Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 22°C

Kde to mají nejraději podle horoskopu: Kozorozi se milují v autě, Váhy v koupelně

/
 • (iStock)
  14. března 2019 ● 08:00

  Tisíc lidí, tisíc chutí. Vyžadujete k sexu soukromí, nebo vás možnost, že budete přistiženi, naopak příjemně vzrušuje? A co váš partner? Zjistěte, co jakém milování sní, podle znamení.

 • 1.

  Beran 21.3. - 20.4.

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Berani milují experimenty a vědí, co chtějí.  Při sexu jim nepřekáží ani možní svědkové, naopak ten pocit je vzrušuje a podávají mimořádné výkony. Pokud máte tedy doma berana, sveďte jej na balkoně nebo v autě na parkovišti. Vaše zážitky budou stát za to!

 • 2.

  Býk 21.4. - 20.5.

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Býci jsou od přírody velmi vášniví. Milují intimitu i romantiku. Ideální místo na sex? Příroda, les, v noci pod hvězdnou oblohou. Jedete autem na výlet a vidíte u cesty pěkné místečko, kde vás nikdo neuvidí? Neváhejte! Zastavte a rozdejte si to! Další cesta bude neuvěřitelně příjemná ...

 • 3.

  Blíženci 21.5. - 21.6.

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Jsou to průzkumníci, kteří nevyžadují romantiku. Chtějí získávat stále nové zkušenosti a milují výzvy. Ideální místo na sex je pro ně jezero, moře a pláž.

 • 4.

  Rak 22.6. - 22.7.

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Raci mají rádi intimitu a pohodlí, i v sexu. Nejlepším místem je pokoj, ať už doma nebo v hotelu, kam nemůže nečekaně nikdo přijít.

 • 5.

  Lev 23.7. - 23.8.

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Jejich sexuální energie je velmi silná a rádi se předvádějí. Sex mohou mít kdekoliv, ale rádi ukáží svou živočišnost a sílu, například i v restauraci na toaletě. Cítí vzrušení, když vědí, že někdo třetí může slyšet jejich řádění.

 • 6.

  Panna 24.8. - 23.9.

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Panny jsou praktické i v sexu. Nehledají nová místa. Nejlepší místo je pro ně ložnice nebo kuchyňská linka, nejraději vlastní.

 • 7.

  Váhy 24.9. - 23.10

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Jsou citlivé, ale i vášnivé. Milují sex na různých místech v bytě - v koupelně na pračce, ve vaně, ve sprše, na zemi uprostřed obývacího pokoje.

 • 8.

  Štír 24.10. - 22.11

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Má rád tajemství a sexuální hračky, hlavně bičík a pouta. Rád se miluje ve vodě, nejen v moři, ale i v bazénu plném lidí. A když chce svou lásku mile překvapit, pronajme bazén v hotelu na celou noc.

 • 9.

  Střelec 23.11. - 21.12.

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Jsou to dobrodruzi a milují spontánnost. Snaží se hledat stále nové pozice a místa na sex. Již vyzkoušeli asi všechny. Nejraději to mají na zemi - je jedno zda na dece na louce, ve stanu nebo doma na koberci, speciálně jejich vzrušují lodičky na vodě.

 • 10.

  Kozoroh 22.12. - 20.1.

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Vypadají jako suchaři, ale nejsou. Jejich sexuální energie je silná a divoká. Ideální místo na sex je zadní sedadlo v autě či pinpongový stůl ve sportovním areálu, musí být však hygienicky čistý.

 • 11.

  Vodnář 21.1. - 19.2.

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Je nekonvenční, rád zkoumá nová místa a věci, miluje, když je vášeň slyšet. Vodnáři se rádi milují před zrcadlem, kde si mohou partnera při sexuálních hrátkách do sytosti ohlížet. Rádi se při tom i fotografují.

 • 12.

  Ryby 20.2. - 20.3.

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Jsou citlivé, pokorné, ale i vášnivé a chtějí dělat partnerovi radost. Ryby těší, když jsou vidět, neodmítnou proto ani sex na lavičce v parku.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz