Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, bouřka 20°C

Jakého zločinu jste schopni se dopustit? Vodnáři vraždy, Střelci krádeže!

/
 • (iStock)
  21. února 2018 ● 06:00

  Zákony mluví jasně o tom, za co musíme v případě porušení pravidel pykat. A co si budeme povídat, každý člověk je schopen dobra i zla. Jakého zločinu byste se dopustili, kdyby přišlo na věc, podle zvěrokruhu? Ovšem raději nedoporučujeme, abyste to zkoušeli. Mohli byste skončit skutečně za mřížemi.

 • 1.

  Beran

  Beran
  Beran
  Autor: iStock

   

  Jste přirozený vůdce, silný a ambiciózní. Žádný beránek, ale Beran. Investujete tvrdě do své práce a máte obvykle dost peněz. Peníze jsou taky hnacím motorem všeho, co děláte. Pokud byste se tedy měli dopustit nějakého zločinu, pak by se týkal peněz. Defraudace, přepadení banky či krádež.

 • 2.

  Býk

  Autor: iStock

   

  Býci milují materiální věci a velmi rádi nakupují. Pokud by se k nim měl přiřadit nějaký potenciální zločin, pak kleptománie. A tak cokoli a všechno, co by se vám dostalo pod ruku, by bylo vaše, Býci. Chtěli byste pro sebe jen to nejlepší a nic by vás nezastavilo – snad jen ruka zákona.

 • 3.

  Blíženci

  Autor: iStock

   

  Blíženci, vy jste společenské bytosti, které jsou často velmi neklidné. Chtěli byste skákat z jedné věci na druhou a potřebujete neustálou stimulaci. Pokud byste měli spáchat nějaký zločin, pak byste zřejmě nelegálně obchodovali s drogami (třeba jen s marihuanou), ovšem byli byste dost chytří na to, aby vás nechytili.

 • 4.

  Rak

  Autor: iStock

   

  Raci dělají všechno pro svou rodinu a přátele. Pokud by byli nuceni spáchat nějaký trestný čin, pak by to bylo ve jménu někoho, koho milují – ať už by se to týkalo jejich ochrany, pomsty nebo odplaty za zradu.

 • 5.

  Lev

  Autor: iStock

   

  Lvi chtějí být vždy a za všech okolností středem pozornosti a na vrcholu zájmu. Zajímají je také peníze, a to hodně peněz. Vy byste se pravděpodobně dopustili nějakého podvodu, kvůli kterému byste se obohatili a stali se ještě bohatšími, Lvi.

 • 6.

  Panna

   

  Autor: iStock

  Panny jsou perfekcionistky. Pokud by právě ony spáchaly nějaký zločin, určitě by někoho zabily ze závisti, jen aby byly nejlepší ony, ne ti druzí. Každopádně takový zločin by byl dramatický až do posledního detailu.

 • 7.

  Váhy

  Autor: iStock

   

  Váhy velmi často pracují na pozicích, které spravují právo, určitou sociální oblast a podobně. Jestli půjdou do vězení, pak za něco, o čem jsou přesvědčené, že je správné. Pravděpodobně by byly zatčeny za aktivity během stávek či demonstrací kvůli lidským právům.

   

 • 8.

  Štír

  Autor: iStock

   

  Štíři se nebojí tvrdé práce, a pokud nemusí, neradi si zašpiní ruce nějakou trestnou činností. A pokud už přece ano, pak obvykle kvůli tomu, že míchají obchod s potěšením. Byli by schopni i někoho zabít, i když je víc než pravděpodobné, že by je nakonec chytili.

 • 9.

  Střelec

  Autor: iStock

   

  Střelci jsou dobrodruzi, takže jejich zločinem může být něco, co je zábavné, třeba krádež auta. S ním pak můžou ujet, kam budou chtít. Střelci vždy hledají vzrušení a zejména je rajcuje pocit, že by mohli být chyceni.

   

   

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh

  Autor: iStock

   

  Můžete být tvrďáci i měkkotové, záleží na situaci. Býváte arogantní i blahosklonní a můžete být zatčeni třeba za útok na nějakou osobu.

 • 11.

  Vodnář

  Autor: iStock

   

  Jste chytří a mazaní a taky umíte jednat strategicky. Jste absolutní vizionáři, a jako takoví byste byli skvělí sérioví vrazi. Když by přišlo na věc, byli byste doslova zběsilí – ovšem nikdy ne hloupí.

 • 12.

  Ryby

  Autor: iStock

   

  Ryby, ač se to nezdá, jsou ohnivé i vášnivé, takže váš trestný čin by byl spojen doslova a do písmene s ohněm, Ryby. Přitahuje vás vzrušení, žhářství a plameny. Ano, vy byste byly ochotny zapálit nějaký dům, jen abyste polaskaly své skryté touhy.

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz