Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Oblačno, bouřka 20°C

Sex podle znamení: Kdo vás dokonale uspokojí?

/
 • Sex je 10% vztahu, když funguje a 90% když nefunguje.
  Sex je 10% vztahu, když funguje a 90% když nefunguje. (profimedia.cz)
  30. května 2017 ● 08:33

  Co si budeme namlouvat, sex je kořením života a bez něj vztahy fungují jen těžko. Znamení partnera napoví, co můžete v loži čekat.

 • 1.

  Beran

  beran
  beran
  Autor: shutterstock.com
  Beran má úžasné libido a prakticky neustálou chuť na milování. Sex s ním tak rozhodně nikdy nebude nudný. Zbožňuje spontánnost a velmi pravděpodobně vás bude často zahrnovat drobnými dárky a pozorností, jen aby vám udělal radost. A když se přece jen občas pohádáte? Beran si nepotrpí na vyčítavé pohledy a tichou domácnost. Že to mezi vámi ještě před deseti minutami pořádně vřelo? Na to on už dávno zapomněl ...

 • 2.

  Býk

  býk
  býk
  Autor: shutterstock.com
  Býci patří mezi nejvěrnější lidi, jakých jste kdy setkali. Jakmile tedy oficiálně souhlasíte, že jste ve vztahu, ochrání vás před celým světem a s největší pravděpodobností nikdy nebudou nevěrní. V posteli jsou velmi smyslní a rozhodně nemyslí jen na sebe. Udělají všechno, co vám vidí na očích. Příjemný bonus? Býk je přesvědčen o tom, že nejlepší investované peníze jsou do dobrého jídla a pití. Připravte se tedy na romantické večeře ve vybraných restauracích.

 • 3.

  Blíženci

  blíženci
  blíženci
  Autor: shutterstock.com
  Na světě neexistuje nic, co by Blíženců nezajímalo, takže nemusíte mít strach, že byste je svými zájmy nudili. Navíc mají mimořádnou vlastnost vás rozesmát, což v dlouholetém vztahu nikdy neuškodí. Co na nich oceníte nejvíce? Snahu být především nejlepšími kamarády a až potom milenci. Co se ale sexu týká, na jejich nápaditost se rozhodně stěžovat nemůžete.

 • 4.

  Rak

  rak
  rak
  Autor: shutterstock.com
  Raci by se pro své blízké nejraději rozdali. Pokud se něčeho nemusíte obávat, tak je to nedostatek zájmu o vaši osobu. Rozumí vašim emocím a nebojí se dát najevo ty své, což je u mužů rozhodně cenná vlastnost. Rychlovky na jednu noc se od nich pravděpodobně nedočkáte, ale pokud toužíte po láskyplném a smyslném milovaní, na to je Rak vždy připraven.

 • 5.

  Lev

  lev
  lev
  Autor: shutterstock.com
  Proč jsou Lvi tak neskutečně sexy? Může za to jejich živočišnost a sebevědomí. Když Lev miluje, vyžaduje, aby to vědělo celé jeho okolí. Prakticky se od vás tedy nepohne a bude vás neustále objímat, držet za ruku nebo vášnivě líbat během cesty autobusem do práce. Jaký je v posteli? Kreativní, vášnivý a hlasitý. Sex prostě miluje!

 • 6.

  Panna

  panna
  panna
  Autor: shutterstock.com
  Když vám bude nejhorší a budete chtít podržet, můžete se spolehnout, že Panna tu pro vás bude vždy, i kdyby kvůli vám měla přiletět z druhého konce světa. Panny si velmi cení komunikaci a nenávidí hádky a dusnou atmosféru, většinu problémů tedy budou řešit v tichosti a s věcnými argumenty. Sice si s nimi neužijete vášnivý spontánní sex ve výtahu, ale zato se můžete těšit na romantické milování plné vzájemného potěšení.

 • 7.

  Váhy

  váhy
  váhy
  Autor: shutterstock.com
  Nesobectví Vah jim přímo velí, aby se pro svého partnera nebo partnerku rozkrájeli. Připravte se na to, že váš přítel udělá vše pro to, abyste byli spokojeni. Váhy mají talent na flirtování, bude tedy chvíli trvat, než vám vztah s nimi trochu zevšední. V sexu si potrpí na dlouhou a něžnou předehru a k vytvoření té pravé atmosféry.

 • 8.

  Štír

  štír
  štír
  Autor: shutterstock.com
  Kdyby si Štíři mohli vybrat druhé jméno, určitě by to bylo slovo "vášeň". Právě ta je totiž jejich celoživotním hnacím motorem. Pokud získá pocit, že je to na celý život, nebojí se Štír před partnerkou otevřít a sdílet s ní všechny radosti a strasti svého života. Na druhé straně ale má natolik tajemnou a komplikovanou povahu, že budete mít celý život stále co objevovat. Sex je pro ně nejpříjemnějším způsobem, jak trávit volný čas a kdyby mohli, prakticky by z postele ani nevylezli.

 • 9.

  Střelec

  střelec
  střelec
  Autor: shutterstock.com
  Optimističtí Střelci od vás možná budou vyžadovat "volnější vztah", ale nebojte se - rozhodně ne proto, že by vám chtěli být nevěrní. Jen potřebují prostor na své koníčky a zájmy, jejichž rozhodně nemívají málo a nechtějí, abyste s nimi nudili. Obrovskou výhodou Střelce je, že k vám budou vždy a za každých okolností upřímní. Sex s nimi je velmi uvolněný a rozhodně si před vámi nebudou na nic hrát. Ani v posteli.

 • 10.

  Kozoroh

  kozoroh
  kozoroh
  Autor: shutterstock.com
  Jakmile se Kozorozi s někým dají dohromady, vnitřně jsou tomuto vztahu zcela oddaní, i když to navenek často nedají poznat. Každopádně se nemusíte bát toho, že by vám Kozoroha odlákala nějaká jiná. Když jsou s vámi, mají oči jen pro vás. V posteli vás s nimi sice nečeká příliš velký uragán vášně, ale rozhodně nejsou žádní sydlíni a nebojí se převzít kontrolu.

 • 11.

  Vodnář

  vodnář
  vodnář
  Autor: shutterstock.com
  Jedna z největších výhod vztahu s Vodnářem je ta, že kromě milence a partnera bude i váš nejlepší přítel. S Vodnářem se skvěle povídá a pokud se dokážete vžít do jeho světa plného ideálů, bude váš vztah plný štěstí, pohody a vzájemného respektu. V sexu ochotně zkouší nové věci a splní vám jakékoliv přání.

 • 12.

  Ryby

  ryby
  ryby
  Autor: shutterstock.com
  Klidné a rozvážně Ryby rozhodně lžou tělem. V posteli jsou totiž velmi senzitivní a sex s nimi je výletem na nepoznanou planetu. Svou náklonnost vám budou dávat najevo velmi často a rádi, ale v romantických náznacích, které pochopíte jen vy (a často o nich možná ani nebudete vědět). Ryby se nebojí kompromisů a přinášení drobných "obětí" pro osoby, které skutečně milují. Pokud však zneužijete jejich důvěru, nikdy vám to neodpustí. 

Autor: neo

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz