Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 11°C

Jak se vyhnout krizím: Podívejte se, co jednotlivá znamení z duše nenávidí

/
 • (Shutterstock.com)
  13. dubna 2016 ● 06:00

  Ať už se snažíte vyjít s partnerem, šéfem nebo třeba vlastním potomkem, je dobré vědět, čemu se vyhnout. Nemá přece smysl dělat si vzájemně zle, pokud se chceme k něčemu dopracovat. Pomoci vám v tom může i vědomí, s jakým znamením máte co do činění. Co jednotlivá znamení zvěrokruhu, podle astrologa Milana Gelnara, opravdu nemohou vystát?

 • 1.

  Beran

  beran
  beran
  Autor: shutterstock.com
  Jednou z věcí, které v Beranovi vzbudí běsnění uvnitř i navenek, je odmítání sexu. Vymluvte se, že vás bolí hlava nebo že se chcete dívat na fotbal, a ráno si smažte vajíčka sami. Vymluvte se několikrát a balte si kufry. Beran nesnáší, když s ním někdo nesouhlasí, a to stejné platí i v chuti na sex. Jeho ohnivý žár také spolehlivě zchladí stereotyp a praktické dárky. Ať vás ani nenapadne dát Beranovi k narozeninám žehličku.

 • 2.

  Býk

  býk
  býk
  Autor: shutterstock.com
  Odepřete Býkovi dobré jídlo, sex nebo ho držte v neuklizeném, chaotickém prostředí a můžete si být jistí, že buď brzo vybouchne, nebo zešílí. Nemožnost ukojit své pudové potřeby je pro Býka čirým zoufalstvím. Nezkoušejte to na něj ani s hrubým, sprostým chováním, a to obzvláště jste-li žena a onen Býk je muž. Vulgaritu nikdy není schopen velkoryse přehlédnout – stejně jako to, když se mu budete snažit lhát.

 • 3.

  Blíženci

  blíženci
  blíženci
  Autor: shutterstock.com
  Jelikož se v Blížencích ukrývá hned několik osobností, je seznam toho, co nemohou vystát, poměrně dlouhý. V první řadě je od sebe spolehlivě odeženete, pokud se je budete snažit omezovat. Buďte nerozhodní, pomalí a nudní a docílíte téhož výsledku. Na druhou stranu je ale dokáže naštvat také to, když za vším vidíte jen to špatné, stejně jako neustálé vyvolávání hádek, dusna a napětí.

 • 4.

  Rak

  rak
  rak
  Autor: shutterstock.com
  Že už jste spolu několik let a zamilování dávno opadlo? To vašeho Raka naprosto nezajímá. Raději znovu vraťte do vztahu něhu, dotyky, hlazení a romantická slůvka, jinak o něj brzy přijdete. Rak nutně potřebuje lásku a bez ní se neobejde. Nebuďte k němu kritičtí, necitliví a neurážejte jeho zvyky a tradice. S tím se zkrátka není schopen srovnat.

 • 5.

  Lev

  lev
  lev
  Autor: shutterstock.com
  Pokud se chcete zbavit Lva, je to poměrně snadné. Zařiďte to tak, aby bylo všechno přednější než Lev samotný, a do týdne je od vás pryč. Lev nenávidí, když se o něj nezajímáte. Když není chválen nebo obdivován, když jste vůči jeho plánům a postojům kritičtí, nebo dokonce lhostejní. Nepusťte ho ke slovu a zcela jistě ho uslyšíte řvát.

 • 6.

  Panna

  panna
  panna
  Autor: shutterstock.com
  Pokud vám na vaší milé Panně opravdu upřímně záleží, nikdy, ale opravdu nikdy ji nezahanbujte svou laxností. Panna bude tiše trpět a chřadnout, pokud budete nedochvilní, neupravení, oplzlí nebo na veřejnosti příliš okázalí. Cokoliv, co zavání rizikem a nejistým výsledkem, vzbuzuje v Pannách až panickou hrůzu. Buďte spolehliví ve všem, co děláte, a budou vás Panny milovat.

 • 7.

  Váhy

  váhy
  váhy
  Autor: shutterstock.com
  Stejně jako Panny nedokážou Váhy tolerovat disharmonii. Nejsou ale natolik citlivé, aby jen tiše trpěly. Váhy vám dostatečně ostře dají najevo, pokud budete neupravení, netaktní nebo jim budete v domácnosti i životě vytvářet nepořádek. Jsou také velmi citlivé na narušování osobního soukromí. I když byste do telefonu a počítače neměli koukat nikomu, u Vah je to dvojnásobně špatný nápad.

 • 8.

  Štír

  štír
  štír
  Autor: shutterstock.com
  Pokud se chcete zbavit Štíra, máte dvě možnosti: buď se s ním můžete upřímně a v klidu rozejít, nebo mu můžete dát důvod, aby na vás pořádně žárlil. Obě možnosti jsou stejně spolehlivé, ale ta první rozhodně proběhne víc v klidu. Pokud chcete vidět Štíra rozžhaveného doběla, koketujte v jeho přítomnosti s jinými, poukazujte na jeho slabiny a odmítejte s ním mít sex. Ale počítejte s tím, že i když se ho zbavíte, bude se mstít. A rád.

 • 9.

  Střelec

  střelec
  střelec
  Autor: shutterstock.com
  Vztah se Střelcem je velmi zábavný, pokud na něj máte odvahu a jste od přírody volnomyšlenkář. Toto znamení nenávidí jakékoliv omezování a závislost na své osobě. Nekomandujte, nekritizujte a nevyčítejte, pokud nechcete, aby znechuceně odešel. Stejně tak se vyhněte náladovosti, hysterii a nudě.

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh
  kozoroh
  Autor: shutterstock.com
  Kozorozi jsou sice pilní, svědomití a cílevědomí, ale rozhodně je nemůžete nařknout z toho, že by měli přehnané sebevědomí. Nejistota, která v tomto znamení neustále vystrkuje růžky, je jejich největší slabinou. Dejte si proto pozor, jestli ten Kozoroh, se kterým nemůžete vyjít, není terčem vašeho posměchu nebo kritiky. Kozorozi také nesnášejí scény v jakékoliv podobě. Budou s vámi problém ochotně rozebírat, ale zmiňte ho na veřejnosti, byť jen v žertu, a připravte se na tichou domácnost.

 • 11.

  Vodnář

  vodnář
  vodnář
  Autor: shutterstock.com
  Omezenost. Stačí jen jedno slovo, abyste věděli, co Vodnáře spolehlivě odpuzuje. Neprojevujte o nic zájem, smějte se jeho ideálům, stůjte stále na jednom místě a jednejte s ním arogantně – a milého Vodnáře už pravděpodobně nikdy neuvidíte. V partnerství bude velmi nepříjemný, pokud budete mít hluboko do kapsy a pokud před ním budete mít nějaké tajemství. Přestože on před vámi vždycky nějaké mít bude a zcela jistě nebude jen jedno.

 • 12.

  Ryby

  ryby
  ryby
  Autor: shutterstock.com
  Ryby jsou velmi citlivé a idealistické, a proto je jejich Achillovou patou, když se ve vás zklamou. Vidí v každém člověku to nejlepší a každá rána pod pás je bolí mnohem víc, než byste si mysleli. Nesnesou být vystavovány ponížení, ale stejně tak jim nedělá dobře přílišná pozornost. Nikdy se nesrovnají s nevěrou, i když ji budou schopny odpustit, ale uvnitř je bude sžírat dál. K čemu je pravděpodobné nedoženete, jsou hádky. Ty totiž opravdu nenávidí. Raději se seberou a utečou.

   

  Více z charakteristiky jednotlivých znamení zvěrokruhu najdete v knize Milana Gelnara Astrologická předehra.

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz