Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 11°C

Test osobnosti: Otevřete dveře a poznejte, jací ve skutečnosti jste

/
 • Fotografie
  Fotografie (internal)
  30. května 2018 ● 10:00

  Dveře a především práh pod nimi jsou magickým symbolem. Převádějí vás z jedné místnosti do druhé, z jedné situace do jiné a nikdy si nemůžete být jisti, co za nimi spatříte. Pozorně se zahleďte na dveře na obrázku a vyberte si jedny, které vás svou magickou silou přitahují. Možná se budete divit, co všechno o vás dokážou prozradit.

 • 1.

  Dveře číslo 1

  2327494:gallery:true:trueJste zábavná osobnost, máte rádi všechno vzdušné a světlé. Váš život je o péči o druhé a také o radosti z maličkostí, jakou ve vás může vyvolat vůně oblíbené svíčky či čerstvý chléb z pekárny. Pravděpodobně máte zálibu v cestování a poznávání cizích kultur. Chcete každému skutečně dopřát a vytvořit srdečnou atmosféru se vám daří velmi snadno. Důležité pro vás je zapamatovat si, že pokud budete potřebovat pomoc vy, netřeba se bát o ni požádat.

   

 • 2.

  Dveře číslo 2

  2327496:gallery:true:trueZáležitosti máte rádi jasné, čisté, přímé, překáží vám zbytečné přikrášlování reality či chození kolem horké kaše. Možná mermomocí zápasíte o to, aby byl váš život perfektní, ale... Nechybí vám něco? V práci se snažíte a na své zásluhy jste hrdí. Ale i když tvrdě pracujete, ať už v zaměstnání nebo ve škole, neměli byste zapomínat na svůj osobní rozvoj, své skutečné já. Život je o hledání rovnováhy, pestrosti a vytváření nezapomenutelných zážitků. Pokud máte pocit, že už dlouho chodíte po vyšlapaných stezkách, vyzkoušejte jinou cestu. Možná vás překvapí!

   

 • 3.

  Dveře číslo 3

  2327497:gallery:true:trueJe zřejmé, že jste nepředvídatelná osobnost a lidem, které si pustíte do života, připadáte velmi zajímaví. Jste všestranní a dobří ve více směrech. Jste také umělecká duše, a to se může projevit různým způsobem. Dokážete vytvořit z ničeho úplný poklad, cizí vám nemusí být například second-handy. Umíte vdechnout život starým věcem. Možná vám je dobře, když jste zalezlí doma, kde máte vlastní svět, ale pamatujte, že sem tam je z něj třeba vyjít ven. Je čas sjet z oblaků zpátky na zem!

   

 • 4.

  Dveře číslo 4

  2327498:gallery:true:trueJste sentimentální duše a občas umíte být trošku dramatičtí. Máte v sobě osobnost umělce, díky tomu se rádi projevujete psaním, hudbou nebo v jiném druhu umění. Vaše povaha je dvojitá – jednou je otevřená a přátelská, jindy uzavřená a užívá si samotu. Myšlenky a problémy si často necháváte pro sebe. I když si myslíte, že by je nikdo nepochopil, zkuste se otevřít a sdílet je s druhými. Budete se pak cítit mnohem lépe. Hluboko v duši můžete být nespokojení, ale před ostatními se budete tvářit, že jste v pořádku. Uvědomte si, že ostatní se s vámi chtějí podělit o své pocity a chtějí, abyste se s nimi o ty své podělili také.

   

 • 5.

  Dveře číslo 5

  2327499:gallery:true:trueJe pro vás velmi důležité zapadnout a mít pocit, že jste pánem každé situace. Ve vašem životě se stále něco děje, a jen když jste výkonní, cítíte se dobře. Vaše zaneprázdněnost může vést k tomu, že se budete muset třeba chvíli zastavit a zorientovat se v situaci. Kromě toho – co chce vaše tělo? Relaxování není hřích, tak například v pondělí úplně vypněte. Dopřejte si čas na to, abyste zjistili, co vás vlastně baví. Vyzkoušejte například nové hobby, které nepatří do vašich každodenních kolejí. Objevujte sami sebe, i když to má být prostřednictvím oddechu. Život není závod.

   

 • 6.

  Dveře číslo 6

  2327500:gallery:true:trueJste sebevědomá osoba, citlivá na detaily. Můžete působit jako pohodová osobnost, která má ráda vzrušení, avšak uvnitř jste to stále vy. Na svém vystupování si zkrátka dáváte záležet a zajímá vás, jak vás vidí ostatní. Například v autě nebo doma máte pravděpodobně nepořádek. Občas jdete sami proti sobě, což může být zničující. Život člověka, který je plný protikladů, asi není jednoduchý, že? Nezapomínejte zhluboka dýchat a relaxovat. Ne vždy musíte potěšit ostatní a vyhovět všem. Snažte se zjistit, jakými ve skutečnosti chcete být a co chcete opravdu dělat.

   

 • 7.

  Dveře číslo 7

  2327501:gallery:true:trueJste přímý minimalista, který má stále něco na práci. Staráte se o druhé a svůj čas věnujete všemu, jen ne sobě. Jste trošku sentimentální, takže se rádi obklopujete vzpomínkami a věcmi, které vám něco připomínají. Rodina a přátelé, ti jsou pro vás důležití, udělali byste pro ně všechno. Sebe samotné v životě nekladete na první místo, a to vás dělá spokojenými a naplňuje vás to pocitem bezpečí. Co by však vás potěšilo? Co by vám zpestřilo a zpříjemnilo život? I když vám život dává úkoly, jste třeba matka či manželka, učitelka nebo manažerka, stále je to váš život. Zastavte se a zamyslete se nad tím, jak chcete, aby vypadala vaše budoucnost. Každý pochopí, že chcete, aby se i vám děly krásné věci. Carpe diem aneb užívej dne.

   

 • 8.

  Dveře číslo 8

  2327502:gallery:true:trueTo, že jste zábavná a hravá povaha, vás udržuje věčně mladé. I když jste bezstarostní a snadno se s vámi vychází, jsou přece jen oblasti vašeho života, ve kterých jste méně sebevědomí a máte obavy. Máte problém sebe sama zorganizovat, často nevíte, co s problémem ve své hlavě, kde ho začít řešit. Možná jste hrdá osobnost, která se ale  musí naučit mít sama sebe ještě více ráda. Dejte si čas a objevte své skryté já prostřednictvím sebevyjádření. Jak se právě teď projevujete k světu? Pamatujte, že ve vašem okolí jsou lidé, kteří vám rádi pomohou. Ale musíte jim dát najevo, že jste jejich snahu pomoci schopni přijmout. Život bude hned lehčí, když si lidi pustíte blíže k tělu.

   

 • 9.

  Dveře číslo 9

  2327503:gallery:true:trueJste nepředvídatelná osoba, která vždy ví, jak dát věci do pohybu. Jste úžasní v řešení problémů, a to vás dělá na vaší úspěšné cestě životem šťastnými. Máte rádi nekomplikované věci a spokojíte se i s průměrem. Vždyť proč byste měli chtít něco víc? Je jednoduché vás potěšit a vy rádi těšíte druhé. Oprava sousedovy toalety, ptačí budky, potěšit maminku či pomoct příteli se zařizováním domu – jste vždy tu, abyste podali pomocnou ruku. Pamatujte si, že život je výjimečný. Je v pořádku, pokud si občas dopřejete něco speciálního. Protože i vy jste speciální!

   

 • 10.

  Dveře číslo 10

  2327495:gallery:true:trueJste nepředvídatelná osoba, která vždy ví, jak dát věci do pohybu. Jste úžasná v řešení problémů a to vás dělá na vaší úspěšné cestě životem šťastnými. Máte ráda, nekomplikované věci a spokojíte se i s průměrem. Vždyť proč byste měla chtít něco víc? Je jednoduché vás potěšit a vy ráda těšíte druhé. Oprava sousedovy toalety, ptačí budky, potěšit maminku či pomoc příteli se zařizováním domu - jste vždy tu, abyste podala pomocnou ruku. Pamatujte si, že život je výjimečný. Je v pořádku, pokud si občas dopřejete něco speciálního. Protože i vy jste speciální!

   

Autor: red

Nevíte si rady?
Zavolejte svému osobnímu poradci!

Další věštci

Čínské štěstíčko

Klikněte a rozlomte!

Další štěstíčko
Zavřít
Telefonní služby provozuje: E.M.A.Europe, P.O.Box 14, Praha 05, 11005, tech. zaj. Materna, pro starší 18 let, 1sms/45Kč vč. DPH 1min/70Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.cz