Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 11°C

Každá žena je tak trochu čarodějka: K jaké čarodějné kariéře vás předurčuje vaše znamení?

/
 • V každé z nás dřímají magické síly.
  V každé z nás dřímají magické síly. (Shutterstock)
  30. dubna 2018 ● 10:00

  Přála jste si jako malá čarovat a kouzlit? V každé z nás dřímá čarodějnice, zkuste ji v sobě probudit.

 • 1.

  Beran: Krvavá čarodějnice

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Čarodějnice narozené ve znamení Berana jsou obdařeny schopností dosáhnout skvělých výsledků v ohnivé magii a magii. Nepotřebují příliš meditovat, jen čerpat z vlastní ohnivé nátury.

 • 2.

  Býk: Čarodějnice skřítek


  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Čarodějnice narozené ve znamení Býka jsou napojené na síly Země a přírody. Rády zkoumají moc a účinky  bylin a jsou skvělé v sexuální magii.

 • 3.

  Blíženci: Čarodějnice pracující s energiemi


  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Čarodějnice narozené ve znamení Blíženců mají přirozenou schopnost vnímat změny v energetických hladinách kolem nich. Mají extrémně citlivou intuici a mohou snadno posílat a přijímat energii.

 • 4.

  Rak: Domácí čarodějka


  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Čarodějnice narozenéve znamení Raka inklinují k domácí magii. Kotlík, koště, ale třeba i dveře, okno, zrcadlo, to jsou jejich nástroje. Jejich dům je jejich hrad. Račice jsou typické kuchyňské čarodějnice, a milují své kouzelné odvary a lektvary.

 • 5.

  Lev: Okouzlující čarodějnice


  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Čarodějnice narození ve znamení Lva mají přirozenou schopnost upoutat pozornost. Mohou snadno zhypnotizovat lidi i zvířata a manipulovat s nimi.

 • 6.

  Panna: Poustevnice


  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Čarodějnice narozené ve znamení Panny jsou velmi mocné, ale potřebují se opravdu soustředit. Utíkají k tichu přírody, pomáhá jim pobyt v lesích, nebo u moře.  O samotě se cítí bezpečněji než ve společnosti lidí.

 • 7.

  Váhy: Čarodějnice šamanka


  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Čarodějnice narozenéve znamení Vah jsou obdařeny inspirací a jsou obvykle velmi nadané v umění a řemeslech. Svá kouzla většinou zpívají, nebo vyjadřují pomocí magického bubnu, houslí a podobně.

 • 8.

  Štír: Noční čarodějnice


  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Čarodějnice narozené ve znamení Štíra milují tmu a noc. Noční tišina zvyšuje jejich sílu. Nepleťte si ale temnotut se zlem. Štíři skvěle vnímají skryté jevy. Pokud jste Štírka, jděte o půlnoci ven a mluve s nocí o své touze.

 • 9.

  Střelec: Čarodějnice hromu


  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Čarodějnice narození ve znamení Střelce jsou děti Dia/ Jupitera / Thora – zkrátka bohů hromu. Jsou moudré a spravedlivé a jsou schopné utkat mocná „silová“ kouzla.  Pokud jste narozená ve Střelci, čarujte pomocí posismů, z vašich rukou vyzařuje velká síla.

 • 10.

  Kozoroh: Přírodní čarodějka

  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Čarodějnice narozené ve znamení Kozoroha jsou velmi dominantní a dokážou pracovat ve městě i na vesnici. Mohou se napojit na sílu přírody a nasměrovat je do jejich kariéry a každodenního života. Pokud jste Kozorožka, vyražte na procházku, najděte mocnou skálu či strom a zkust s ní splynout. Pak jste připraveny poslat n magickou energii do budoucnosti ve své kariéře / obchodě nebo kdekoli pracujete.

 • 11.

  Vodnář: Astročarodějka


  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Čarodějnice narozené ve znamení Vodnáře jsou spojeny s mocí planet a hvězd. Chápou, co se  na noční obloze děje  a  dokážou úspěšně nasměrovat hvězda energii do tohoto světa. Pokud jste Vodnářka, sdělte své přání hvězdám.

 • 12.

  Ryby: Vílí čarodějka


  ..
  ..
  Autor: shutterstock.com
  Čarodějnice narození ve znamení Ryb si mohou snadno plést s pohádkový svět s lidským a překonat fyzická omezení.  Tyto laskavé ženy mohou pozvat víly do života a vytvořit pevné a plodné spojení s duchem přírody. Pokud jste narozená v Rybách, zkuste kolem domu zasázet náprstníky, a přilákat tak své malé spojence. 

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz