Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 19°C

Co na vás prozradí mateřské znaménko? Záleží na tom, kde ho máte

/
 • (iStock)
  24. dubna 2017 ● 10:00

  Mateřská znaménka v historii děsila jako ďáblova znamení, byla také pokládána za osobní talismany. Mohou být nevzhledná i pikantní, strašidelná i půvabná. Kde máte mateřské znaménko vy?

 • 1.

  Na spánku

  Autor: iStock

  Lidé se znaménkem na spánku bývají velcí cestovatelé. Lákají jejich dálky a nebojí se nových výzev. Pokud máte znaménko na levém či pravém spánku, nedělá vám problém zvykat si na nová místa a máte dar cítit se všude doma.

 • 2.

  U kořene nosu

  Autor: iStock

  Máte před sebou slibnou kariéru. Víte na sobě tvrdě zapracovat, a to přináší výsledky. Když si něco umanete, uděláte vše pro to, abyste toho dosáhli. Překážky vás neodradí, právě naopak, jsou pro vás výzvou.

 • 3.

  Pod obočím

  Autor: iStock

  Znaménko mezi okem a obočím napovídá, že jste přizpůsobiví a dobře vycházíte s lidmi. Nehledáte konflikty, ale spíše schůdné cesty a řešení. Umíte být přirozeným vůdcem a lidé vás rádi následují.

 • 4.

  Nad rtem

  Autor: iStock

  Jste atraktivní a přátelští. Lidé často vyhledávají vaši společnost, protože se s vámi cítí přirozeně a dobře. Máte rádi kvalitní věci, a to se týká všeho od jídla až po bydlení. Umíte si život vychutnávat. Srdce posloucháte více než rozum.

 • 5.

  Na lícní kosti

  Autor: iStock

  Takové znaménko bývá znakem silné osobnosti s velkým osobním kouzlem a přitažlivostí. Pokud máte znaménko právě zde, s největší pravděpodobností jste velmi úspěšní a nemáte problém dosáhnout vše, co chcete.

 • 6.

  Na dlani

  Autor: iStock

  Dáváte přednost stabilitě před vzrušením, změny vás stresují. Máte rádi věci pod kontrolou, jste ekonomický typ, který si umí vše dobře spočítat a hned vyhodnotit možné zisky a ztráty. Nejraději jste nohama pevně na zemi, ale skvěle se doplňujete s někým, kdo má hlavu v oblacích.

 • 7.

  Na chodidle

  Autor: iStock

  Máte rádi všechno nové a neokoukané. Umíte se mluvit s každým na jakékoli téma - máte talent získat si lidi svou bezprostředností. Jste výborný vypravěč, ale i posluchač a lidé se vám proto svěřit se svými tajemstvími.

   

  Podívejte se také na video, jak si zařídit domov podle pravidel feng-šuej, aby se vám v něm dobře žilo.

  Video
  Video se připravuje ...
  Specialista na feng-šuej Jiří Černák vám poradí, jak si zařídit domov. • Adam Balažovič

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz