Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 19°C

Přátelství podle zvěrokruhu. Býci jsou spolehliví, s Blíženci můžete mluvit o všem

/
 • (iStock)
  17. března 2018 ● 06:00

  Přátele ke svému životu potřebujeme. Podporují nás, je s nimi zábava a taky nás vyzývají k tomu, abychom zkoušeli nové věci. Je váš přítel skutečně pokaždé tam, kde ho potřebujete? A jací jste jako přátelé vy? Mají vás ostatní rádi, nebo byste se nad sebou měli zamyslet?

 • 1.

  Beran

  Autor: iStock

   

  Berani jsou živí a impulzivní, takže lidé si dost často myslí, že kvůli tomu nejsou dobří kamarádi. Ale to je omyl, Berani jsou jako přátelé věrní a starostliví. Máte pozitivní pohled na svět, Berani, a rádi zkoušíte dobrodružné věci, takže vás ostatní mají rádi i kvůli tomu. Jste vášniví a přátelství si velmi ceníte. Pokud jde o organizaci nějakého jubilejního večírku, hlásíte se dobrovolně jako první.

   

   

   

   

   

   

 • 2.

  Býk

  Autor: iStock

   

  O Býcích se ví, že jsou spolehliví a že před svými přáteli nic neskrývají. Ovšem málo se už ví, že Býci jsou taky velmi kouzelní a dokážou pořádně rozjet párty s kamarády. Na jedné straně jsou neuvěřitelně spolehliví a trpěliví, na druhé straně dokážou přivádět přátele k životu jen díky své přítomnosti. Je to víc než hvězdná kvalita, je to prostě báječný dar.

   

   

   

   

   

 • 3.

  Blíženci

  Autor: iStock

   

  Blíženci mají rádi zábavu a taky se s nimi dá mluvit úplně o všem. Vaši přátelé tedy moc dobře vědí, že kromě zábavy jste taky dobří pozorovatelé, takže si k vám často chodí pro radu. Jste taky vtipní a hodně věcí řešíte (a vyřešíte) díky smyslu pro humor. Možná nejste tak docela spolehliví, Blíženci, zejména pokud jde o dochvilnost, ale když přijde na věc, vždy kamarádům pomůžete.

   

   

   

   

 • 4.

  Rak

  Autor: iStock

   

  Všichni potřebují přátele, kterým mohou sdělovat všechny své emoce. Ano, Raci jsou ti, kterým to nebude vadit. Vy dáváte, Raci,  všem spoustu lásky a empatie a trojnásobně se vám to jednou vrátí. Jste osobou, s níž chtějí lidé mluvit, když mají pocit, že už dál nemohou, nebo když se chtějí svěřit s novou láskou. Raci pomáhají ostatním, aby se cítili lépe, nebo je povzbuzují, aby si svou radost pořádně vychutnali.

   

   

   

   

 • 5.

  Lev

  Autor: iStock

   

  Lvi jsou taková přátelská směsice všeho možného. Jste, Lvi, živí, zábavní a úžasní, pokud jsou kolem vás lidé. Jste přátelští i k lidem, které neznáte, ale skutečný přítel pro vás znamená hodně. Nikdy byste nenechali kamaráda na holičkách, protože v tomto směru jste věrní. Lvi jsou totiž ke svým přátelům velkorysí a rádi je obdarovávají.

   

   

   

   

 • 6.

  Panna

  Autor: iStock

   

  Kdo by nechtěl přítele, který dokáže opravit cokoli a vyřešit jakýkoli problém? Panna možná na první pohled vypadá trochu nudně, ale ve skutečnosti je spolehlivý a důvěryhodný přítel. Každý, kdo ji má za kamaráda, se může radovat, že ji má. Všímá si všeho a někdy její posedlost detaily může působit problémy, ale jinak jsou Panny přáteli s velkým P.

   

   

   

   

   

   

 • 7.

  Váhy

   

  Autor: iStock

  Posláním Vah je stát se skvělým přítelem. Jste, Váhy, spravedlivé a schopné vidět věci z různých úhlů. Vždy dokážete příteli pomoct a dělat mu advokáta. Jste věrné, zábavné a kreativní, což se kamarádům líbí. Mezi vašimi přáteli jsou nejen kamarádi z dětství, ale i noví třeba z práce. Pokud máte pocit, že je přátelství toxické, skončíte ho a jste vděčné za to, co jste se v něm naučily.

   

   

   

   

   

 • 8.

  Štír

  Autor: iStock

   

  Neexistuje snad žádný člověk na Zemi, který by byl stejně vášnivý v přátelství jako Štír. Pokud vám kamarád něco udělá, Štíři, vášnivě ho necháte jít, stejně tak budete vášnivě vyhledávat přátelství nová. Nemáte problém řešit nespravedlnost, pokud se dozvíte, že někdo za zády pomlouvá vašeho přítele, vyřídíte si to s ním okamžitě.

   

   

   

   

   

 • 9.

  Střelec

  Autor: iStock

   

  Vždy děláte zábavné věci a chodíte na neobvyklá místa. Za přátele si vybíráte nejraději lidi, kteří jsou zvídaví a plní energie. Nudní a příliš opatrní lidi totiž Střelce nezajímají. Střelci jsou ideálními parťáky pro cestování, s nimi zažijete nejvíc vzrušení. Milují svobodu a potřebují přátele, kteří s nimi dokážou držet krok.

   

   

   

   

 • 10.

  Kozoroh

  Autor: iStock

   

  Kozorozi jen těžko skryjí, jak moc jim na přátelích záleží. S vámi jsou kamarádi jako v peřince, Kozorozi. Jste spolehliví a dynamičtí, takže kamarády máte všude, kam přijdete. Pro ostatní jste úžasná osobnost, a navíc je odměníte tím, že jste také ohromnými přáteli. Ke svým přátelům se chováte dobře, proto jich máte spoustu.

   

   

   

   

 • 11.

  Vodnář

  Autor: iStock

   

  Jako přítel je Vodnář pro řadu lidí ideální – nechává je totiž, aby byli sami sebou. Jaká úleva, když nikoho nesoudíte, ale naopak povzbuzujete, aby byl tím, kým chce být, že, Vodnáři? Jste velmi nezávislí a netolerujete zlomyslnost nebo šikanu. V tom případě začnete bojovat, zejména pokud je zášť namířená proti vašim přátelům.

   

   

   

   

   

 • 12.

  Ryby

  Autor: iStock

   

  Ryby v sobě mají něco, kvůli čemu je druzí vyhledávají. Možná to je soucit nebo kreativita, možná umění být s nimi naplno. Nesnášíte konflikty ani boje, Ryby, takže se v přátelství snažíte, aby byli všichni šťastní. Když nemusíte, raději se nehádáte a vždy se snažíte druhým poskytnout druhou šanci. I kdyby tedy hrozilo, že vašemu přátelství hrozí konec, neznamená to, že nemůže být oživeno.

   

   

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz