Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

Chcete věrného partnera? Vybírejte mezi těmito čtyřmi znameními

/
 • Až na věky?
  Až na věky? (profimedia.cz)
  18. dubna 2017 ● 08:49

  Je pro vás věrnost prioritou? Přiznejme si, že některá znamení jsou k nevěře náchylnější než jiná. Pokud tedy chcete sázet na jistotu, vyberte si nejloajálnější čtyřky.

 • 1.

  Býk


  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Pokud máte vedle sebe muže v tomto znamení, potěšíme vás. O Býku je známo, že ve vztahu a v manželství funguje na sto procent. Zakládá si na dlouhých vztazích, věrnosti, loajalitě a stabilitě. Býk přemýšlí vždy dopředu a případné problémy se snaží řešit rozumnou cestou.

 • 2.

  Rak


  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Raci jsou obecně známí svou schopností milovat až za hrob. Domov a rodina jsou pro muže ve znamení Raka prioritou. Pokud se do vás kdysi zamiloval a vzal si vás, jen těžko vás jen tak bez důvodu opustí či podvede.

 • 3.

  Panna


  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Muž ve znamení Panny je citlivý, kreativní a nesmírně chápavý. Pokud hledáte životního partnera, který při vás zůstane v dobrém i zlém a vždy vás i podpoří, právě jste ho našla.

 • 4.

  Váhy


  ...
  ...
  Autor: shutterstock.com
  Klid, harmonie, spravedlnost a věrnost. To vše nabízí a vyžaduje muž ve znamení Váhy. Můžete mu věřit a spolehnout se na to, že se vašeho manželství nevzdá ani v období problémů. Přestože se na čas stáhne do samoty, vždy přijde s řešením, které vám oběma pomůže.

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz