Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť 7°C

Sexuální fantasie podle znamení: Nejhříšnější touhy podle hvězd

/
 • Jaké jsou vaše tajné sexuální touhy?
  Jaké jsou vaše tajné sexuální touhy? (profimedia.cz)
  3. června 2016 ● 10:00

  Sexuální fantasie má každý z nás a často jsou kořením života i vztahu. Ovlivňují planety i naši sexuální fantasii? Jistě. Zjistěte, co skrývají upjaté Panny nebo panovační Kozorozi? 

 • 1.

  Beran – bojovnost a nedostupnost

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Beran chce to, co nemůže mít.  Bojuje o to, po čem touží, nejvíc a nejtvrději ze všech znamení. Jejich sexuální fantasie jsou plné provokativních a vyzývavých bytostí, které je dostanou do postele – a pak bude následovat divoký sex s trochou násilí, kousání a tahání za vlasy. 

 • 2.

  Býk - smyslnost a hravost

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Býci na to jdou pomalu a smyslně, hravě a často i romanticky. Rádi si vychutnají chuť i vůni a rádi si také svůj milostný objekt prohlížejí nahý. Mají rádi, když si po těle přejíždí kostkami ledu. Zkusit to tedy můžete i s voskem ze svíčky. 

 • 3.

  Blíženci – dobrodružství a chaos

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Pokud máte rádi překvapení, s Blíženci si jich užijete dosyta. Milují změnu, sní o trojce a sexuální libůstky střídají jak na běžícím pásu. Ani nevěra u nich není výjimečná.

 • 4.

  Rak – citlivost a přirozenost

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Citliví, přirození, ale někdy trochu pohodlní jsou Raci. Mají však velkou fantasii, rádi se v ložnici převlékají do kostýmů, originalitě se meze nekladou. 


 • 5.

  Lev – dominance a náročnost

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Král zvířat miluje luxus a různé sexuální pomůcky včetně bičíků a vibrátorů a nejšťastnější je, když jsou patřičně luxusní. Rádi v posteli zastávají dominantní roli, někdy ovšem líp funguje jen v jejich představách.  

 • 6.

  Panna – řád a disciplína

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Před sexem s Pannou si na sobě dejte záležet. Dokonalá hygiena, vyholení, parfém. Panny mají rády věci pod kontrolou, a bylo by tedy pro vás lepší, kdybyste hned napoprvé věděli, kam sáhnout. Pokud se vám to nepovede, Panna nelení a poučí vás. Příkazy a rozkazy patří do jejího sexuálního snění.

 • 7.

  Váhy – nestálost a citlivost

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Někdy si pletou lásku se sexem a milují experimenty. Skupinový sex nebo anál? Proč ne. Snahou Vah je sice rovnováha, ale občas ji rády poruší.

 • 8.

  Štír - čistá sexualita

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Štíři sex milují nejvíc ze všech znamení, jsou tak vášniví, že to mnohé vystraší. Nemají žádný problém se sexem po desetiminutové známosti. Při sexu jsou dominantní, a pokud křičíte, spíš je to stimuluje, než odradí. Dámy vás podrápou jako dravé šelmy.

 • 9.

  Střelec – náruživost a optimismus

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Smyslnost a hravost charakterizuje sex Střelců, námět hry klidně nechají na vás. Mají rádi, když jejich orgasmus ovládá někdo jiný, a bez ohledu na pohlaví ocení přítomnost vibrátoru.

 • 10.

  Kozoroh - tajemno a masochismus

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  V reálném životě chtějí mít Kozorozi všechno pod kontrolou, včetně partnera, v sexuálních hrách však často vyhledávají pravý opak. Touží po sexuálním podřízení, své tajemství však prozradí jen dobře prověřeným partnerům. Při nezávazných hrátkách zůstávají dominantní i v posteli.

 • 11.

  Vodnář - výstřednost a bláznivé nápady

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Milují sex na neobvyklých místech, netrápí je, že vyvolají skandál, milují riskantní situace, které k nim připoutají pozornost. Čím originálnější sexuální hry, tím lépe.  

 • 12.

  Ryby – zdrženlivost a kreativita

  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com

  Navenek se tváří cudně, uvnitř však touží po sexu, který bude výstřední a pestrý. Trvá jim ovšem dlouho, než své představy promění na realitu.  

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz