Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 19°C

Parádníci horoskopu: Tato 4 znamení milují módu

/
 • Baví vás móda?
  Baví vás móda? (profimedia.cz)
  11. listopadu 2021 ● 10:21

  Tato znamení tráví spoustu času rozhodováním o každém aspektu svého oblečení od sladěných bot a tašek až po doplňky a líčení. Móda je pro ně jako hra, nebo umění a bez ní si nedokážou představit život.

 • 1.

  Býk

  Býk
  Býci si potrpí na to, aby se hýčkali a vypadali co nejlépe, ať už jdou kamkoli. Oblékání je baví, a potrpí si na noblesu, sofistikovanost a eleganci.

 • 2.

  Lev

  Lev
  Lvi se to milují! Jsou rádi, když jsou všude hlavními hrdiny, takže si potrpí na okázalost. Pokud jde o oblékání, mají Lvi tendenci jít do všeho naplno a obětovat hodně, aby sladili každý aspekt svého oblečení. Někdy to trochu přeženou a jejich oblečení vypadá jako divadelní kostým.

 • 3.

  Střelec

  Střelec
  Střelci jsou rození módní nadšenci! Mají vrozený smysl pro módu a v oblékání nikdy neudělají chybu. Vědí, co s čím kombinovat, a šikovně hrají své módní hry.

 • 4.

  Vodnář

  Vodnář
  Vodnáři mají netradiční styl. Nevěří zrovna v následování módních trendů a mají tendenci vytvářet své vlastní! Mají jedinečný vkus na oblékání a svými odvážnými módními nápady vždy dokážou zaujmout.

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz