Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Velký horoskop sexu: Kdo vám sedne v posteli a od koho raději ruce pryč?

/
 • Ským vám to bude podle hvězd nejvíc klapat v posteli?
  Ským vám to bude podle hvězd nejvíc klapat v posteli? (shutterstock)
  25. února 2015 ● 06:00

  Láska si sice nenechá poroučet, a pokud máte stabilní a šťastný vztah, jistě je vám jedno, že podle znamení zvěrokruhu by vám to nemělo zrovna dvakrát klapat. I tak je ale na partnerských horoskopech rozhodně víc než jen zrnko pravdy. Hvězdy vám totiž o sexuálním apetitu vašeho partnera či partnerky mohou prozradit mnohem víc, než si myslíte...

 • 1.

  Beran (21. 3. - 19. 4.)

  beran
  beran
  Autor: shutterstock.com
  Lidé tohoto znamení si nedělají se sexem žádné velké problémy. Na první pohled je jasné, že mají na milování chuť. Ale žádnou velkou romantiku od Beranů nečekejte. Milují drsnější postupy – škrábání, kousání nebo svazování. Rychle se vzruší, ale stejně rychle může jejich chuť opadnout.

   

  Jste-li Beran, v posteli vás bude stíhat jedině další Beran. Právě jedinec ve stejném znamení totiž bez problémů, a navíc s nadšením bude plnit každou fantazii, která vás napadne. Stejnou sexuální kreativitu naleznete ale také u Vah. Chcete-li zažít něco vzrušujícího, vezměte si do postele Lva. Buďte ale připraveni na to, že každý z vás bude chtít dosáhnout co největšího množství orgasmů. Hýčkat vás bude Býk, pro nějž je vaše potěšení tou největší odměnou. Chuť zakázaného ovoce si dopřejte se Štírem.

  2240674:gallery:true:true

 • 2.

  Býk (20. 4. - 20. 5.)

  býk
  býk
  Autor: shutterstock.com
  Býk miluje dobré jídlo, pití a kvalitní milování. Žádné rychlovky na zadním sedadle auta, ale luxusní sex na kožešině, se šampaňským a čerstvými jahodami. Pokud dokážete uspokojit tělesné potřeby smyslného Býka, bude vám věrný, pokud ne, nemá problém vzít si jinde to, čeho se mu doma nedostává.

   

  Jako Býk byste si do postele s vaším sexuálním apetitem rozhodně měli vzít Štíra. Ten ve své vášni a odhodlanosti dokáže překonat i jinak naprosto ideálního Býka. Nedostatek vaší nápaditosti hravě vyváží milování s kreativní Váhou. Pomalé milování rozhodně rozproudí energický Střelec, zatímco něžné Ryby vám sex okoření o dávku romantiky.

 • 3.

  Blíženci (21. 5. - 20. 6.)

  blíženci
  blíženci
  Autor: shutterstock.com
  Všichni Blíženci si chtějí užívat život naplno a vyzkoušet pokud možno všechno, co se dá. S nimi se člověk rozhodně nenudí. Jenže je někdy touha po změně dožene k neobvyklým, až perverzním praktikám. Rychle se v sexu pro něco nadchnou, ale za chvíli už chtějí vyzkoušet něco jiného.

   

  Jako Blížence vás Střelci uchvátí svým smyslem pro "hraní her". Sex s instalatérem nebo sestřičkou v latexu? Žádný problém. Čím bizarněji, tím lépe! Další Blíženec bude sdílet vaši hravost a chutě, ale snadno by se mohlo stát, že se v náladě na sex prostě nepotkáte. Dokonalým protějškem vám bude Štír, který dokáže na každé věci najít něco, co vás spolehlivě vzruší. I kdyby to měl být jen nedělní nákup potravin.

 • 4.

  Rak (21. 6. - 22. 7.)

  rak
  rak
  Autor: shutterstock.com
  Raci se rádi nechávají hýčkat, ale se stejnou chutí rozmazlují i své partnery. Milování s nimi je jemné, něžné, romantické. Rak totiž udělá všechno pro to, abyste si užili hlavně vy. Úžasní jsou především v orálním sexu.

   

  Nejdokonalejší harmonii budete jako Raci tvořit s partnery ve znamení Lva, kteří jsou rozenými vůdci. S Váhami a Štíry si zase užijete spoustu splněných sexuálních snů. Obzvlášť, pokud se vaše touhy pohybují v oblasti BDSM. Nejžhavější sex vás ale čeká s Kozorohem, i když mu možná občas ne úplně porozumíte.

 • 5.

  Lev (23. 7. - 22. 8.)

  lev
  lev
  Autor: shutterstock.com
  Lev se považuje za mistra sexu, rád se předvádí, miluje pochvaly i pohled na vlastní schopnosti. Snadno se zamiluje, a stejně rychle jeho láska vyprchá. Ono také u Lva často nejde ani tak o lásku, jako spíše o momentální poblouznění. Při milování myslí lidé v tomto znamení víc na sebe než na partnera.

   

  Potřebujete-li neustále šimrat své lví ego, hledejte si partnera mezi Váhami. Umí to s vámi na jedničku. Neskutečně spalující vášeň zažijete se Štírem, v jiných oblastech než mezi peřinami ho ale nejspíš nesnesete. Báječný pár budete tvořit také s Vodnářem. Musíte si ale dávat pozor, abyste se jej nesnažili příliš dirigovat, jinak vám zaručeně uteče i navzdory skvělým orgasmům.

  2240674:gallery:true:true

 • 6.

  Panna (23. 8. - 22. 9.)

  panna
  panna
  Autor: shutterstock.com
  Pro Panny je sex přirozená součást života, kterou si umějí užít, ale nedělají z ní velkou vědu. Jejich doteky jsou pomalé a něžné, nejsou příliš vášnivé, přesto se milují rády a často. Lidé narození v tomto znamení mají sklony k pozorování druhých při milostných aktech.

   

  Jakákoliv Ryba, která se do vás zamiluje, bude neskonale ráda objevovat vaše skryté touhy milovat se na nejzvláštnějších místech, která navštívíte. Velmi úspěšné by pro vás, jako pro Panny, také mělo být najít si Štíra, který zaručeně rozpustí vaši ledovou auru. S Kozorohem pak poznáte pravý význam slovního spojení "splněný sen".

 • 7.

  Váhy (23. 9. - 22. 10.)

  váhy
  váhy
  Autor: shutterstock.com
  Váhy nesnášejí konflikty a sex na usmířenou je pro ně utrpením. Touží po harmonii, romantice a rafinovaném svádění. Přestože potřebují v lásce, i té tělesné, klid a bezpečí, samy jsou s věrností na štíru. A mohou se u nich objevit i sklony k bisexualitě.

   

  Jedině další Váha bude dokonale rozumět vaší kreativitě na poli sexu a potřebě neustále zkoušet něco nového. Stejně tak váš krok bude stíhat také Beran, jen musíte zavřít oko nad jeho sobeckými potřebami. U Střelce se vám zpočátku bude zdát, že ho vaše hry nudí, ale když chvíli vydržíte, pochopíte, že to, co ho opravdu vzrušuje, jste právě vy.

 • 8.

  Štír (23. 10. - 21. 11.)

  štír
  štír
  Autor: shutterstock.com
  Není to na nich sice na první pohled vidět, ale Štíři jsou nejsexuálněji založení. Nemají potřebu o tom mluvit, ale pokud se Štírem skončíte v posteli, určitě to poznáte. Jsou to totiž úžasní milenci, kteří umějí být citliví, vášniví a vždycky poznají, co partnerce udělá dobře. Jsou jen příliš žárliví.

   

  Není překvapením, že nejlepšími partnery do postele jsou pro Štíry zase jen Štíři. Jedině někdo podobného založení totiž nebude mít před ničím zábrany. Harmonické souhry ale dosáhnete také s Rybami, které budou sdílet vaše nadšení experimentovat a objevovat tajné fantazie toho druhého.

 • 9.

  Střelec (22. 11. - 21. 12.)

  střelec
  střelec
  Autor: shutterstock.com
  Život, láska i sex jsou pro Střelce jedno velké dobrodružství. Nemá problém pomilovat se během jednoho dne se čtyřmi partnery. Jedince narozené v tomto znamení jen těžko udržíte v klidu a manželství. Sex je nikdy nepřestane bavit, ale nejde jim ani tak o to, jestli bude milování krásné, hlavně aby bylo často.

   

  Skvělým partnerem je pro vás Vodnář, který s vámi bude bez problémů schopen držet vaše sexuální tempo. Také Ryby, ochotné experimentovat, jsou ideálními partnery pro vaši volnomyšlenkářskou duši. Nejdokonalejší souhry ale dosáhnete zase jen se Střelcem.

  2240674:gallery:true:true

 • 10.

  Kozoroh (22. 12. - 19. 1.)

  kozoroh
  kozoroh
  Autor: shutterstock.com
  V sexu jsou Kozorozi konzervativní a nepotřebují příliš vybočovat ze zajetých kolejí. Milují se podle svých zavedených pravidel a nesnášejí překvapení a neobvyklé sexuální praktiky. Přesto udělají všechno pro to, aby byli co nejlepšími milenci. Chtějí být totiž nejlepší úplně ve všem – i v ložnici.

   

  Vodnář je pro Kozorohy partnerem, který zaručeně dokáže zbourat hranice mezi tím, co je "amorální" a co je šíleně sexy. Pravděpodobně se tak s ním dočkáte věcí, o kterých jste dosud jen s uzarděním snili. Z Ryb se vám v posteli doslova podlomí kolena. Jakmile po vás zatouží, nemáte šanci odolat.

 • 11.

  Vodnář (20. 1. - 18. 2.)

  vodnář
  vodnář
  Autor: shutterstock.com
  Vodnář nemá problém žít poměrně dlouho bez sexu, ale když už má partnera, nebrání se ničemu novému a vyzkouší každou novinku, o které uslyší. K milování potřebuje splynutí duší a zamilování. Nikdy neodděluje tělo a duši.

   

  Při své neutuchající vášni a lásce k sexu tady a teď je pro Vodnáře nejideálnějším partnerem Beran. I po letech se totiž dokážete vzrušit jen pouhým pohledem na sebe. Nejsvobodnější milování zažijete s partnerem narozeným také ve znamení Vodnáře. Pro nekončící zábavu zalovte ve vodách Blíženců.

 • 12.

  Ryby (19. 2. - 20. 3.)

  ryby
  ryby
  Autor: shutterstock.com
  Večeře při svíčkách, ložnice s růžovými závěsy, milostné dopisy pod polštářem, to všechno nenapravitelně romantické Ryby zbožňují. Sex pro ně není jen tělesný, ale hlavně duchovní zážitek. Ryby jsou citlivé a náladové, k sexu potřebují zkušené partnery, se kterými jsou ochotné hrát erotické hry.

   

  Pokud jste se narodili ve znamení Ryb, jsou pro vás ideálními partnery Lvi a Berani, jejichž egu bude lichotit váš neskrývaný zájem. Jelikož potřebují být všude první a nejlepší, nečeká vás s nimi ani dlouhé oťukávání. Romantiku zažijete se smyslnými Býky, kteří poznají, co máte rádi, a s ochotou vám to dopřejí. Vaše klidná, ale požitkářská povaha se bude hodit také k štědrým Kozorohům.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz