů či jedli více čokolády.

  Veškeré nejasnosti ať už v pracovní, osobní, vztahové oblasti, pobyt někde a s někým, dělání něčeho, konzumace jídla, pití, zábavy – to vše projde prvotním sítem přes nos a ústa. Budete-li cítit pachuť a nelibost, pak tyto signály neignorujte a nepotlačujte, ba naopak oceňte sami sebe, jak vám to funguje a že jste si toho všimli a že si už vědomě nebudete ubližovat.

  Dvojka nám až trojnásobně prodlužuje čas, a to proto, abychom si utvořili svůj vlastní názor a plán ve svém vlastním čase a nerušeném prostoru. Proto sami na sebe nespěchejte, netlačte, nepodceňujte a nedovolte to ani ostatním, dokud si nejste jisti svým „Ano, to chci, protože to cítím příjemně“, nebo „Ne, to nechci, protože mi to nedělá dobře, ani mně to nevoní a nechutná“.

 • 5.

  Práce nebude hlavní prioritou

  I když nebude práce hlavní prioritou, budeme ji vyhledávat a pečlivě plnit. Je to převážně proto, abychom se zaměřili na naše vnitřní Já a současné niterné potřeby, naplnění či nenaplnění aktuálních pocitů. Je to samozřejmě náročné nahlédnutí do sebe a chce to spoustu odvahy, proto ten útěk k práci navenek. Dopřejme si aspoň pár minut každý den pro sebe a pochopení, rozluštění a náznaky budoucnosti se nám přehrají jako film.

  Jen plat už nestačí


  Kdykoli se objeví čas a příležitost navštívit přírodu, využívejme ji jako nejvzácnější lék, který nás zbaví přebytečného napětí i chaosu. Vytřídí se zrno od plev. S lehkou a uklizenou hlavou i  srdcem dokážeme najít své místo, kam patříme, snadněji přemýšlíme nad plánem příštích dnů či měsíců a rychleji realizujeme to, co nám dřív nešlo nebo se nám do toho nechtělo.

 • 6.

  Radujte se z úspěchu a harmonie

  Každý den v roce dokáže plnit naše tajná přání, stačí pouze jediné – vědět, co vlastně chceme a jak konkrétně to má vypadat. Pak už do ničeho nemusíme investovat příliš mnoho fyzických sil a emočního nasazení, ale jen s klidem a smířením čekáme, má-li to být a je-li to pro nás to správné a nejlepší, stane se.

  S velikou pokorou a vděkem pak přijímejme ony dary, které se objeví. Neberme to však jako samozřejmost a nepřehánějme to s přáními dalšími. Z každé maličkosti, z každého úspěchu svého či jiného člověka mějme upřímnou radost, jako kdybychom dostali ten nejlepší bonbon z bonboniéry. Naopak závist a žárlivost se schová do bonbonu zkaženého, i když jeho povrch může lákat.

  ....

  Rok 2018 s krásnou součtovou dvojkou nám tedy přináší možné prožití výjimečně pohádkových situací, ale jen za podmínek vynechání ega, pýchy a přetvářky. Hurá za zázraky!

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Volejte
906 70 70 80

nebo mi pošlete SMS ve tvaru
VESTBA Rozárka TEXT na 904 30 45

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz