Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Polojasno 22°C

Máte doma duchy? Jak je rozpoznat a co dělat, aby vám neškodili

/
 • (iStock)
  1. září 2018 ● 06:00

  Měli jste už někdy zvláštní pocit, že vás někdo sleduje? Že jste ucítili závan větříku, přitom nefouká? Nebo že se najednou podíváte za sebe, protože máte dojem, že vám někdo něco říká? Pak jste pravděpodobně narazili na silné energetické pole nebo na sebe upozornila duše zemřelého. Nebojte se, podle odborníků na duše mrtvých není důvod se strachovat. Co dělat, když je ale doma nechcete?

 • 1.

  Co můžete udělat pro duše mrtvých

  Autor: iStock

   

  Nejprve je nutné zachovat klid. Zlí duchové jsou spíše výjimkou, a i u nich platí, že nic není bez důvodu. Stejně tak je velmi zřídkavé, aby duchové strašili v domě stovky let. Jak říká autor knihy Energetická očista domova, který se zabývá duchovnem a existencí nadpozemských bytostí, duchové jsou obvykle vděční za naši pomoc a světlo, které vyzařujeme. Právě to duchy přitahuje. Když pomůžete duši, aby se dostala domů, prokážete jí tím velkou službu.

   

 • 2.

  Návod k vykoupení duše: Svíčky a očista

  Autor: iStock

   

  Máte podezření, že se u vás doma zdržují zemřelé osoby? Musíte provést vhodné cvičení a svůj byt očistit. Pohodlně se posaďte na místě, kde cítíte jejich energii. Zklidněte se a zapalte bílou svíčku, která symbolizuje světlo a čistotu. Zkuste nejprve s duchem mluvit. To je první krok. Zeptejte se jí, proč k vám přišla. Zpočátku možná zaznamenáte jen nepatrný vjem. Buďte bdělí a otevření. Pomůže vám intuice. Vynoří se pocity nebo myšlenky, a i kdyby vám připadaly absurdní, řiďte se jimi. Snažte se duši pomoct.

 • 3.

  Vezměte si na pomoc sůl

  Autor: iStock

   

  Sůl není jen do jídla, můžete ji použít při očistě prostoru od duchů. Projděte byt nebo dům a rozprašte v každé místnosti hrst soli. Trochu soli dejte i do rohů a uprostřed místnosti a zejména tam, kde máte pocit, že cítíte ducha nejsilněji. Energie by se měla uvolnit. Zapojte svou představivost, vizualizujte si ducha, kterému pomáháte. Můžete v bytě taky rozmístit misky se solí, a až se vám bude zdát, že energii ducha necítíte, odstraňte je. Každý den byste měli misky se solí měnit.

   

 • 4.

  Osvobozující rituál uzdravení

  Autor: Shutterstock

   

  Druhým krokem je získání energie, která je potřeba k vyléčené duše. Opět naslouchejte intuici. Možná pocítíte nutkání něco říct, a právě tato slova mohou být rozhodující pro to, aby duše mrtvého mohla odejít. Někdy se potřebuje duše před odchodem očistit od některých energií, v takovém případě zavolejte na pomoc archanděla Michaela nebo archanděla Rafaela. Řiďte se svými pocity.

 • 5.

  Modré světlo proti zlým duchům

  Autor: iStock

   

  Máte-li dojem, že je u vás zlý duch, který vám škodí a máte z něj strach, zkuste využít rituál s modrým světlem. Nabarvěte si žárovku na modro nebo si kupte modrou a střídavě sviťte přes noc v každém místnosti. Modré světlo totiž dokáže odehnat zlé duchy. A proč v noci? Během spánku jsou totiž naše duše nejzranitelnější a nemůžeme se moc bránit.

   

   

Autor: aši

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz