1. Hluboko v sobě jste otevřená a laskavá bytost, která je ochotná přijmout kohokoli do svého srdce i života. Věříte, že je lepší riskovat zklamání, než se uzavírat před světem.
Svoje slzy a tajemství však skrýváte v sobě a snažíte se je vyřešit sami. Jste tu pro ostatní, ale svou bolest si odžijete sami. Pomáháte ostatním a doufáte, že to pomůže i vám.

2. Vaším heslem je svědomitost. Dáváte si záležet na tom, abyste udělali dobrý dojem a chovali se správě. Věříte, že práce a úsilí je to, co od sebe lidi odlišuje. Neukazujete světu, jak ustaraní a smutní jste. Vidíte hodně nespravedlnosti, ale necháváte si to pro sebe. Snažíte se být co nejlepší a žít co nejsprávněji, to považujete za nejdůležitější věc ve svém životě.

3. Hluboko v sobě máte bolest. Patříte mezi lidi s bouřlivou minulostí, kterou stále nesete v sobě. Život někdy považujete za krutý žert a snažíte se najít klid a rovnováhu.
Neukazujete ale světu své temné myšlenky, jste velmi odolní a dokážete působit šťastně i ve chvílích, kdy vám není do zpěvu. Pokud „padnete“, vždycky se dokážete zvednout a jít dál.

4. Jste filozof. Rádi přemýšlíte o všem a o všech. Potřebujete si na věc udělat svůj názor, rozebrat jevy a proniknout až na dřeň, to však znamená, že se stále zmítáte v pochybnostech. Vidíte život jako hlavolam, který se snažíte vyřešit. Není to jednoduchý život, ale vy ho žijete rádi.

5. Vaším klíčovým slovem je tajemství. Jste typ člověka, který neukazuje navenek, jaký je, a ten, kdo vás chce opravdu poznat, se zapotí.
Skrýváte v sobě mnoho různých poloh a vaše nálada se mění den ode dne. Raději lidi poznáváte, než abyste se nechali poznat. Jste opatrní, uzavření a neriskujete. Okolí ukážete jen to, co sami chcete.

6. Jste citliví. Všechno vycítíte a všechno si pamatujete. Všechno hluboce prožíváte a rozhodí vás někdy i maličkosti. Od smíchu k pláči je u vás jen krok, ale snažíte se nedat najevo, jak křehcí ve skutečnosti jste.
Jste tak trochu „jasnovidci“, předvídáte a často jste první, kdo ví, co přijde.

7. Temperament, to je vaše charakteristika. Vždy jste energičtí a vášniví, váš život je buď anebo, milujete, nebo nenávidíte. Rychle se rozhodujete a o svém názoru nepochybujete. Máte hodně energie, tolik, že můžete působit příliš výbušně a neuroticky. Leccos vás znepokojuje, všechno berete vážně.

8. Jste výstřední. Často děláte neobvyklé věci a okolí vás považuje za podivína. Neděláte si těžkou hlavu s pravidly a tradicemi, uvažujete po svém a nic neskrýváte. Nestaráte se o to, co si o vás ostatní myslí, a ze všeho nejvíc byste si přáli, aby ostatní byli víc jako vy. Svobodný život má mnoho půvabů, ale i spoustu úskalí.

9. Jste citliví. Chápete ostatní i okolní svět, ale neukazujete vždycky vše, co víte. Dokážete uhodnout mnohé už z výrazu tváře, z tónu hlasu. Dokážete v ostatních číst jako v knize, ale víte také, jak zabránit ostatním, aby četli ve vás. Poznáte manipulaci a dokážete manipulovat ostatními, když potřebujete. Obvykle to však neděláte.